Blog Wrozenie24.com

Seks a znaki zodiaku

01.07.2016

seks

Za najbardziej namiętny znak zodiaku uchodzi Skorpion. Natomiast  za najchłodniejszy Koziorożec.  Jak jest naprawdę? Nie można uogólniać, jednak każdy z tych znaków, o ile jest silny w danym kosmogramie, ma widoczny wpływ na temperament oraz seksualność.

Zobacz więcej »

Tata spod znaku…

23.06.2016

tata

Wiadomo, że dokładnie nie da się przewidzieć horoskopu jedynie na podstawie słońca w danym znaku zodiaku. Jednak jeżeli słońce w danym kosmogramie jest silne, to główne cechy charakterystyczne dla danego znaku, będą widoczne. Jesteś ciekawa jakim ojcem okaże się twój partner? Przeczytaj.

Zobacz więcej »

Rytuał odcinania świecą

23.05.2016

swiecaczarna

Rytuał odcinania wykonuje się, żeby odciąć połączenia w energii z jakąś osobą. Czasami nie chcemy mieć z kimś kontaktu, jednak nie możemy przestać o kimś myśleć. W drugą stronę jest podobnie. Nie chcemy żeby ktoś się z nami kontaktował, jednak osoba nie chce odpuścić.

Zobacz więcej »

Czarodzielnica

29.04.2016

ognisko

Ostatnia noc kwietnia. Popularna i znana na świecie jako Beltaine. Noc magiczna w której zacierały się granice pomiędzy światem widzialnym a niewidzialnym. W słowiańskiej tradycji znana jako Czarodzielnica. Radosna i magiczna noc z 30 kwietnia na 1 maja, w którą pali się ogniska, tańczy i czaruje.

Zobacz więcej »

Pełnie Księżyca

21.04.2016

pelnia

Księżyc nieustannie się zmienia. W magii największe znaczenie mają  pełnie. Są również najbardziej widowiskowe, inspirują malarzy, są natchnieniem poetów. Podczas pełni Księżyc zmienia kolor, hipnotyzując bielą, różem, czerwienią czy błękitem. Nazwy pełni Księżyca powiązane są z porami roku, zmianami zachodzącymi w przyrodzie, bądź uzależnione od trybu życia zwierząt.

Zobacz więcej »

Co to jest egregor?

11.04.2016

tłum2

Wiele osób ma takie same myśli, uczucia i emocje. Myśli są formą energii. Wysyłane myśli i emocje zaczynają „żyć” w świecie astralnym. Jeżeli mają dużą moc, jeśli wiele osób je „tworzy”, to rosną w siłę aż zaczynają rządzić zbiorową świadomością. Egregory łączą skupiska ludzi, którzy zaczynają tak samo myśleć, mówić, zachowywać się.

Zobacz więcej »

Jak on uwodzi?

29.03.2016

Astrologia

Za sposób uwodzenia częściowo odpowiada Słońce w znaku zodiaku. Żeby otrzymać dokładny obraz mężczyzny i sposobu w jaki uwodzi, należałoby poznać jeszcze wiele szczegółów z jego kosmogramu. Jednak samo Słońce co nieco nam przybliży i podpowie. Przeczytaj jak uwodzą mężczyźni ze Słońcem w znakach:

Zobacz więcej »

Mężczyzna Dziewiątka

14.03.2016

dziewiatka

Rozmowny, otwarty na nawiązywanie nowych znajomości i niezwykle kreatywny. Dziewiątka to mężczyzna z fantazją. Pomysłowy, kreatywny, a do tego „głęboki” wewnętrznie. Super kolega, z którym można przegadać całą noc. A jako partner życiowy? Cóż. To mężczyzna, który ma alergię na słowo „wyłączność”.

Zobacz więcej »

Pluton w kosmogramie

10.03.2016

pluton

Pluton jest fascynujący. Władca życia i śmierci. Upadłeś? To powstań i do przodu- to motto każdego, kto ma silnego Plutona w kosmogramie.

Zobacz więcej »

Jak odblokować czakrę gardła

19.02.2016

czakry

Czakry zwane czakramami to centra energetyczne w ciele człowieka. Prawidłowo funkcjonujące czakry są podstawa dobrego zdrowia i samopoczucia. Natomiast zablokowane czakry wywołują choroby, czy trudności życiowe. Czakra może być osłabiona albo zablokowana (zamknięta). W pierwszym przypadku należy ją wzmocnić, w drugim odblokować.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Ósemka

21.01.2016

ósemka

Konkretny, wie czego chce. Zrobi dużo, żeby osiągnąć swoje cele. Jest skłonny wiele poświęcić, przy tym bardzo wytrwały. Skuteczny w działaniu. Jeżeli coś sobie postanowi- to osiąga wyznaczony cel.

Zobacz więcej »

Żywioły a znaki zodiaku

08.01.2016

zywioly

Istnieje 12 znaków zodiaku, które możemy podzielić na cztery żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię. W astrologii i psychologii żywioły możemy przypisać do określonego typu człowieka. Każdy człowiek ma swój indywidualny układ żywiołów w horoskopie, który obrazuje jego charakter, temperament. Istotne jest, który żywioł dominuje w kosmogramie, a którego brakuje. Dlatego każda analiza horoskopu opiera się na sprawdzeniu żywiołów.

Zobacz więcej »

Wróżby noworoczne

31.12.2015

nowyrok2

Sylwester to dobry czas na rozmaite wróżby i rytuały, które zapewnią nam pomyślność w nadchodzącym roku. Stare przysłowie mówi,że: „jaki sylwester, taki cały rok”.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Siódemka

23.12.2015

singer

Skomplikowana jest natura Siódemki. Poznajesz śmiałego i rozgadanego mężczyznę, a okazuje się, że to niesłychanie wrażliwy filozof, który potrafi prześwietlać twoje myśli. Wyczuje każde kłamstwo czy fałsz. Zdemaskuje i nie przebaczy. Jeżeli raz zawiedziesz jego zaufanie to pozamiatane. Postawił mur. Możesz sobie się dobijać, może na chwilę cię wpuści, ale straconego zaufania nie odbudujesz.

Zobacz więcej »

Zrób porządki w domu i uporządkuj swoje życie

17.12.2015

sprzatanie

Przeprowadzasz się? Rozstałaś z partnerem? Zmieniłaś pracę? Warto to wykorzystać i zrobić gruntowne porządki. Oczyszczanie przestrzeni współgra z oczyszczaniem emocji. Paląc papiery, wyrzucając ciuchy i zbędne przedmioty- przecinasz połączenia z przeszłością. Odcinasz się od złych wspomnień, bólu i pretensji. Chcesz oczyścić swoje emocje? Uporządkuj swoją przestrzeń. Tak fizycznie. I obserwuj jakie zmiany pojawią się w twoim wnętrzu.

Zobacz więcej »

Liczba duszy, co skrywa wnętrze

09.12.2015

liczba duszy

Liczba duszy zwana jest również liczbą serca, wnętrza. Mówi więc o potrzebach naszej duszy. Często są one głęboko ukryte. Jednak to one kierują naszymi nieświadomymi wyborami. Każdy przejaw intuicji, głos serca, za którymi podążymy- wypływają z duszy. Czujesz z kimś głębokie porozumienie, ktoś cię przyciąga i nie wiesz dlaczego? Pociągają się pewne zainteresowania i tematy? To wszystko płynie z duszy. Czujesz to, chociaż nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego coś cię pociąga i dlaczego akurat tego pragniesz.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Szóstka

23.11.2015

rodzina2

Kulturalny, wrażliwy, zadbany. Mężczyzna Szóstka jest delikatny i taktowny. Potrafi rozmawiać z kobietami, nie ma również problemu z podrywaniem. Jednak nie uwodzi tylko po to, by błyszczeć czy potwierdzać sobie własną wartość czy męskość. Szóstka szuka bliskości, porozumienia. To są jego cele. Jeżeli ich nie widzi, to nie będzie się angażował.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Piątka

23.10.2015

piatka

Pełen sprzeczności. To mężczyzna-wyzwanie, któremu ciężko sprostać i dotrzymać kroku, by nie zostać gdzieś w tyle. Zazwyczaj rozmowny, pełen wigoru. Nowe sytuacje go nie przerażają. On lubi odkrywać to co nowe, nieznane. Odważny w tym co robi i co mówi. Bywa postrzegany jako bardzo interesujący albo jako nieco szalony. Nigdy nudny.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Czwórka

24.09.2015

mezczyznaosiemm

Cenisz tradycję, porządek, stabilizację? Pragniesz mężczyzny stałego w uczuciach, który nie będzie flirtował na prawo i lewo? Ważne są dla ciebie sprawy materialne? Czwórka będzie zdecydowanie w twoim typie.

Zobacz więcej »

Mężczyzna Trójka

11.09.2015

trójka

Uroczy, zabawny, pogodny. Mężczyzna Trójka roztacza swoje wdzięki, a kobiety lgną do niego. Potrafi jak nikt inny prawić komplementy, czym bez trudu zdobywa kobiety. Zazwyczaj elegancki, zadbany, dba bowiem o swój wygląd. Trójka w towarzystwie zawsze zwraca na siebie uwagę. Wyróżnia się, przyciąga uwagę i wzrok.

Zobacz więcej »