Cyganka Ramona

Ramona jest rodowitą Romką z dziada pradziada. Prowadziła wraz z rodziną koczowniczy tryb życia, aż miłość przygnała ją do Polski. Po śmierci męża postanowiła zostać w naszym gościnnym kraju, który zaoferował jej tyle ciepła i przyjaźni. To właśnie przyjaciółki, którym wróżyła z kart cygańskich polecały ją swoim znajomym i krewnym.

Ilość osób korzystających z jej pomocy rosła z miesiąca na miesiąc podobnie jak sława w kręgach związanych z ezoteryką. Dlatego postanowiła poświęcić się całkowicie niesieniu pomocy ludziom zagubionym, niepewnym, potrzebującym. Znakomicie odczytuje i interpretuje rozkłady kart cygańskich. Obcuje z nimi od najmłodszych lat. Wiedzę na ich temat oraz na temat ziołolecznictwa i eliksirów przekazywały jej najstarsze Cyganki.

Cyganka Ramona

Wróżka Ramona - karty cygańskie
Wróżka Ramona - karty cygańskie

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708-770-853

z telefonu komórkowego: 708-770-853

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AN.Twoje pytanie


Np: AN.czy poprawi się stan mojego zdrowia i finansów?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708-770-853 oraz z telefonu komórkowego z nr 708-770-853 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Szczególnie chętnie korzystają z jej rad środowiska artystyczne. Specjalizuje się w sferze uczuć. Potrafi też odprawiać rytuały na powodzenie w miłości, zapewnienie wierności i pożądania partnera.