Czy skorzystać z numerologii, kart tarota, czy może z astrologii?

Anna S | 03 października 2013

flickr.com

flickr.com

Zastanawiasz się czy skorzystać z rady Tarocistki, Numerologa, czy Astrologa? Wiesz jedno. Masz problem i nie radzisz sobie sama. Pilnie potrzebujesz porady. Potrzebujesz obiektywnej wskazówki, najlepiej takiej, która „zna odpowiedź” na to co się wydarzy. Rozmowy z osobą, która może zajrzeć w przyszłość, ale i w przeszłość. Sprawdzi czy decyzja, którą chcesz podjąć będzie dla Ciebie dobra. Masz tyle wątpliwości, potrzebujesz wsparcia. Chcesz porozmawiać z osobą, która ma dar wglądu w psychikę, czy duszę innych osób. I potrafi przewidzieć ich zachowania, odczytać ich uczucia. Rodzina nie wchodzi w grę, przyjaciółki nie są w stanie Ci doradzić w tej sprawie. W takiej sytuacji kierujesz swe kroki najczęściej do wróżki, ale również do numerologa, czy astrologa. Może wszystkie te określenia, takie jak: wróżka, astrolog, czy numerolog brzmią dla ciebie podobnie, bo związane są z ezoteryką i rzeczami, których nie można ogarnąć rozsądkiem. Masz rację. W pewnym sensie łączą się ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że jeśli decydujesz się na seans z kartami tarota, to nie otrzymasz pełnego portretu numerologicznego, czy kosmogramu. I odwrotnie. Idąc do numerologa, nie dostaniesz wróżby z konkretną odpowiedzią na szczegółowe pytanie.

Zastanów się czego dokładnie potrzebujesz

flickr.com

flickr.com

Numerologia, tarot, astrologia są to tak rozległe dziedziny do zgłębiania, że mało jest osób, które profesjonalnie zajmują się jednocześnie tymi trzema dziedzinami oferując kompleksowe usługi astrologiczne, wróżenie i portrety numerologiczne. Wprawdzie wróżki często sięgają do numerologii, ale portret numerologiczny jest na tyle specyficzny i pracochłonny, że sporządzi go już tylko numerolog. Natomiast astrologia (jeśli ktoś podchodzi do niej fachowo) jest bardzo rozległa i wymaga zarówno intuicji jak i umiejętności logicznego myślenia oraz doświadczenia. Czy skorzystasz więc z porad kart tarota, numerologii, czy astrologii- wszystko zależy od tego czego w danej chwili potrzebujesz. Czy pragniesz szybkiej, konkretnej porady? Czy może chcesz dogłębnie zrozumieć siebie, poznać swoje słabe i mocne strony, dlaczego zachowujesz się w określony sposób? Zrozumienie głębszych motywów swojego postępowania umożliwia podjęcie pracy nad tym co nam się nie podoba, albo przeciwnie- rozwijanie tych cech, czy talentów, które uważamy za przydatne i korzystne.

Wróżka odpowie dokładnie

Jeśli potrzebujesz szybkiej porady skorzystaj z usług wróżki. Seans Tarota to rozmowa. W jej trakcie pojawia się wiele dodatkowych pytań. Uzyskasz poradę dotyczącą konkretnej sytuacji. Co zrobić, czy warto coś zrobić, co się wydarzy, co on myśli o tobie, co czuje. Jednak jeśli usłyszana informacja Cię nie zadowoli, to spróbuj dowiedzieć się co możesz zrobić, żeby ją zmienić. Karty pokazują sytuację na daną chwilę. Podejmując określone działania możesz zawsze zmienić swoją przyszłość.

Numerologia ogólnie pokaże przyszłość

Numerolog skupi się raczej na Twoich cechach, zarówno potencjale, który możesz wykorzystać, jak i na słabościach. Wskaże gdzie tkwi przyczyna, że np. rozpadają Ci się związki, że wybierasz ciągle nie tego mężczyznę co trzeba, albo że nie możesz znaleźć na dłużej pracy. Pokaże nad jakimi cechami warto popracować, a jakie możesz lepiej i mocniej wykorzystać w codziennym życiu. Numerologia jest przydatna jeśli poznałaś mężczyznę, ale nie jesteś przekonana, czy to ten z którym masz się poważnie związać, wyjść za mąż, czy mieć dziecko. Numerologia partnerska umożliwia zgłębienie tematu w jaki sposób będzie przebiegał wasz związek, bo w numerologii widać co jest najważniejsze dla ciebie, a co dla partnera oraz wasze cechy osobowości. Mogą być one zupełnie przeciwstawne, albo harmonijne i wspierające. Numerologia pozwala również zbadać czy związek jest karmiczny (czy znacie się z przeszłych wcieleń i spotkaliście teraz żeby wyrównać karmę).

Dzięki astrologii dowiesz się wiele o sobie samej

Z kosmogramu dobry astrolog wyczyta o tobie praktycznie wszystko. Sporządzając horoskop urodzeniowy (czyli układ planet w momencie Twoich narodzin) nie tylko odczyta twoje cechy charakteru, ale również to jak wyglądasz, co lubisz robić, czym się interesujesz, co jest dla ciebie ważne, jakich partnerów przyciągasz. Natomiast astrologia prognostyczna pozwoli zajrzeć w przyszłość. Jednak nie określi konkretnych zdarzeń, gdyż ty sama mając wolną wolę, kształtujesz swoją przyszłość. Na podstawie tranzytów, progresji planet przez Twoje urodzeniowe domy, astrolog wskaże jedynie możliwe wydarzenia jakie mogą nastąpić w tym czasie, a wynikające z uaktywnienia działania określonych planet w w danym momencie. Wzmożone oddziaływanie tych planet, w zależności od ich położenia w znakach, domach i tworzenia aspektów, będzie w określony sposób oddziaływać na ciebie. Astrolog skupi się na przemianach jakie będą w tym czasie w Tobie zachodzić wskazując co może blokować Twoje działania, a co je wspierać. Pomoże więc zwiększyć twoją świadomość, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym co istotne w danym momencie Twojego życia. Możesz również do pewnego stopnia zapobiec przykrym wydarzeniom.

Wiedza to tylko sucha informacja

Od Ciebie zależy co z nią zrobisz, bo przecież sama kształtujesz siebie i przyszłość. Jeśli chcesz zajrzeć w głąb siebie, albo przyjrzeć się związkom, czy relacjom jakie tworzysz z innymi ludźmi to porada Tarocisty, Astrologa, albo Numerologa może Ci w tym pomóc. Może, ale nie musi. Bowiem wszystko zależy od tego co zrobisz z taką wiedzą. Czy przeczytasz i stwierdzisz: taka jestem, nic z tym nie robię, czy może gdy lepiej zrozumiesz siebie, to zapragniesz zmiany.

Po radę i wsparcie

Może do tej pory nie wierzyłaś w karty, astrologię i numerologię, runy i inne „magiczne sprawy”. Jednak los postawił Cię na „rozdrożu”, gdzie nie wiesz co masz zrobić. I teraz zastanawiasz się czy nie spróbować. Myślisz, że w sumie co Ci szkodzi posłuchać. Może dostaniesz sensowną radę, która Ci pomoże podjąć decyzję, a może tylko otrzymasz słowa, które dodadzą Ci otuchy? Czasami wsparcie i nadzieja potrafią zdziałać bardzo dużo.


Dodaj komentarz