Dopasowanie Imion

Dopasowanie imion opiera się na skutecznej metodzie numerologicznej analizy imion, która pozwala poznać naturę drugiej osoby i porównać ją z naszym charakterem oraz oczekiwaniami. Dzięki temu sposobowi dowiesz się, jakie wady i zalety ma interesująca Cię osoba oraz czy pasuje do Twojego typu osobowości.

Przekonaj się, czy nowa znajomość przetrwa, czy też różnice Waszych potrzeb i charakterów będą zbyt duże, aby stworzyć harmonijny związek.

Dopasowanie Imion

Wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72898 o treści:

PAROT.imie.imie


Np: PAROT.Adam.Marta

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72898 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Pamiętaj jednak, że to, jak wygląda związek czy szanse na udane pożycie, nie zależą tylko od numerologii, wróżb czy wyniku, jaki wskaże badanie na zgodność imion. Ważne jest, aby rozgraniczyć pewne predyspozycje, potencjały czy szanse od wkładu pracy własnej – wszak to zaangażowanie jest tu najważniejsze. Wnikliwe dopasowanie imion partnerów jest pomocne i praktyczne, ponieważ wskazuje ogół zarysowanych dla Was szans, ale nie jest wyznacznikiem powodzenia lub niepowodzenia związku. Podobnie jest, gdy analiza wskaże dużą szansę na miłość – bez własnej pracy nad związkiem, sam się nie utrzyma ani nie stanie lepszy czy bardziej wartościowy. Niemniej warto sprawdzać dopasowanie imion w miłości, gdyż podpowie nam ono, czy dana relacja będzie łatwiejsza czy też bardziej wymagająca w zawiązaniu oraz pielęgnowaniu. Dzięki temu dowiecie się, ile pracy trzeba będzie włożyć w to, by miłość była głęboka, szczera oraz pełna pozytywnych uczuć.

Dopasowanie imion w związku nie daje stuprocentowej pewności, że przetrwa on długie lata, jednak pokazuje rozmaite szanse i kombinacje, z których można skorzystać. Zachęcamy do badania, dzięki któremu określisz, czy wstępnie do siebie pasujecie i czy jesteś gotów na to, by popracować nad uczuciem, czy też zobowiązania przerastają Twoje siły. Przekonaj się, jak dopasowanie imion może pomóc w stworzeniu szczęśliwego, trwałego związku. Wyciągaj wnioski i pracuj nad sobą z naszym wsparciem!

Dopasowanie Imion