Doradca życiowy

Życie jest pełne niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji. Cały czas zaskakują nas rozmaite wydarzenia, których się nie spodziewamy. Zarówno pozytywne jak i negatywne.
Wszyscy mamy problemy, które nas przygnębiają i których nie potrafimy rozwiązać. Często potrzebujemy porady, która pokaże nam co powinniśmy zrobić, aby przezwyciężyć te trudności.

Czasami nie mamy większych problemów, a jednak nie umiemy cieszyć się życiem.
Podświadomie wiemy, że chcielibyśmy czegoś więcej, że droga, którą podążamy nie do końca jest tą, którą chcemy iść. Pragniemy coś zmienić, ale dokładnie nie wiemy w jaki sposób tego dokonać.

Każdy problem z którym się spotykasz- ma głębsze znaczenie. Nie jest to złośliwość losu, ani innych ludzi. Pojawia się po to, abyś coś zrozumiała. Dlatego nie warto go przeczekać- udając, że go nie ma, ale zastanowić się nad nim, rozwiązać i wyciągnąć wnioski.

Jeśli problemu nie zrozumiemy i jakimś fartem uda nam się go ominąć- to przeważnie wraca do nas w późniejszym czasie. Niestety ze zdwojoną siłą, przeraźliwie krzycząc „Zauważ mnie, zauważ przyczynę. Nie pojawiam się bez powodu!”.

Niektórzy ludzie potrzebują silnych bodźców, żeby przystanąć i zastanowić się nad sobą i swoim życiem. Czasami po prostu nie wiedzą, że każdy problem mówi „stop”- zatrzymaj się w życiu. Dojrzyj go głębiej, dojrzyj go w sobie, nie obarczaj winą męża, znajomych, rodziców, dzieci. Oni tylko pokazują Ci to wszystko nad czym musisz jeszcze popracować, co musisz zobaczyć i sobie uświadomić.

kulaOsoby zajmujące się doradzaniem w tzw. życiowych sprawach nazywamy doradcami życiowymi. Sporo jest wśród nich osób zajmujących się ezoteryką. Opierając się na konwencjonalnych i niekonwencjonalnych metodach- potrafią wskazać istotę Twoich problemów, a także doradzić jak najlepiej je rozwiązać.
Jeśli znasz przyczynę, która jest w Tobie- możesz to zmieniać. Wtedy ten problem więcej Cię nie dotknie, a Ty będziesz mogła żyć spokojniej i świadomiej.
Jednak żaden doradca nie zdecyduje za Ciebie. Podpowie jedynie jak pracować nad sobą, jak osiągnąć harmonię i porozumienie z innymi ludźmi.
Doradzanie nie jest bowiem podejmowaniem decyzji za kogoś. Każdy z nas jest odpowiedzialny za własne życie i ponosi konsekwencje swoich wyborów.

Kiedy można korzystać z doradztwa życiowego?

jeśli masz problemy w szkole, pracy, domu
jeśli masz problemy w miłości, trudności ze stworzeniem związku
jeśli szukasz swojej „drogi życiowej”
jeśli czujesz się źle, jesteś zagubiona, załamana, sfrustrowana
jeśli chcesz odkryć swoje uzdolnienia
jeśli chcesz świadomie przeżywać każdy dzień, a nawet chwilę
jeśli potrzebujesz wsparcia kogoś doświadczonego
jeśli potrzebujesz praktycznej rady

Wróżka EUZEBIA - doradca życiowy

Wróżka EUZEBIA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:

EUZEBIA.pytanie (ew. imię, data urodzenia)


Np: EUZEBIA.Czy on mnie kocha? Kasia - 1989.02.17, On 1988.05.02

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Stosowane metody

Doradca dobiera metodę w zależności od problemu z którym przychodzi osoba.
W ezoteryce istnieje szeroki zakres usług świadczonych przez doradców.
Należą do nich:

1.Numerologia: Umożliwia uzyskanie odpowiedzi na trzy zasadnicze pytania, które interesują każdego z nas. Kim właściwie jestem? W jakim kierunku zmierza moje życie? Co się w nim wydarzy? Numerolog sporządza portret numerologiczny (osobisty lub partnerski).
Określa w nim charakter, predyspozycje, usposobienie danej osoby (osób).

Na portret numerologiczny składają się:

liczba drogi życia (z daty urodzenia) dodajemy do siebie kolejno dzień, miesiąc i rok, a otrzymany wynik sprowadzamy do postaci jednocyfrowej (z wyjątkiem 11,22,33,44). Cel drogi życia jest inny dla każdej osoby. Możemy przyjąć, że jest to temat przewodni na nasze życie.

Obraz „Diamentu życia” złożonego z Dekoracji (tło, specyfika wydarzeń rozgrywających się w naszym życiu) oraz Wyzwań, tzw. Czarnych Szczytów (to przeszkody mówiące nam z czym mamy się mierzyć przez to życie, z czym będziemy mieć trudności i nad czym więcej „popracować”).

Liczba Duszy, Liczba Realizacji Intymnej oraz Liczba Realizacji Zewnętrznej są obliczane na podstawie wartości liczbowych liter z naszych imion i nazwiska.

Liczba Duszy (Liczba Serca)- wartość liczbowa wszystkich samogłosek występujących w imionach i nazwisku osoby. Obliczając ją bierzemy pod uwagę dane z aktu urodzenia, a więc jest to zazwyczaj pierwsze i drugie imię oraz nazwisko. Wyjście za mąż i zmiana nazwiska z panieńskiego na nazwisko męża zmienia naszą Liczbę Duszy, a tym samym nasze wibracje.
Jak sam nazwa wskazuje liczba ta odnosi się do naszej duszy, czyli tego co w nas ukryte, a co chciałoby się urzeczywistnić. Wyraża więc nasze podświadome cele i pragnienia, które chcielibyśmy osiągnąć.

Liczba Realizacji Intymnej (Liczba Osobowości)- wartość liczbowa wszystkich spółgłosek występujących w imionach i nazwisku.
Określa człowieka w świecie zewnętrznym, jego zdolności i umiejętność przejawiania się w otoczeniu. Jeśli nasz potencjał jest dopasowany do naszych pragnień– wówczas życie jest harmonijne. Może być tak, że nie mamy wystarczających możliwości na realizowanie swych potrzeb, wówczas doświadczamy konfliktów, sprzeczności, które utrudniają nam funkcjonowanie.
Nie należy mylić osobowości z ego. Jest ona czymś naturalnym, która zawsze kieruje nas w stronę pełnego wyrażania siebie w świecie.

Liczba Realizacji Zewnętrznej (Ekspresji, Liczba Celów, Liczba Materialnego Ja)- dodana wartość liczbowa samogłosek i spółgłosek występująca w imionach i nazwisku.
Wynika ona z dwóch poprzednich liczb, z połączenia duszy i ciała. Jest więc swoistym sposobem w jaki się zachowujemy i jak przejawiamy swoje myśli i czyny w rzeczywistości.

Imiona i nazwiska są bardzo ważne i decydują o wielu sprawach, a każda ich zmiana niesie ze sobą zmianę wibracji, a tym samym celów danej osoby.
Jeśli lubimy swoje imię i nazwisko- może to oznaczać, że są dobrze dobrane i pasują do naszych wibracji. Często jednak nie akceptujemy ich, przedstawiamy się nawet innym imieniem. Jest to wskazówka, że podświadomie nie zgadzamy się na realizacje, które one niosą.

Numerolog może wykonać prognozę numerologiczną, czyli określić „co przyniesie kolejny rok, czy następne lata”. Określa tutaj rok i miesiąc uniwersalny, oraz Tranzyty. Dzięki takiej prognozie będziemy wiedzieć dokąd zmierzamy, jakie mamy możliwości, lub ograniczenia w danym czasie.
Znany numerolog W. Zylbertal wyróżnił dwie ważne zasady określające prognozę numerologiczną.

Stwierdził, że „wszelkie treści prognostyczne rozgrywają się w granicach możliwości podstawowego portretu numerologicznego. Jeśli nie widać w nim np. wielkich pieniędzy, to choćby nie wiadomo jak wspaniałe liczby pojawiły się w prognozie- właściciel portretu wielkich pieniędzy nie zrobi”.

”Aby wystąpiło w życiu człowieka jakieś znaczące wydarzenie, musi zbiec się wiele czynników numerologicznych”.

Astrologia: polega na obliczaniu z dokładnej daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok, godzina i minuta) horoskopu, który stanowi podstawę do sporządzenia portretu danej osoby, lub portretów porównawczych (w przypadku dwóch osób).

Astrologia jest obszerną wiedzą, która może dać odpowiedzi niemal na wszystkie pytania. Większość ludzi kojarzy astrologię głównie z horoskopów zamieszczanych w gazetach. Niestety mają one niewiele wspólnego z astrologią, ponieważ ich celem nie jest poznanie, lecz zabawa. Biorą pod uwagę jedynie położenie Słońca w naszym kosmogramie, tymczasem równie ważne są inne planety oraz aspekty jakie tworzą względem siebie. Człowiek jest częścią wszechświata, dlatego podlega jego wpływom. Oddziałują na niego planety, ciała niebieskie. Chyba nikomu nie jest obojętne czy świeci słońce, czy pada deszcz. Reagujemy na fazy Księżyca, np. podczas pełni stajemy się bardziej nerwowi.

Horoskop to nasza mapa życia i plan na nie. Pokazuje naszą osobowość, charakter, mocne i słabe strony. Możemy z niego odczytać nawet nasz wygląd, przeszłość i przyszłość. W pewien sposób determinuje on nasze życie, wyznaczając czas kiedy spotkamy partnera, określa ilu ich będzie.

W horoskopie widać nawet nasze preferencje seksualne (np. jacy mężczyźni (kobiety) nam się podobają oraz nasze podejście do seksu). Chcąc określić jacy mężczyźni podobają się kobiecie- sprawdzamy w jakim znaku zodiaku ulokował się Mars. Przykładowo jeśli kobieta ma Marsa w Rybach oznacza to, że ma skłonność do partnerów wrażliwych, romantycznych i tajemniczych. Nie interesuje jej ile mężczyzna zarabia i co posiada. Ważne, aby miał to „coś”,co rozbudzi jej wyobraźnię i co sprawia, że od jednego spojrzenia potrafi dla niego „stracić głowę”.
Jeśli chcemy sprawdzić typ kobiety, która podoba się mężczyźnie- sprawdzamy w jakim znaku ma on Wenus. Przykładowo jeżeli ma on Wenus w znaku Raka to pociągają go kobiety trochę nieśmiałe i uczuciowe. Natomiast mężczyzna z Wenus w Lwie zupełnie odwrotnie- szuka gwiazdy, która błyszczy i wyróżnia się w otoczeniu.

W horoskopie analizujemy położenie takich planet jak: Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz i Saturn, Uran, Neptun, Pluton. Określamy położenie 12 znaków zodiaku w 12 domach urodzeniowych. Pozwalają one na określenie jak osobowość człowieka wpływa na funkcjonowanie w poszczególnych dziedzinach życia (każdy dom to inne pole działania). Przykładowe znaczenia domów horoskopowych:
dom 1 (ja) oznacza sposób w jaki pokazujemy się otoczeniu, nasz sposób bycia
dom 2 (posiadanie) określa w jaki sposób podchodzimy do spraw materialnych
dom 3 (komunikacja) pokazuje w jaki sposób dogadujemy się z otoczeniem, jak tworzymy relacje międzyludzkie
dom 4 (rodzina, pochodzenie) pokazuje dom rodzinny, naszych rodziców, co wynieśliśmy z relacji z nimi
dom 5 (dzieci) pokazuje nasze dzieci, rodzinę, tutaj również widać zdolności artystyczne
dom 6 (praca, zdrowie)
dom 7 (małżeństwa, związków)
dom 8 (seksu, śmierci) pokazuje bardzo intensywne przeżycia
dom 9 ( podróże, wyższe aspiracje)
dom 10 (kariera) – pokazuje twój zawód, status społeczny, dokonania
dom 11 (przyjaciół)
dom 12 (duchowości), tajemnic, intuicji

Dopiero wszystkie elementy (planety, domy, aspekty) zebrane i odpowiednio zinterpretowane- dają prawdziwy obraz człowieka i jego przyszłości.
Bardzo ważna jest analiza aspektów (to powiązane działanie planet).

Planety w horoskopie:
Każda planeta występująca w horoskopie astrologicznym związana jest z określonym znakiem zodiaku (rządzi danym znakiem zodiaku).
W zależności od położenia w horoskopie- planety mogą mocniej, lub słabiej oddziaływać na kosmogram. Mówimy, że ktoś ma np. silnego Merkurego w horoskopie. Oznacza to, ze cechy charakterystyczne dla Merkurego będą tutaj wyeksponowane i silnie działać na taką osobę. Będzie ona szybko działać i myśleć. Ludzi posiadających silnego Merkurego spotkamy często w zawodach związanymi z informacją: (dziennikarstwo, reklama, marketing, handel), czy z pośrednictwem i przekazywaniem wiedzy: (nauczyciele, tłumacze, lingwiści, informatycy i programiści).

Znaki zodiaku:

W zależności od położenia Słońca w naszym horoskopie wyróżniamy 12 znaków zodiaku:
Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby.

Prekognicja- to przewidywanie przyszłości. Na poziomie osobistym możliwe jest odczytanie przyszłych wydarzeń w życiu konkretnej osoby. Znając przyszłość, można skutecznie doradzić, czy dokonać najwłaściwszych wyborów w życiu.
Karty umożliwiają kontakt z podświadomością, a tym samym stanowią „narzędzie” używane w prekognicji.

Wyróżniamy karty:

Tarota: Bardzo popularne i często używane do przepowiadania przyszłości, ale również do określania stanu, uzdolnień, czy problemów danej osoby. Pozwalają dogłębnie zanalizować sytuację.
Doświadczony tarocista potrafi korzystać również z tzw. rozkładów karmicznych, które pokazują poprzednie wcielenia. W minionych życiach często pojawił się problem, który nierozwiązany przenieśliśmy na obecne wcielenie. Często samo uświadomienie sobie tej sytuacji, albo przypomnienie jej – powoduje uleczenie sytuacji. Wiemy dlaczego niektóre wydarzenia w naszym życiu mają miejsce, co musimy „odpracować karmicznie” i dlaczego tak się dzieje.
Kartom można też zadawać konkretne pytanie. Wskażą przyczynę problemu, obecną sytuację oraz doradzą co zrobić. Na pewno pomogą w wyborze, jeśli nie możemy się zdecydować.
Jeśli masz do wyboru dwa miejsca pracy, oba wydają się podobne, nie masz pojęcia, które wybrać. Tarot nie powie które wybrać, ale opisze charakter każdego z nich oraz wskaże ich mocne i słabe strony. Po otrzymaniu takich wskazówek- wybór nie będzie już trudny.
Rozpatrzmy inny przykład. W tym samym terminie masz propozycję wyjazdu za granicę i egzamin. Wyjazd bardzo Cię kusi, ponieważ zapowiada się świetna impreza, wydaje Ci się, że będziesz się dobrze bawić i wypoczniesz. Z drugiej strony jest to ostatni egzamin. Rozkładając karty można sprawdzić co okaże się najlepsze i będziesz mogła szybko podjąć właściwą decyzję.

aniołAnielskie: W ostatnich czasach coraz bardziej popularne. Ludzie kochają Anioły, dlatego wróżba, czy rady przez nie przekazywane, spotykają się z dużą otwartością i zrozumieniem. Wierzymy, że Anioły nas wpierają i chętnie doradzają. Ponieważ są one przepełnione miłością i mądrością- ich wskazówki są dla nas cenne i dobre.
Wydano sporo Kart Anielskich, a największą popularnością cieszą się karty Doreen Virtue („Przesłania Aniołów”, „Dar od Aniołów”, „Karty Archanioła Michała”, „Karty Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela”). Inne popularne karty to J. Ruland „Świetlista Siła Aniołów”.

Runy: to symboliczne znaki, które wyryte na kamieniach, lub narysowane na kartach- służą do wróżenia. Podobnie jak karty, są one przydatne w określaniu sytuacji, czy problemu danej osoby i próbie znalezienia wyjścia z niej. Podobnie jak Tarot, także runy- doradzą najlepsze dla nas rozwiązania. Mogą też dobrze opisać zdarzenia z przyszłości.

Radiestezja terapeutyczna: głównie przydatna jeśli chodzi o problemy zdrowotne.
Radiesteta posługuje się wahadełkiem. Za jego pomocą diagnozuje pacjenta. Wahadełko wskazuje schorzenia, blokady. Pozwala dobrać właściwa diagnozę i lekarstwa (np. odpowiednia dieta, zioła), także uregulować pracę centrów energetycznych człowieka (czakry). Wszystkie te metody mają na celu przywrócenie harmonii w organizmie człowieka. Radiesteta odcina osobę od szkodliwego działania promieniowania, które powoduje zakłócenia i choroby w organizmie.
Może on również określić, które miejsca są dla nas korzystne, a których powinniśmy unikać.

Chiromancja: to przepowiadanie przyszłości zapisanej na ludzkiej dłoni. Można z niej również odczytać charakter człowieka. Chiromanta patrzy nie tylko na linie dłoni, ale również na jej kształt, wielkość, barwę skóry, na kształt palców i paznokci.
Ręce u tej samej osoby różnią się od siebie. Ma to głębszy sens, ponieważ lewa dłoń związana jest z naszą przeszłością, ma związek z tym co ukryte. Widać na niej charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety.
Prawa dłoń mówi o tym jak działamy, zawiera więc wskazówki i rady na przyszłość.
Oprócz kształtu i położenia linii- bardzo ważna jest również ich grubość, to czy są wyraźne czy nie są przerywane, jaki mają kolor.
Najważniejsze linie na dłoni to:
1. linia głowy- określa ambicje życiowe człowieka, jego intelekt
2. linia serca- odpowiada za uczucia, ich intensywność, zdolność do przeżywania i miłości. Im bardziej kierujesz się uczuciem- tym silniej będzie zaznaczona.
3. linia życia- cieszy się sporym zainteresowanie, gdyż powszechnie uważa się, że odpowiada za długość życia. Nie jest to prawdą, ze czym dłuższa linia- tym dłuższe życie. Określa ona przede wszystkim witalność i energię człowieka.
4. Linia przeznaczenia- symbolizuje odporność psychiczną, zdolność do radzenia sobie w nerwowych sytuacjach
5. Linia słońca, zwana linią szczęścia- określa talenty, które posiadamy. Nasze upodobania, to co lubimy robić. Około 25% ludzi nie posiada tej linii.

Jak widać doradcy dysponują wieloma narzędziami, które mogą wykorzystać, aby pomagać i doradzać w różnych życiowych sprawach. Posiadają też doświadczenie, które jest niezbędne w tej pracy.
Każdy potrzebuje czasami wsparcia. Może nią być regularna pomoc, innym razem okazjonalna rozmowa z kimś doświadczonym. Zdarza się, że mimo najlepszych chęci bliscy nie są w stanie nas wesprzeć– brakuje im obiektywizmu, próbują decydować za nas dla naszego dobra. W takich sytuacjach szczególnie potrzebny jest doświadczony doradca życiowy– ktoś, kto świeżym okiem spojrzy na nasze kłopoty czy wątpliwości i udzieli trzeźwej porady. Osoby związane z magią i ezoteryką często są także doradcami życiowymi, którzy udzielają wsparcia oraz wskazówek w sposób bardzo obiektywny, partnerski oraz rzeczowy.

I pamiętaj, że nie ma sprawy i problemu, którego nie można rozwiązać.

A może dobrze jest wierzyć, że jeśli problem jest mały, to można go rozwiązać i nie zawracać sobie nim głowy. A jeśli jest na tyle duży, że nie można go rozwiązać- to po co się nim martwić.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.
Wróżka Ammala - Doradca życiowy, Jasnowidz

Jasnowidz Ammala

Doradca życiowy, Jasnowidzenie

Zadzwoń:
tel: 708-770-849
kom: 708-770-849

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
GKRA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka EUZEBIA

Wróżka EUZEBIA

Tarot, Doradca życiowy

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
EUZEBIA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Grażyna Krygier

Dobra wróżka - Grażyna Krygier

Tarot, Doradca życiowy, Astrologia

Zadzwoń:
tel: 708 770 856
kom: 708 770 856

Wyślij SMS pod numer 72 57 o treści:
GKRA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).Doradca życiowy