Ezoteryka

Telewizje ezoteryczne z roku na rok cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Do Ezo TV i Kosmica TV dołączył niedawno kanał Rodin TV. Skala zainteresowania Polaków interaktywnymi programami ezoterycznymi zbliżona jest do tej, która występuje w innych krajach europejskich. Jako przykład wymienić można wielkie powodzenie takich kanałów jak niemiecki Astro TV czy hiszpański Astrocanal. Formuła tych programów opiera się głównie na kontakcie telewidzów z dyżurującymi na antenie wróżkami i wróżbitami, za których pośrednictwem dowiedzieć się mogą, jaka przyszłość czeka ich w życiu rodzinnym, uczuciowym czy zawodowym.

Pierwsze telewizyjne pasmo ezoteryczne w Polsce Ezo TV powstało 7 lat temu. Początkowo było prezentowane w dwóch odsłonach jako „Poranek ezoteryczny” i „Wieczór ezoteryczny”. Obecnie nadawane jest na kanale iTV od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00 oraz we wszystkie dni tygodnia od 20:00 do 23:00. Dzwoniąc do Ezo TV po godzinie 13:05 (poza dniami weekendowymi) widzowie mają szansę uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie od dwóch doradców duchowych razem dyżurujących przy telefonie w programie Podwójna Moc. Wróżki znane z Ezo TV prowadzą także program „Arkana Magii” emitowany w godzinach nocnych na TVN i TVN7.

Programy Kosmica TV są transmitowane na kanałach takich jak Tele5 (10:00 – 12:00), TVN Style (1:15 – 2:45), TVN meteo (12:00 – 14:00) oraz Mango 24 (21:00 – 23:30). Wśród blisko 130 doradców pracujących dla Kosmica, szczególną popularnością cieszą się Tarocistka Beatrix, Beata Jeske, Agga Soyala, Ella Selena oraz wróżbici David i Maciej.

Dziesiątego kwietnia ubiegłego roku wystartował nadawany z satelity Hot Bird kanał Rodin TV. Twórcami tej telewizji są doświadczeni specjaliści zajmujący się przepowiadaniem przyszłości, tarotem oraz runami. Adresują oni swoją ofertę do osób dojrzałych, po trzydziestym roku życia. Telewizja transmitowana jest na żywo każdego dnia od 9:00 do 2:00. Oprócz czasu przeznaczonego na kontakt telewidzów z doradcami duchowymi, w ramówce Rodin TV pojawiają się horoskopy (astrologiczny, numerologiczny, runiczny) oraz poradniki i programy o tematyce astrologicznej, ezoterycznej i zielarskiej. Zespół wróżek i wróżbitów tworzą: jasnowidz Roland, runistka Oliwia, oraz eksperci w odczytywaniu kart tarota: Lena Tall, Estera, Makia, Piotr, Małgorzata Trzaskoma, Agnieszka i Basia.

O atrakcyjności programów ezoterycznych decydują przede wszystkim poszczególne osoby pełniące rolę doradców duchowych. Ezo TV dysponuje grupą wyjątkowych profesjonalistów pragnących nieść pomoc osobom zmagającym się z wszelkimi problemami i dylematami. Dyżurujący przy telefonach służą swoim doświadczeniem udzielając porad i konkretnych odpowiedzi na pytania zadawane zarówno na wizji, jak i poza nią. Gro z nich współpracuje z serwisem wrozenie24.com.

Znani z Ezo TV

Wróżka DanutaWróżka Danuta w swojej pracy posługuje się kartami Tarota, korzysta też ze swojej rozległej wiedzy z zakresu numerologii i geomancji. Dzięki tym praktykom oraz swojej wyjątkowej intuicji jest w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące każdej sfery życia, oraz określić potencjał osoby, która je zadaje. Symbole zawarte w kartach ukazują Danucie problemy z jakimi zmaga się jej rozmówca. Pomagają jej wskazać pułapki losu, mogące pojawić się w przyszłości, oraz podpowiadają możliwości pomyślnego ich uniknięcia.Wróżka Beata Dymka - Karty, Runy, Feng ShuiTarot to także atrybut Beaty Dymki. Dzięki wróżbom pomaga osobom szukającym u niej pomocy wyzwolić się z klątw i złych uroków. Stara się rozbudzać w ludziach wiarę w ich własne możliwości, oraz przekonywać do pozytywnego myślenia. Za pomocą kart potrafi nakierować błądzących na właściwe ścieżki prowadzące do szczęścia.Wróżka Sybilla - Kabała, Numerologia, TarotKolejna tarocistka, wróżka Sybilla, odbiera moce płynące z kart, dzięki którym potrafi wniknąć w ludzkie problemy i losy. Swoją pracę traktuje nie tylko jako wielką pasję, ale przede wszystkim jako powołanie do niesienia pomocy potrzebującym. Sybilla wierzy w opiekę niewidzialnych przewodników duchowych, którzy podpowiadają każdemu jak odpowiednio postępować w kryzysowych sytuacjach oraz do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc.


Wróżka Jolanta Welter - Horoskop urodzeniowy, Tarot, Feng ShuiJolanta Welter – astrolog, znawczyni Feng Shui i Tarota, swoją wiedzę o człowieku opiera o dawne chińskie wierzenia głoszące, że na ludzki los wpływają trzy siły: nieba, ziemi i człowieka. Wróżka Jolanta łączy je z trzema praktykami ezoterycznymi. Siłę pierwszą obrazuje układ gwiazd, na podstawie którego tworzone są horoskopy urodzeniowe, dzięki którym wróżka potrafi określić osobowość i indywidualne predyspozycje danej osoby. Kolejna siła, siła ziemi, przejawia się w otoczeniu w jakim się przebywa. Poprzez umiejętną aranżację przestrzeni, Jolanta pomaga osiągnąć duchową harmonię i wewnętrzny ład. Źródłem trzeciej siły są nasze życiowe wybory, dokonywane przez nas każdego dnia. Moc Tarota, za pośrednictwem wróżki, podpowiada nam, jakie działania podjąć, aby okazały się dla nas najbardziej korzystne.

Wróżka Joanna WiśniewskaSile płynącej z talii Tarota ufa także, nazywająca siebie wiedźmą, Joanna Wiśniewska. Czytająca z kart i runicznych symboli wróżka, przywraca ludziom nadzieję oraz pomaga odnaleźć drogę do spełnienia i szczęścia. Joanna jest też w stanie określić duchową kondycję osoby, z którą się styka, na podstawie analizy jej biopola energetycznego.


Wróżka Amala - Doradca życiowy, JasnowidzOdczytywać informacje o człowieku zawarte w jego aurze potrafi także, posiadająca dar jasnowidzenia, Amala. Obdarzona niespotykaną intuicją wróżka, dzięki swojej mocy postrzega rzeczy niedostępne zmysłowemu poznaniu. Jej dusza nawiązuje telepatyczny kontakt z innymi duszami. Potrafi również odbierać energię z pozbawionego pierwiastków duchowych, nieożywionego świata materialnego.


Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero - Karty Anielskie, Tarot, NumerologiaPodobnie jak Amala, przepowiadaniem przyszłości w oparciu o pole energetyczne zajmuje się Magdalena Rutkowska – Odero. Od kilkunastu lat z oddaniem praktykuje stawianie Tarota, interpretuje układy Kart Anielskich oraz zgłębia wiedzę numerologiczną. Magdalena jest także wykształconym psychologiem, podobnie jak kolejny adept ezoterycznej sztuki, Sylwester Chordecki. Jego pasją jest astrologia i Tarot. Od ponad 12 lat w układach gwiazd i kart odnajduje odpowiedzi na zadawane mu pytania. Potrafi wskazać optymalne rozwiązania, pobudzić do działania, a także podpowiedzieć, jakich błędów unikać w przyszłości. Ponadto Sylwester jest też aktywnym twórcą horoskopów, z którymi zapoznać się można na wielu internetowych portalach.


Wróżka Agnieszka Wdowczyk - Runy, Kontakt z AniołamiZnaczne grono doradców Ezo TV tworzą doświadczeni runiści. Jedną z nich jest Agnieszka Wdowczyk, która swoją pracę opiera głównie na tworzeniu skryptów runicznych. Koncentrując się na nich uzyskujemy siłę, która pomaga nam przezwyciężać życiowe trudności oraz osiągnąć wewnętrzną harmonię.


Wróżka Magdalena Zięba

Skryptami runicznymi posługuje się także Magdalena Zięba. Uważa, że runy chronią przed złymi mocami. Umiejętność trafnego odczytywania ich symboliki zawdzięcza swojej niebywałej intuicji. Wróżka Magdalena wiedzę na temat człowieka czerpie również z numerologii. Na podstawie daty urodzenia jest w stanie określić charakter, predyspozycje oraz powołanie danej osoby.


Wróżka AkimaKolejna runistka, wróżka Akima, żywi przekonanie, że największy wpływ na nasze życie mamy my sami. Runy podpowiadają tylko możliwie najlepsze rozwiązania, lub też ostrzegają przed ewentualnymi zagrożeniami. Od nas zależy jednak, co zrobimy z tą wiedzą i jak wykorzystamy ją w naszych działaniach. Akima pomaga ludziom zrozumieć sens zdarzeń zaistniałych w ich życiu, oraz wpływ jaki wywierają one na ich dalsze losy.


Wróżka Ewa Kulejewska - Bioenergoterapia, Karty i RunyRunistka i terapeutka Ewa Kulejewska, swoją wróżbiarską praktyką, stara się przekonać zgłaszających się do niej klientów, że świadomie kierując swoim życiem, mogą osiągnąć stan zdrowia, radości i szczęścia. Rozkładając karty widzi ich zmartwienia i problemy. Udzielając konkretnych porad, pomaga skutecznie z nimi walczyć. Wróżka posiłkuje się przy tym runami, które według niej stanowią symboliczną emanację pozytywnych sił zawartych w przyrodzie.


Wróżbita Zefir – Tarot, Kontakt z AniołamiObdarzony darem jasnowidzenia, zgłębiający tajniki Tantry i szamanizmu Maciej Wierzbicki – ZEFIR, w swojej pracy najczęściej posługuje się Tarotem. Karty pozwalają mu na pogłębiony wgląd w osobowość człowieka i umożliwiają dokładne przyjrzenie się konkretnym sytuacjom, które oddziaływały będą na niego w najbliższej przyszłości.


Wróżka SalomeaZarówno karty Tarota jak i karty klasyczne są podstawowymi narzędziami pracy wróżki Salomei. Dzięki nim potrafi ona opowiedzieć o nadchodzącej przyszłości, oraz dopomóc osobom potrzebującym wsparcia w duchowych poszukiwaniach nadziei i wiary. Salomea zajmuje się także tłumaczeniem znaczeń marzeń sennych.


Wróżka Marzena Mrówczyńska - Tarot, Interpretacja SnówMateria snów jest również przedmiotem analiz parapsychologa i tarocistki Marzeny Mrówczyńskiej, która poprzez odczytywanie symboli zawartych w snach, dociera do najgłębszych tajemnic ludzkiej duszy. Podczas kontaktu z osobami proszącymi ją o radę, sięga po karty, które dają jej wgląd w ich przeszłe jak i przyszłe losy.


Poza wymienionymi wyżej osobami, do zespołu Ezo TV należą również tarocistka i astrolog Merkurja, tarocistka Joanna Stawińska, wróżbita Ezoteriusz oraz wróżki Christhin i Elisabeth.

Coraz większe tempo życia, którego doświadczamy w XXI wieku, mniej czasu na wypoczynek i głębszą autorefleksję, powodują w wielu ludziach poczucie wewnętrznego chaosu i niepokoju. Osoby te nie zawsze mogą w takich chwilach liczyć na wsparcie ze strony bliskich. Czasami fachowa pomoc psychoterapeuty, także okazuje się niewystarczająca. Zadręczeni obawami o jutro, strapieni niezałatwionymi sprawami dnia wczorajszego, czy też po prostu niewiedzący jak odpowiednio pokierować własnym życiem, wkraczają w ślepą uliczkę zwątpienia i smutku. W takich momentach potrzeba drogowskazu i punktu odniesienia jest niezwykle silna.

Telewizje ezoteryczne wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu tych ludzi. Dzięki kontaktowi z duchowymi doradcami uzyskują oni odpowiedzi na nurtujące pytania oraz otrzymują wskazówki pomagające im dokonywać właściwych wyborów i posunięć. Udzielane porady i wyjaśnienia dotyczyć mogą każdej sfery życia, niezależnie czy poruszane kwestie odnoszą się do spraw uczuciowych, finansowych czy zdrowotnych. Podstawą jest zaufanie swojemu doradcy duchowemu.

Wróżbici i wróżki występujący w programach ezoterycznych, to osoby nie tylko posiadające konkretną wiedzę z dziedziny magii i astrologii, ale także ludzie obdarzeni wielką empatią i umiejętnością wsłuchiwania się w drugiego człowieka. Wyróżniają się zdolnością dostrzegania pozazmysłowego świata, ale też zwyczajnym ludzkim ciepłem i życzliwością. Liczne opinie o ich aktywności zamieszczane na różnych forach internetowych przez korzystających z ich usług, świadczą o wdzięczności za udzieloną pomoc, oraz o szacunku do nieprzeciętnych umiejętności, które prezentują. Wróży to dobrze na przyszłość zarówno im samym, jak i telewizjom ezoterycznym, z którymi współpracują.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).