Wróżka Grażyna Krygier

Grażyna Krygier jest obdarzona zdolnościami czytania gwiazd oraz trafnej interpretacji rozkładów kart tarota – często mówi się o niej „dobra wróżka”. Jej umiejętności to nie tylko naturalne zdolności, ale również wynik wnikliwych studiów w zakresie astrologii i psychologii. Od ponad dwudziestu lat prowadzi Salon Tarota odwiedzany przez rzeszę stałych klientów, którym pomaga w newralgicznych momentach życia w podjęciu właściwych decyzji.

Dobra wróżka - Grażyna Krygier

Wróżka Grażyna Krygier
Wróżka Grażyna Krygier

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 856

z telefonu komórkowego: 708 770 856

Wyślij SMS pod numer 72 57 o treści:

GKRA.Twoje pytanie do wróżki


Np: GKRA.Czy powinnam angażować się w ten związek?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 856 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 856 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 57 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Nie dam Ci gotowej recepty na wszystkie niepowodzenia, ale mogę rozłożyć dla Ciebie karty tarota, które wskażą jakie masz przed sobą możliwości. Pokażę Ci drogi, ale tylko od Ciebie będzie zależało, którą z nich podążysz. Pamiętaj, że nic nie dzieje się poza Twoją wolą. W gwiazdach zapisana jest przyszłość. Odczytam ją dla Ciebie i pomogę ją zmodyfikować, jeśli nie jest tym czego pragniesz, lub ustrzegę przed zboczeniem ze ścieżki, która doprowadzi Cię do szczęścia. Dobra wróżka Grażyna Krygier bardzo chętnie służy pomocą wszystkim potrzebującym. Zadzwoń bo na prawdę warto. Rozmowa kosztuje niewiele a zyskać można bardzo dużo.

*Video:wróżka grażyna krygier, doradca życiowy, tarot, astrologia

Wróżka Grażyna Krygier