Imiona

Imiona zaczynające się na: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S T U W X Y Z

Odszukaj informacje, dotyczące Twego imienia. U nas bez trudu dowiesz się jakie jest jego znaczenie i pochodzenie oraz poznasz jego charakterystykę, odmiany, zdrobnienia, daty imienin, czy patronów. Sprawdź które cechy osobowości przypisane są Tobie oraz Twojej drugiej połówce, który totem roślinny/zwierzęcy jest Wam przyporządkowany oraz wiele innych, przydatnych atrybutów, a wśród nich między innymi: odpowiedni znak zodiaku, szczęśliwą liczbę, pasujący kolor, obcojęzyczne formy, przysłowia oraz Waszych sławnych imienników!

Zgodność imion

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72898 o treści:

PAROT.Twoje Imię.Imię Partnera


Np: PAROT.Kamila.Damian

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72898 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Imiona i znaczenie imion w astrologii i numerologii. Sposób, w jaki zwracamy się do innych osób, ma istotny wpływ na kontakty interpersonalne. Czy zdarzyło się Wam kiedyś np. darzyć kogoś sympatią tak po prostu, bez konkretnego powodu, wiedząc jednocześnie że inni nie przepadają za tą osobą? Sytuacja taka mogła mieć głębokie źródło, ukryte w sferze ezoterycznej. Oprócz tradycyjnych deskrypcji pogańskich, greckich, rzymskich, czy łacińskich, znaczenie imienia interpretowane jest także przez profesjonalnych numerologów. Potrafią oni wyciągać konkretne wnioski, tworząc na nasze potrzeby praktyczne wskazówki, przydatne między innymi w życiu zawodowym i relacjach partnerskich.

Znaczenie imion męskich odnosi się przeważnie do cech charakteru, jakimi od zarania dziejów musieli wykazywać się wojownicy, rzemieślnicy czy duchowni. Nasi doradcy rozwijają te opisy i uzupełniają o wiedzę astrologiczną, nadając im głębszy charakter i układając na ich podstawie porady życiowe. Podobnie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o znaczenie imion żeńskich. Mimo, że pierwotnie odnosiły się one do cech, czy zajęć przypisywanych kobietom od tysięcy lat, dzisiejsza numerologia interpretuje imiona zgodnie z duchem czasu. Wszak znaczenie imion damskich według tradycyjnych wyjaśnień ma się coraz częściej nijak do współczesnej roli pań w społeczeństwie. Astrologia ma to do siebie, że jest uniwersalna i pozwala na konstruowanie wskazówek zgodnie z aktualną sytuacją.

Aby ułatwić wyszukanie interesującego nas imienia, przedstawiamy poniżej listę alfabetyczną wszystkich opisanych w naszym serwisie imion:


Sprawdź znaczenie imion:

Imiona rozpoczynające się na literę:
ŻeńskieMęskie
A Agata Agnieszka Aleksandra Alicja Amelia Aneta AnnaAdam Aleksander Andrzej Antoni Artur
BBarbara Beata BożenaBartosz
CCzesław
D Danuta DorotaDamian Daniel Dariusz Dawid Dominik
EEdyta Elżbieta Emilia Ewa EwelinaEdward
FFilip
GGabriela Genowefa GrażynaGrzegorz
HHalina Hanna HelenaHenryk
I Irena Iwona IzabelaIgor
J Jadwiga Janina Joanna Jolanta Julia JustynaJacek Jakub Jan Janusz Jarosław Jerzy Józef
KKarolina Katarzyna Kazimiera KrystynaKacper Kamil Kazimierz Krzysztof
LLenaLeszek
M Magdalena Maja Maria Marianna Marta Martyna Marzena Małgorzata MonikaMaciej Marcin Marek Marian Mariusz Mateusz Michał Mieczysław Mikołaj Mirosław
NNatalia Nikola
OOliwiaOskar
PPatrycja PaulinaPatryk Paweł Piotr Przemysław
RRenataRafał Robert Roman Ryszard
S Stanislawa Stefania SylwiaSebastian Stanisław Szymon Sławomir
TTeresaTadeusz Tomasz
UUrszula
WWanda Weronika Wiesława WiktoriaWaldemar Wiesław Wiktor Wojciech Władysław
Z Zofia ZuzannaZbigniew Zdzisław
ŁŁukasz