Inne cywilizacje. Rasy

Anna S | 15 kwietnia 2013

flickr.com

flickr.com

Istnieje wiele wymiarów i siedem gęstości. Na Ziemi znamy tylko 1- pierwszą gęstość (np. kamienie), 2- drugą (np. zwierzęta) i 3-trzecią gęstość (ludzie). Gęstości 1,2,3 są wysoce materialne, dlatego je widzimy i czujemy.

4 poziom gęstości zamieszkują częściowo istoty materialne, jednak bardzo zaawansowane ewolucyjnie. Nie potrzebują snu, ani pożywienia, ponieważ potrafią regenerować siły poprzez asymilację fotonową (często poprzez promienie słoneczne). Wysoce rozwinięte duchowo, mają zdolności telepatyczne i telekinetyczne.

Od 5 do 7 gęstości zaczynają się formy duchowe (pozbawione ciał fizycznych). Mogą one jednak (jeśli chcą) przybierać ciała. Najwyższym poziomem jest 7 na którym następuje połączenie ducha ze Stwórcą. Istoty na poziomach od 5 do 7 nie umierają.

Jako ludzie nie postrzegamy innych gęstości, wyjątkiem są jasnowidzowie, którzy widzą inne wymiary i istoty.

Wszystkie istoty pozaziemskie mogły wybrać czy chcą Służyć Tylko Sobie- czyli są zainteresowani tylko sobą (STS), czy chcą Służyć Innym (STO). Pierwsze starają się pomagać innym istotom, natomiast drugie dbają tylko o siebie i chcą panować nad innymi.

Generalnie Istoty z innych wymiarów możemy podzielić według kryterium STS lub STO, jak również wg poziomu gęstości.

flickr.com

flickr.com

Gęstość 4 opanowana jest przez Reptoidy (Jaszczury i Szaraki). Czasami na naszym ziemskim poziomie (3) pojawiają się Jaszczury i Szaraki. Jednak nie mogą tu przebywać zbyt długi czas.

Reptoidy należą do grupy STS, ich celem jest panowanie nad ludźmi. Z wyglądu przypominają jaszczurki, mają czarne oczy, albo  białe z zabarwionymi pomarańczowum żrenicami.  Reptoidy tworzą ogromną organizację o nazwie Związek Oriona (w jej skład wchodzą Reptoidy oraz Konsorcjum na które składają się ludzie będący na usługach Reptoidów).

Reptoidy są zamknięte na 4 poziomie i aby przetrwać potrzebują dużych dawek energii, którą pobierają od istot z 2 i 3 poziomu. Potrzebują wyłącznie negatywnej energii, dlatego koncentrują się na stwarzaniu jak największego cierpienia, złości i strachu zwierzętom, roślinom i ludziom.

Szaraki (Greys) to sztucznie skonstruowani „szpiedzy”  Reptoidów, którzy nie mają duszy. Posiadają wiele zdolności Reptoidów, są bardzo inteligentne, niewrażliwe na ludzki ból i cierpienie. Jednak różnią się od nich wyglądem. posiadają bardzo smukłe kończyny, stosunkowo duże głowy i charakterystyczne wielkie, czarne oczy. Są małe, ich nazwa pochodzi od koloru skóry szaro- biały, szaro-brązowy, szaro-zielony, szaro-niebieski. Są najczęściej spotykane na Ziemi, gdzie kontaktują się z ludźmi. Szaraki odpowiedzialne są za uprowadzenia i badania na ludziach, wszczepianie implantów oraz manipulację świadomością ludzi (potrafią wpływać na umysły innych ludzi).

WEGANIE- VEGANIE: Pochodzą z Vega Prime, w gwiazdozbiorze Lutni (Liry). Nie są przyjaźnie nastawieni do Ziemian. Zazwyczaj ubierają się na czarno, zakapturzeni, nie można poznać ukrytych twarzy. Chcą podporządkować sobie inne Istoty (w tym Ziemian). Działają z ukrycia stosując najczęściej manipulację i podstęp.

flickr.com

flickr.com

PLEJADIANIE- PLEIADEANS: pochodzą z Plejad, ich główną planetą jest Erra podobna do Ziemi. Plejadianie głównie są blondynami o jasnej karnacji, z wyglądu bardzo przypominają ludzi. Wyprzedzają technologicznie Ziemię o 3000 lat ziemskich. Potrafią podróżować w czasie, Bardzo pozytywnie nastawieni do Ziemian, chętnie się kontaktują, najczęściej w formie przekazów channelingowych. Najbardziej znaną książką zawierająca przekazy od Plejadian są „Zwiastuni Świtu”, „Ziemia Zwiastunów Świtu” oraz „Świetlana Rodzina”.

ARKTURIANIE: są formą świetlną, czasami brani za Anioły, ale jak sami twierdzą nie są Aniołami. Ich zadaniem jest nauczanie i przekazywanie informacji (channeling). Arkturianie pochodzą z 6 gęstości i potrafią podróżować w czasie. Przekazują, że przybywają do nas z przyszłości, aby udoskonalić siebie w przyszłości.

KASJOPEJANIE: przekazują, że okolice Kasjopei służą im do łączenia się z ludźmi. Są przyjaźnie nastawieni. Zajmują się nauczaniem istot z niższych gęstości:1,2,3,4,5. Sami pochodzą z 6 gęstości, czyli są czystymi formami myślowymi.


Dodaj komentarz