Jak on uwodzi?

Anna S | 29 marca 2016

Astrologia

Za sposób uwodzenia częściowo odpowiada Słońce w znaku zodiaku. Żeby otrzymać dokładny obraz mężczyzny i sposobu w jaki uwodzi, należałoby poznać jeszcze wiele szczegółów z jego kosmogramu. Jednak samo Słońce co nieco nam przybliży i podpowie. Przeczytaj jak uwodzą mężczyźni ze Słońcem w znakach:

koziorożec

Zamknięty w sobie i nieufny koziorożec ma trudności z okazywaniem emocji. Jest trochę jak konserwa, którą można otworzyć, lecz ciężko przebić się przez jej ścianki. O uwodzeniu kobiet wie niewiele. Nie potrafi być romantyczny. Nie będzie się „bawił’ w podteksty, ani gry. Za to jest konkretny i działa konsekwentnie. Jak już coś powie, to tak jest. Jeżeli się zakocha to na inną nawet nie spojrzy.

wodnik
Nie ma najmniejszego problemu z nawiązywaniem znajomości. Potrafi dużo mówić i zwykle posiada sporą wiedzę. Jego inteligencja błyszczy i fascynuje prawie każdą kobietę. Nie lubi nudy, jego uwodzenie nie jest zbyt zmysłowe, jednak potrafi „czarować” słowami i niebanalnymi pomysłami. A jak wiadomo, na kobiety to działa.

ryby
Zmienny i wrażliwy. Będzie czarujący i czuły, często miękki i niezdecydowany. Jednak niektórym kobietom podoba się jego marzycielskość. Uwodzi rozmarzonym spojrzeniem i romantyzmem. Szybko się zakochuje i jest przy tym uległy oraz uczuciowy.

baran
Pewny siebie baran wie czego chce i jasno to komunikuje. Nie wzdycha potajemnie, tylko działa. On bardziej zdobywa kobietę, niż uwodzi. Tak jak wojownik zdobywa trofeum. Aktywny, bardzo żywiołowy, potrafi być szczery do bólu. Większości kobiet podoba się jego zdecydowanie, chociaż czasami można się go wystraszyć. Potrafi być głośny i agresywny.

byk
Konkretny byk działa powoli i bez żadnych szaleństw. Najpierw długo myśli i sprawdza czy warto się starać. Ale jak się zaczyna rozpędzać, to nie ma takiej siły, która by go zatrzymała. Jest konsekwentny, bardzo cierpliwy i nie rezygnuje. Uprzejmy i miły, jest opiekuńczy i sprawia, że kobieta czuje się przy nim bezpiecznie. Bywa często zazdrosny i uparty.

bliźnięta
Ma wiele wrodzonego wdzięku i swobody. Posiada wiele zainteresowań i potrafi flirtować. Wyluzowany, rozgadany, potrafi zaciekawić swoją osobowością. Bez wątpienia uwodzi słowami. Potrafi wymyślać na poczekaniu interesujące historie i z wdziękiem je opowiadać oraz zaskakiwać.

rak
Skryty rak nie należy do najlepszych uwodzicieli. Długo się zastanawia, jest bardzo ostrożny. Flirtowanie przychodzi mu trudno. On wybiera jedną kobietę i wkłada wiele wysiłku w to, żeby ja zdobyć. Nie rozprasza się flirtując na kilka frontów, a koncentruje się na jednej.

lew
Uwodzi bardzo spektakularnie. Jest głośny, pewny siebie. Potrafi również flirtować. Skutecznie zwraca na siebie uwagę. Lubi się często przechwalać i zdecydowanie nie grzeszy skromnością. Opowiada o swoich zaletach, czasami prawdziwych, czasami przejaskrawionych. Jednak jego pewność siebie i promienny uśmiech, sprawiają, że kobiety mu wierzą.

panna
Najbardziej analityczny i podchodzący rozumem do miłości i romansów. Mało spontaniczny, zawsze kontroluje sytuację. Lubi planować sobie co powie i kiedy powie, co zrobi dokładnie i w jakim momencie. Chaos wytrąci go z równowagi. Wstydliwy w okazywaniu uczuć, szczególnie w miejscach publicznych.

waga
To urodzony uwodziciel, który potrafi oczarować każdą kobietę. Doskonale wie jak do niej dotrzeć, jak z nią rozmawiać i jakie dokładnie komplementy powiedzieć. Jest zwykle zadbany,elegancki, uśmiechnięty i bardzo miły. Do uwodzenia zabiera się ze spokojem i dużym wyczuciem. Wzbudza zaufanie oraz najzwyczajniej na świecie – podoba się kobietom.

skorpion
Tajemniczy skorpion działa jak magnes. Przyciąga głębokim spojrzeniem, jednak nie odkrywa swoich „kart”. Nieprzystępny, skomplikowany i jednocześnie zmysłowy, czym pociąga kobiety. Potrafi działać intuicyjnie, wychwytywać nawet nieświadome sygnały wysyłane przez kobiety. Jest zazdrosny i zaborczy i ciężko mu to ukryć. Bardzo emocjonalny, bywa nieprzewidywalny. Jeżeli się zawiedzie, to właśnie z jego ust usłyszysz słowa: nigdy ci tego nie zapomnę.

strzelec
Wesoły i uśmiechnięty Strzelec uwodzi kobiety swoim poczuciem humoru i spontanicznością. Potrafi rozbawić, zaskakiwać i bawić się flirtowaniem. Jest bardzo przyjacielski i nie ma nic z mrocznego i tajemniczego kochanka. Zmienny jak pogoda nad morzem, w poszukiwaniu adrenaliny często nie potrafi ograniczyć się do jednego flirtu czy romansu. Wierność nie jest jego mocną stroną, a uwodzenie to dla niego jedna wielka przygoda.


Dodaj komentarz