Jak wygląda wizyta u wróżki

Anna S | 13 maja 2013

talia_rider

Kim jest Wróżka? Po co ludzie chodzą do Wróżek? Co daje taka wizyta i jak wygląda? W XXI wieku usługi wróżek nadal cieszą się dużym powodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Jest kilka przyczyn. Ludzie czasami nie potrafią znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Często nawet nie usiłują poszukać ich w sobie, bo myślą, że ktoś inny wie lepiej, bo np. jest wykształcony, albo obdarzony parapsychicznymi mocami. Potrzebują pocieszenia i nadziei na lepszą przyszłość. Wróżka jest jak dobry romans. Sprawia, że możesz uwierzyć w lepszy los i w to, że dasz sobie radę, że spotkasz miłość, że wszystko się szczęśliwie ułoży. Dobra wróżka pozwoli Ci również uświadomić sobie gdzie tkwi przyczyna Twoich problemów. Jeśli jej sama nie dostrzegasz- to ona ją wskaże i objaśni możliwości wyjścia z konkretnych sytuacji. Jednak tylko od Ciebie zależy czy z nich skorzystasz. Przyszłość nie jest w szczegółach z góry zaplanowana, możemy kreować ją nie tylko swoim myślami, ale również poprzez podejmowanie doraźnych decyzji.

Wróżka nie powinna Tobie nic narzucać, a jedynie sugerować, podpowiadać. Jest ona przede wszystkim doradcą, natomiast decyzje powinniśmy podejmować samodzielnie. Czy skorzystamy z porad Wróżki, czy postąpimy zupełnie odwrotnie- zależy już tylko od nas. Ponieważ my sami mamy największy wpływ na kształtowanie swojego losu.

Kim zatem jest Wróżka?

Na wielu obrazach Wróżka przypomina starą czarownicę, w dziwacznym ubraniu, potarganych włosach, wpatrująca się w szklaną kulę. Tymczasem taki widok nie jest zbyt częsty. Zobaczysz, że wróżka wygląda normalnie i często nie ma szklanej kuli. Owszem pali świece, ale dlatego, że mają one moc oczyszczającą z negatywnych energii. Wróżka ma talie kart, przeważnie tarota. Czasami pozwala klientom, by sami je wybierali, a czasami kładzie je sama. Jest zazwyczaj kobietą, która używając kart wnika w Twoje pole energetyczne, zazwyczaj czytając w podświadomości. Niektóre wróżki mają zdolności mediumiczne, czyli podczas rozkładania kart kontaktują się z energiami i od nich mogą przekazywać informacje. Niektóre wróżki obdarzone są zdolnościami jasnowidzenia, jednak nie zdarza się to często.

Wizyta u Wróżki. O co i jak pytać?

Przed wizytą u wróżki warto przygotować sobie pytania, które chcemy zadać. Warto pamiętać, że im lakoniczniejsze pytania np. „Co mnie czeka w życiu”- tym ogólniejsze będą odpowiedzi. I przeciwnie. Im konkretniejsze pytania- tym precyzyjniejsze odpowiedzi uzyskamy. Pytania muszą  dotyczyć nas i naszego życia. Nie należy pytać o sprawy innych, które nie powinny nas obchodzić. Wbrew pozorom zdarza się to często. Przychodzi kobieta i pyta się o to czy małżeństwo mężczyzny, który jej się spodobał- rozpadnie się, albo jak mu się układa z żoną. Na takie pytania wróżka nie powinna udzielić odpowiedzi, ponieważ nie dotyczą danej klientki. Wróżki zazwyczaj nie chcą tez wróżyć kobietom w ciąży, ani dzieciom.

Czy wróżka zawsze udzieli rady i odpowiedzi?

flickr.com

flickr.com

Nie zawsze. Czasami karty nie chcą mówić. Wówczas wróżka powinna poinformować o tym fakcie i zrezygnować, ewentualnie przełożyć wizytę na inny termin. Zdarzają się klienci, którzy przychodzą tylko po to, żeby wróżkę „zdemaskować”, czyli przyłapać na kłamstwie. Zadają bardzo szczegółowe pytania i wymagają precyzyjnych odpowiedzi. Cóż, rzadko która wróżka jest jasnowidzem i może udzielić takich informacji. Niektórzy klienci opowiadają wyimaginowaną historię i w oparciu o nią formułują swój problem. Na takie pytania, karty udzielą równie wymyślonych odpowiedzi. Nie warto też się upierać i w przypadku niesatysfakcjonującej, czy niepomyślnej odpowiedzi, zadawać ciągle to samo pytanie. Odwiedzając przy tym codziennie inną wróżkę, bo może któraś w końcu powie to co chcesz usłyszeć. Kart nie powinno stawiać się dla zabawy i zbyt często zadawać tego samego pytania.

Są różne wróżki (podobnie jak są różne nauczycielki, sprzedawcy, czy lekarki). Uczciwe i nieuczciwe, prawdomówne i kłamliwe, pazerne i bezinteresowne. Jedne mają duże doświadczenie, inne prawie wcale. Jedne posiadają prawdziwy talent i intuicję, a niektóre  operują wyuczonymi pojęciami, które poznały z książek. Przed wizytą warto sprawdzić daną wróżkę, zasięgnąć opinii osób, które u niej były. Wróżka nie powinna straszyć, mówić daty śmierci, czy wprost o poważnych chorobach. Jeśli podczas wizyty, nie czujemy się komfortowo, albo wróżka wywarła na nas wyjątkowo niekorzystne wrażenie- najlepiej posłuchać swojej intuicji i zawsze przerwać poradę.

Po wizycie u wróżki

Należy raczej przyjąć odpowiedź jakiej udzieliły karty i ją przemyśleć. Pomiędzy kolejnymi wizytami najlepiej zachować minimum miesięczną przerwę.

Często wróżby sprawdzają się i klienci są zadowoleni. Wracają po kolejne. Trzeba uważać, żeby się nie uzależnić od wizyt u wróżki. Nie kontaktować się często i w błahych sprawach przed podjęciem każdej decyzji. Powinniśmy sami starać się rozwiązywać te mniejsze problemy i dokonywać wyborów. Wizyta u wróżki niech będzie podyktowana koniecznością, kiedy już naprawdę nie wiemy co wybrać, albo brakuje nam nadziei. Wówczas taka porada często podniesie na duchu, jest bowiem jak terapia dla duszy i działa niczym masaż dla ciała.

Jednak każdy powinien się liczyć z tym, że nie wszystkie wróżby są przyjemne. Pomimo że wróżka nie powinna przekazywać drastycznych informacji, to czasami tak się zdarzy, że je usłyszymy. Warto mieć świadomość, że niemiłe rzeczy mocno zapadają w naszą pamięć i często nie jesteśmy w stanie ich wymazać z podświadomości.


Jeden komentarz

  1. amanga pisze:

    A ja mam wróżki w domu. Włączam tv i oglądam Dom wróżek :) Super program z super niesamowitymi bohaterami. Nie mogę się doczekać jutrzejszego odcinka.

Dodaj komentarz