Jasnowidz Ezoteriusz

Ezoteriusz to człowiek który nie od dziś ma kontakt z magią. Mieszkał w okolicach Łysej Góry gdzie nie od dzisiaj wiemy mieszkała historycznie potwierdzona czarownica.

W rodzinnej miejscowości szanowano magię i wszystko co się z nią wiąże, doceniano kulty, objawienia a nawet przesądy. Wiara chrześcijańska mieszała się tu z tradycją pogańską przekazywaną w opowieściach magicznych czy legendach, doskonale się uzupełniając. Prekursorką magicznych talentów w rodzinie Ezoteriusza była jego babka. Kobieta niezwykle szanowana wśród lokalnych mieszkańców.

Jasnowidz Ezoteriusz

wróżbita jasnowidz Ezoteriusz
wróżbita jasnowidz Ezoteriusz

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 46

z telefonu komórkowego: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

EZOT.data ur.Twoje pytanie


Np: EZOT.24.04.1978.Czy moge liczyc na rodzinę w moich problemach?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 78 80 46 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 94 94 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Doskonała zielarka, znachorka oraz osoba odczyniająca uroki (na wsiach takie osoby są cenione do dzisiaj). To właśnie babcia przekazała mu swoją podstawową wiedzę oraz zobaczyła w nim jego naturalne umiejętności przewidywania przyszłości. Babcia przyjaźniła się z sąsiadką repatriantką z Wołynia, która to zaszczepiła w nim fascynację praktykami magicznymi Kresów Wschodnich. Obie kobiety wywarły wpływ na zainteresowania chłopca, uświadamiając mu ze nie jest zwyczajnym chłopcem, ze ma misje do wykonania w dzisiejszym świecie.

Potem oczywiście doskonalił się sam Ezoteriusz już jako nastolatek biegle posługiwał się kartami cygańskimi w celach wróżbiarskich. Kilkanaście lat temu zafascynował się tarotem i to właśnie tarot jest do dziś hołubioną przez niego techniką wróżbiarską Przepowiednie jego cechuje ogromna trafność, co mogą potwierdzić świadkowie czyli osoby które korzystały z jego usług.

To takie niespotykane aby mężczyzna był wróżem – tak sobie bardzo często myślimy. Brak empatii, intuicji to cechy męskie a jednak zdarzają się wyjątki. I takim wyjątkiem jest Ezoteriusz – magiczna postać oddana swojej pasji i ludziom bezgranicznie.