Jasnowidzenie

Jasnowidzenie jest postrzeganiem rzeczywistości w sposób pozazmysłowy. Polega najczęściej na odkrywaniu zdarzeń z przeszłości i przyszłości.

Nasze zmysły fizyczne takie jak: wzrok, słuch, węch, smak, dotyk – odbierają tylko część rzeczywistości. Są ograniczone w swoim postrzeganiu świata. Używając ich widzimy tylko ograniczone spektrum barw, słyszymy niewielką ilość dźwięków.
Istnieją jeszcze metafizyczne obszary, które również można odkrywać, lecz już innymi „zmysłami”. Pozwalają one zobaczyć, usłyszeć i odczuwać dużo więcej.

Jasnowidz posługuje się tzw. szóstym zmysłem, a jasnowidzenie jest zwane darem od Boga, którego nie można perfekcyjnie wyćwiczyć, ani nauczyć się z książek.

Wyróżniamy następujące rodzaje jasnowidzenia (często są ze sobą powiązane):

prekognicja: jasnowidzenie przyszłości

retrokognicja– jasnowidzenie przeszłości

auroskopia– postrzeganie aury, którą emanuje dana osoba, pozwalające na określenie jej stanu zdrowia.

eksterioryzacja – przenoszenie świadomości w odległe miejsca.

kryptoskopia– umiejętność odczytywania zakrytego pisma lub rozpoznawania ukrytych przedmiotów.

pismo automatyczne – zdolność nieświadomego pisania.

psychometria– widzenie zdarzeń poprzez kontakt z przedmiotem należącym do konkretnej osoby lub miejsca.

teleradiestezja– zdolność stwierdzenia na odległość i za pomocą wahadełka istnienia złóż mineralnych, lokalizacja ujęć wodnych, cieków oraz diagnozowania stanu w jakim znajduje się dana osoba.

telepatia– to zdolność do komunikowania się jednej osoby z drugą poprzez procesy myślowe lub uczucia.

bilokacja- to zdolność do znajdowania się w dwóch miejscach równocześnie (mogą być od siebie znacznie oddalone)

jasnowidzenie_2Najczęściej jasnowidzenie jest ściśle powiązane z jasnosłyszeniem utożsamianym jako słyszenie i rozpoznawanie swego wewnętrznego głosu (przez wielu zwanego intuicją). Jednak można też słyszeć głosy np. opiekunów duchowych, czy innych mniej przyjaznych istot. Ważne jest, aby je rozróżniać.

Przewidywanie kataklizmów i ważnych zdarzeń w dziejach świata

Jasnowidz opiera się na wizjach i odczuciach. Może skupić się na wybranej osobie, bądź zagadnieniu i przewidzieć przyszłość. Dlatego często jasnowidzowie opisują ważne sytuacje, które mają się wydarzyć w świecie. Są w stanie przewidzieć kataklizmy takie jak powódź, wojny, trzęsienia ziemi itp.
Oczywiście łatwiejsze jest zobaczenie bliższej przyszłości. Tę oddaloną w czasie trudniej określić, gdyż może się zmienić. Jednak znamy jasnowidzów, którzy skutecznie przepowiadali odległe zdarzenia. Przepowiednie te do dzisiaj zadziwiają zarówno swoją treścią jak i celnością z jaką realizowały się przez lata. Jednym z najwybitniejszych jasnowidzów, którzy przepowiadali odległą przyszłość był Nostradamus.
Urodzony w 1503 roku Nostradamus przepowiedział wiele katastrof (plagi, trzęsienia ziemi, powodzie, wojny). Żadne z jego proroctw nie zawiera konkretnej daty.

Jasnowidz Amala

Wróżka Amala - Doradca życiowy, Jasnowidz

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AM.data ur.Twoje pytanie


Np: AM.12.05.1970.jestem samotna, czy wkrotce to sie zmieni?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Współpraca z policją

Jasnowidzowie potrafią zobaczyć przeszłe wydarzenia. Czasami współpracują z policją, ponieważ są w stanie podać miejsce zbrodni. Często opisują charakterystyczne motywy ze swoich wizji, np. wygląd osób, krajobraz, budowle, chociaż rzadko są wstanie podać nazwę miejsca, czy imię i nazwisko. Jednak czasami same poszlaki i wizje wystarczają, aby naprowadzić policję na trop zbrodni i odkryć jej tajemnice.
Znanym polskim jasnowidzem, który współpracuje z policją jest Krzysztof Jackowski.
Pomógł on rozwiązać wiele skomplikowanych spraw kryminalnych, co w rezultacie przyniosło mu dużą popularność i uznanie. Brał udział w programie tv Eksperyment Jasnowidz, w którym mogliśmy podziwiać jego dar. Wziął udział w pojedynku jasnowidzów w Japonii, został uznany przez Japończyków za najlepszego jasnowidza na świecie.
Krzysztof Jackowski przewidział, że Bronisław Komorowski zostanie prezydentem.

Przepowiadanie bliskiej i dalszej przyszłości

W ostatnich czasach wielką popularność zdobył Edward Cayce, zwany też współczesnym Nostradamusem. Przewidywał on katastrofy oraz koniec świata. Zwany był „śpiącym prorokiem” gdyż wizje otrzymywał w sennym transie. Zajmował się głównie leczeniem. W stanie transu stawiał zadziwiająco skuteczne diagnozy. Wiele osób potwierdziło, że pomógł im odzyskać zdrowie.
Intensywnie zajmowała go tematyka Atlantydy, w której pochodzenie mocno wierzył. Napisał nawet książkę „Atlantyda”, w której powiązał potęgę tej krainy z mocą oddziaływania kryształów.
Urodzony w 1877 roku Cayce przepowiedział wybuch dwóch Wojen Światowych.

W Polsce znanym jasnowidzem (również zakonnikiem i zielarzem) był Czesław Klimuszko, zwany jasnowidzem w habicie.
Przepowiedział między innymi wybór Karola Wojtyły na papieża. Potrafił zdiagnozować osobę patrząc na jej zdjęcie. Doskonale leczył ziołami, a jego terapie i przepisy do dzisiaj cieszą się dużą popularnością.
Napisał książki „Moje widzenie świata”, „Wróćmy do ziół”. Od dziecka wykazywał zdolności parapsychiczne, głęboko odczuwał energie roślin. Nie znając ich nazw potrafił bezbłędnie wskazać, które mają dobroczynne działanie, a które są trujące. Głęboki dar jasnowidzenia obudziły w nim przeżycia wojenne (był świadkiem cierpienia i maltretowania ludzi, sam został straszliwie pobity). Z fotografii potrafił odczytać nie tylko charakter i upodobania danej osoby, ale również jej przeszłość i przyszłość.

Jednym ze znanych jasnowidzów był Stefan Ossowiecki.
Podaje się, że posiadał on następujące umiejętności paranormalne: telepatię, telekinezę,bilokację,
eksterioryzację, postrzeganie aury.

jasnowidzenie1Postrzeganie aury

Ciekawą zdolnością jest postrzeganie aury. Każda istota i rzecz wytwarza wokół siebie pole elektromagnetyczne. Jest ono niewidzialne dla „zwykłych ludzi”. Jednak dla jasnowidza ciało człowieka mieni się wieloma kolorami. W zależności od charakteru i przeżyć danej osoby- przybiera ono inne barwy. Ludzie, którzy są agresywni, często się kłócą- otacza ciemnoczerwony kolor. Zaburzenia i miejsca chore (które są zawsze wcześniej widoczne w aurze zanim objawią się w ciele fizycznym) przybierają brudne kolory. U osoby mającej problem z wysławianiem się widać ciemne zabrudzenia w okolicach gardła. Osoba, która nie umie okazywać uczuć- w okolicach serca będzie miała blokady, z których nie będzie płynąć czysty różowo-zielony kolor. Uzależnieni np. od alkoholu będą mieli aurę postrzępioną, chaotyczną. Natomiast ludzie zrównoważeni, wyciszeni posiadają aurę zamkniętą, bez rozmaitych „zadarć”. Osoby, które medytują, modlą się, są uduchowione i wrażliwe- mają w aurach dużo czystego fioletu.

Telepatia

Słowo „telepatia” pochodzi od greckich słów tele (daleki) oraz patheia (uczucia). W jasnowidzeniu widzimy konkretne zdarzenia, które miały miejsce, lub dopiero się wydarzą. Natomiast telepatia polega na odczytywaniu myśli i odczuć u innej osoby.
Sam proces jest więc podobny, bo odbywa się bez udziału zwykłych zmysłów. To po prostu dwie formy tej samej funkcji, dlatego są tak ze sobą powiązane i przeważnie występują łącznie.
Chociaż przeprowadzono mnóstwo eksperymentów i badań– to nauka nie znalazła dowodów i potwierdzeń na istnienie telepatii. Jednak każdy z nas, opierając się tylko na osobistych doświadczeniach- doskonale wie, że ona istnieje.
Parapsychologia wiąże umiejętności telepatyczne z tzw.”trzecim okiem”, czyli miejscem pomiędzy brwiami na czole. Jeśli mamy je otwarte- to telepatia jest nam znajoma i doskonale wiemy na czym polega. Jeśli jednak „trzecie oko” jest zamknięte? Cóż… odczytywanie cudzych myśli i uczuć zapewne przychodzi nam z trudem.
Chyba każdy, chociaż raz w życiu odczuł jej działanie. Czasami intensywnie o kimś myślimy, często nie wiemy dlaczego jakaś osoba z którą dawno nie mieliśmy kontaktu nagle „przychodzi nam do głowy”. Wówczas zdarza się, że ta osoba do nas dzwoni, albo ją przypadkiem spotykamy. Istnieją ludzie, którzy myślą o konkretnej osobie, a ona w krótkim czasie kontaktuje się z nimi. Czasami studenci opowiadają przed egzaminem, że nauczyli się tylko kilku zagadnień. Intensywnie myślą i wysyłają pragnienia, by na egzaminie dostać dokładnie te pytania, które mają opracowane. I często zdarza się, że je otrzymują.
Telepatią jest również czytanie w myślach innej osoby. Nie musimy słyszeć słów, żeby odczuć przeżycia i myśli innych ludzi. Najbardziej widoczna jest więź telepatyczna pomiędzy matką a dzieckiem, czy porozumienie łączące zakochanych. Nie muszą oni mówić do siebie słowami, by odczytywać wzajemne pragnienia i zmartwienia.. Zjawisko to można określić jako „nadawanie na tej samej fali”. Sprawia ono, że takie osoby bardzo się lubią, chętnie przebywają w swoim towarzystwie.
Matka doskonale przeczuwa kiedy jej dziecku zagraża niebezpieczeństwo. Odległość nie gra tutaj roli. Związane jest to z faktem, że najlepsze połączenie telepatyczne powstaje w stresie i związane jest ze zwiększoną ilością hormonów, które wydzielają się w sytuacjach zagrożenia.

Bilokacja

Dotyczy osób, które przebywają równocześnie w rożnych miejscach. Są one tego świadome, jak również postrzegane przez innych ludzi.
Bilokacja znana jest wśród mistyków, mistrzów duchowych, joginów, świętych katolickich. Umiejętność tę posiadał Ojciec Pio. Gdy kładł się spać- wyruszał w inne, często odległe miejsca, aby nieść pomoc potrzebującym.
Dar bilokacji posiadał Stefan Ossowiecki. Potwierdziły to inne osoby, które widziały go o tej samej porze w rożnych miejscach.

Pismo automatyczne i channeling

Jest to zdolność i umiejętność nawiązywania kontaktu ze swoją podświadomością, lub najczęściej z istotami z innych wymiarów (np. Opiekunowie, Przewodnicy Duchowi i Anioły).
Osobę, która umie się w ten sposób kontaktować- nazywamy medium.
Medium spisuje informacje w formie przekazów. Podczas notowania nie wie co pisze, dlatego treść informacji jest dla niego nowa i niejednokrotnie zaskakująca.
Wiele osób twierdzi, że channeling jest zagrożeniem. Do kontaktu z medium „garnie się” wiele bytów o rożnej energetyce. Jednak doświadczone medium jest w stanie rozpoznać, które istoty przekazują miłość i mają czyste intencje, a które tylko się bawią, kłamią, lub chcą zaszkodzić. Każdy sam musi wiedzieć, czy może zaufać przekazom, czy nie wzbudzają w nim podejrzeń. Nie jest to proste. Oczywiście najłatwiej odnieść się do samej treści. Jeśli w przekazie są słowa o negatywnym zabarwieniu, nawołujące do zła– to wówczas jest jasne, że przekaz pochodzi od „niskich” bytów i lepiej go odrzucić. A jeśli nie znajdziemy w nim zła, agresji, czy nic nie wzbudzi naszych podejrzeń? Wówczas najlepiej odwołać się i zaufać własnym odczuciom.

Jeśli sami chcemy spróbować nawiązać kontakt z energiami

Trzeba mieć świadomość, że kontakt z „tamtymi światem” zawsze jest ryzykowny i jeśli nie jesteśmy na to przygotowani to może nami „zawładnąć”.
Jeśli mimo wszystko bardzo pragniemy nawiązać takie porozumienie- to oczywiście możemy spróbować. Czasami trzeba wielokrotnie podejmować próby, zanim kontakt się uda. Przed channelingiem powinniśmy się wyciszyć. Na początku lepiej zamknąć oczy. Przygotować czystą kartkę, długopis. Można zapalić świecę, gdyż oczyści ona energetycznie atmosferę w pomieszczeniu. Można poprosić o kontakt z istotami o najwyższych wibracjach, wypełnione miłością. Można też poprosić o kontakt z naszym Opiekunem Duchowym, bądź Przewodnikiem Duchowym. I pozostaje czekać na przekaz.
Na początku możesz zapisać niewiele, nawet kilka słów. Często osoby oczekują jakiegoś donośnego głosu, wręcz hucznych dzwonów, fajerwerków. Nic takiego nie nastąpi. Te głosy są ciche i dobiegają z wewnątrz. Możesz się obawiać, że pomylisz je ze swoimi myślami. Jednak z czasem będziesz wiedziała, które z nich to Twoje myśli, a które nimi nie są. Ważne, żeby być wyciszonym, zrelaksowanym, bez emocji. Twoja głowa musi być „pusta”. Dlatego dobrze wcześniej ćwiczyć medytację, która umożliwia wejście w stan głębokiego skupienia, natychmiastowego pozbycia się skłębionych myśli i emocji. Możesz czuć w dłoni mrowienie, możesz mieć wrażenie że to nie ty piszesz tekst. Ale nie musisz. Połączenie możesz mieć przez czakrę korony i tam czuć delikatne mrowienie, albo przez serce, co odczujesz jako ciepło i błogość.

Jeśli z początku napiszesz tylko kilka słów– nie przejmuj się. Z czasem będzie ich coraz więcej i będą coraz dłuższe. Jeśli będą to przekazy od wysokich energii- to będą Cię zadziwiać, będą Cię wzruszać.

Czy samemu można wyćwiczyć jasnowidzenie?

Nie słyszałam, aby ktoś wyćwiczył w sobie jasnowidzenie. Jest ono darem, który otrzymujemy, lub nie. Można je pogłębiać, rozwijać, ale zawsze potrzebne są predyspozycje. Osoba jasnowidząca musi mieć ogromną intuicję i wrażliwość.

Istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz sprawdzić, czy masz takie zdolności. Jeśli nie wyjdzie Ci za pierwszym razem- możesz cierpliwie ćwiczyć. Efekty może nie będą oszałamiające i Nostradamusem nie zostaniesz, ale pogłębisz swoją intuicję, a z czasem może zaczniesz widzieć i odczuwać więcej niż inni.

Potrzebne będą równe, niewielkie, najlepiej usztywnione karteczki. Na każdej z nich piszesz czarnym ołówkiem, długopisem proste znaki. Takie jak: koło, krzyż, trójkąt, kreska, fala itp. Znaki muszą być pojedyncze, duże i jak najprostsze. Potem odwracasz karteczki białą, czystą stroną do góry. Oczywiście nie widzisz znaków. Mieszasz karteczki przestawiając ich miejsca, tak żeby nie widzieć gdzie jest dany znak. Uspokajasz myśli i głęboko oddychasz. Musisz się maksymalnie skupić na odczuwaniu. Żadnego analizowania i myślenia. Żeby skupić się na własnych odczuciach dobrze odciąć się od świata zewnętrznego. Najprostszą metodą jest cisza i zamknięcie oczu. Teraz dotykasz jednej z karteczek. Starasz się (z zamkniętymi oczami) zobaczyć znak, który jest po drugiej stronie. Na początku może on być niewyraźny, jakby zamglony. Ale jeśli cokolwiek zobaczysz i pomyślisz że to jest ten znak- to otwórz oczy i odwróć karteczkę.
Wykonując systematycznie to ćwiczenie zdziwisz się efektami, bo będziesz „trafiać” coraz częściej.

Do innego ćwiczenia potrzebna Ci będzie osoba towarzysząca. Usiądźcie naprzeciwko siebie. Jedna osoba będzie „zgadywać”, a druga wysyłać informację. Określcie, która wysyła, a która odbiera. Teraz wyobraźcie sobie, że jesteście połączeni czołami niewidzialnym białym sznurem (na linii brwi). Teraz jedna z osób (mentalnie) wybiera kolor i kształt np. czerwone koło i je wizualizuje (czyli intensywnie to sobie wyobraża w myślach). Gdy druga z osób zobaczy znak, wówczas mówi co widzi. Podobnie jak w pierwszym ćwiczeniu, również i ten sposób wymaga praktyki.
Może nie będziesz w stanie przewidzieć ważnych wydarzeń, katastrof itp., ale „wyostrzony” 6 zmysł sprawi, że będziesz o wiele więcej dostrzegać i czuć w tzw. codziennym życiu. Zaufasz swoim przeczuciom, a sny będą bardziej intensywne.
Możesz spróbować wykonać też inne proste ćwiczenie. Przed snem wycisz myśli i intensywnie skup się na wybranej osobie. Najlepiej ją zwizualizować i spróbować odczuć. Wówczas wyraź prośbę, aby skontaktować się z tą osobą we śnie. Prawdopodobieństwo, że Ci się przyśni (a Ty jej) jest spore.

Naukowe badania nie potwierdzają zjawiska jasnowidzenia. Jednak nie jest to zdolność umysłu, a duszy (której zbadać nie można).
Rządy (pomimo sceptycznego podejścia naukowców) od dawna zatrudniały i cały czas zatrudniają jasnowidzów.
Ze współpracy z jasnowidzami znana jest agencja CIA, która przez wiele lat ukrywała ten fakt.
Byli oni delegowani do rozwiązywania najważniejszych politycznych spraw. Szpiegowali oni plany KGB, próbowali wytropić miejsce pobytu Kadafiego.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług jasnowidza, skontaktuj się z którymś z naszych doradców. Poprzez rozmowę, postara się on zbliżyć do Twojego wnętrza i przekazać swoje wizje dotyczące Twojej przyszłości lub zdarzeń, które dawniej wpłynęły znacząco na Twoje życie, a o których nie miałeś wcześniej żadnego pojęcia. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się konkretnych rzeczy o swych nadchodzących losach, zadzwoń do naszych duchowych doradców.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.
wróżbita jasnowidz Ezoteriusz

Jasnowidz Ezoteriusz

Jasnowidzenie, Tarot, Karty cygańskie

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 46
kom: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
EZOT.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Emilia - Uzdrowienia

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 851
kom: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
EMLA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Ammala - Doradca życiowy, Jasnowidz

Jasnowidz Ammala

Doradca życiowy, Jasnowidzenie

Zadzwoń:
tel: 708-770-849
kom: 708-770-849

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
GKRA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Arwena

Wróżka Arwena

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Channeling, Uzdrowienia

Zadzwoń:
tel: 708 770 846
kom: 708 770 846

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
ARWA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

emilia

Wróżka Emilia

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Runy, Uzdrowienia

Zadzwoń:
tel: 708 770 851
kom: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
EMLA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

holanda

Wróżka Jolanda

Kronika Akaszy, Kształtowanie intuicji, Jasnowidzenie, Karty Anielskie

Zadzwoń:
tel: 708 770 853
kom: 708 770 853

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
JLDA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

semiramida

Wróżka Semiramida

Przepowiednie, Jasnowidzenie

Zadzwoń:
tel: 708 770 856
kom: 708 770 856

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
SEMA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).Jasnowidzenie