Kartomancja

Kartomancja to sztuka wróżenia z kart. Praktykujący kartomancję używają w tym celu wielu różnych talii i technik. Ogromną popularnością wśród kartomantów cieszy się talia Tarota, nieco mniej w kontekście wróżenia mówi się o kartach klasycznych, mimo że i one mają swoich gorących zwolenników. Często doboru talii wróżbita dokonuje na podstawie właściwości i charakteru osoby pytającej o przyszłość, lub od rodzaju problemu z jakim dana osoba przychodzi.

W przypadku kiedy dane zagadnienie jest wyjątkowo trudne do rozpatrzenia, a Tarot daje nie do końca jasne odpowiedzi, warto sięgnąć wtedy po talię kart klasycznych. Jeżeli do wróżenia wykorzystujemy 32 karty (od Asa do Siódemek), układamy je w czterech rzędach po osiem kart. Jeśli posługujemy się talią składającą się z 56 kart (od Asa do Dwójek oraz 4 Jokery), rozkładamy je w sześciu rzędach po dziewięć, wraz z kartą otwierającą i zamykającą rozkład. Dzięki tak ułożonym kartom mamy możliwość wglądu w symboliczny rozpis ludzkiego życia, z jego przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Rozkład taki przypomina układankę, której poszczególne elementy składają się na opowieść o losie człowieka. Opowieść tą odczytuje się tak, jak tekst książki – od lewej do prawej strony. Każdy rząd jest tym czym rozdział, natomiast każda z kart jaka się w nim znajduje, to osobne jednoaktowe przedstawienie, które tłumaczy się poprzez karty znajdujące się obok.

Ania Majchrowicz - Kartomancja

Wróżka Ania Majchrowicz - Tarot i kartomancja

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AN.data ur.Twoje pytanie


Np: AN.12.05.1970.czy poprawi się stan mojego zdrowia?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Przygotowując karty do wróżenia, należy oznaczyć wierzchołek każdej karty. Przykładowo, może to być wyraźnie narysowana duża kropka. Należy zwrócić w tym celu uwagę na symbole kolorów znajdujące się w środkowej części karty, i na ich podstawie logicznie oznakować jej górę (np. piki i trefle powinny mieć ogonki skierowane ku dołowi). Wróżebna treść karty będzie zależna od tego, czy dana karta zostanie ułożona prawidłowo, czy znajdzie się w pozycji odwróconej. Dwa (jeden czerwony i jeden czarny) z czterech Jokerów włączonych do talii, powinny być oznaczone w taki sam sposób jak poprzednie karty. Stanowić będą one rolę reprezentantów osoby pytającej oraz jej partnera albo partnerkę. Oznaczony kropką czarny Joker będzie symbolizował mężczyznę, któremu wróżymy, lub partnera kobiety, która oczekuje od nas wróżby. Analogicznie z oznaczonym kropką Jokerem czerwonym, który będzie kobietą, lub partnerką mężczyzny. Dwa pozostałe Jokery powinny być sygnowane innym od reszty kart znakiem (np. dużą czerwoną kropką). Będą to tzw. bramy. Czerwony Joker z czerwoną kropką będzie bramą pozytywną, natomiast czarny Joker z czerwoną kropką – bramą negatywną. Pozycja w jakiej ułożone zostaną te Jokery może decydować o wymowie całej wróżby.

Kiedy mamy już oznakowane karty, powinniśmy oczyścić je z nieporządanej energii. Nad płomieniem białej świecy, w odpowiedniej odległości – najpierw wizerunkiem, potem koszulką – przesuwamy kolejne karty. Po takim rytuale, talia jest wyłącznie naszą i powinniśmy dbać o to, żeby poza nami nikt z niej nie korzystał. Po tych czynnościach, można rozpocząć odczytywanie znaczeń, mówiących do nas kart. Każdy z kolorów posiada swoje określone znaczenie wróżebne.

Kiery obrazują emocjonalną sferę człowieka. Są przekaźnikami dobrej energii. Wyrażają miłość, rodzinę, dom, partnerstwo, dzieci, przyjaciół. Symbolizują radość, szczęście, nadzieję, sukces, witalność, piękno i wrażliwość. Kiery mogą oznaczać zaspokojone ambicje, ślub i wesele, macierzyństwo, czy wewnętrzne bogactwo.

Odwrócone kiery emanują negatywną energię. Znaczą kłamstwo, zdradę, kłopoty rodzinne, niemożność komunikacji z bliskimi, zazdrość, egoizm lub niszczącą miłość. Mogą wyrażać nieodpowiedzialność, niestałość, nieporadność, apatię.

Kara odpowiadają za stronę materialną. Wyrażają stabilizację finansową, bogacenie się, potencjał intelektualny. Mogą zwiastować uzyskanie nagrody pieniężnej, odziedziczenie majątku, korzystną inwestycję. Kara to karty oznaczające sukces, awans zawodowy, uzyskanie stopnia naukowego, kształcenie się, rozwijanie biznesu.

Odwrócone kara mogą oznaczać kryzys finansowy, utratę pieniędzy, zadłużenie. Zwiastują złe wiadomości, pomówienia, niespodziewane wydatki, problemy w nauce, mandat lub łapówkę. Są przestrogą przed zawieraniem niekorzystnych umów. Mogą świadczyć też o ograniczonym zasobie słów, jąkaniu się, wulgarnym języku.

Piki oznaczają m.in. drogę, czas, wiedzę, wyroki losu. Symbolizują ważne instytucje społeczne i państwowe (np. sąd, wojsko), wielkie inwestycje, autorytety, ważne dokumenty. Piki świadczą o nadchodzących zmianach, o tymczasowej izolacji od świata zewnętrznego (np. szpital, koszary). Są także wyrazem nadprzyrodzonych sił, kosmicznej energii. Mówią o zgłębianiu wiedzy tajemnej, kontaktowaniu się z wyższymi istotami.

Piki odwrócone są zapowiedzią niekorzystnych zmian, trudnych spraw urzędowych, przegranych procesów, działań niezgodnych z prawem. Mogą oznaczać fałszywe intencje, spotkania z nieodpowiednimi osobami, nałogi, czy przymusowe przebywanie w odizolowanym miejscu (np. więzienie, zakład psychiatryczny). Odwrócone piki to również zbrodnia, kradzież, gwałt, czarna magia.

Trefle oznaczone cyframi są wyrazem niepokoju, gwałtowności. Przewidują nieoczekiwane wydarzenia, nagłe życiowe zwroty, choroby, zagrożenia, śmierć. Oznaczają depresję, smutek, zaburzenia emocjonalne, frustrację. Zdecydowanie negatywny przekaz trefli, neutralizowany jest przez karty o czerwonym kolorze, przede wszystkim kiery, oraz czerwony Joker będący “kartą bramą”. Przy tych kartach, trefle mogą oznaczać dobrą nowinę, promień nadziei, odwrócenie złej passy, szansę od losu. Także trefl As i trefle figury nie są nacechowane złą energią. Poza tym trefle mogą oznaczać rywalizację w pracy, pracę kolektywną, współpracowników i przełożonych.

Odwrócone trefle są odwrotnością trefli ułożonych prawidłowo. Oznaczone cyframi wyrażają spokój, pozbycie się problemów oraz powrót do zdrowia i równowagi życiowej.

Jokery pełnią funkcję, którą wyznacza im osoba wróżąca. Ich rola, raz określona, nie może ulegać zmianie. Każdy z czterech Jokerów ma ważne dla wróżby zadanie.

Czerwony Joker oznaczony czarną kropką to kobieta, której wróżymy, lub żona, przyjaciółka, albo partnerka mężczyzny proszącego o wróżbę. Określa osobę wierną, sympatyczną, kochającą. Może być również troskliwą matką, czy powierniczką. Odwrócony ukazuje kobietę arogancką, fałszywą, nieczułą i konfliktową. Symbolizuje złą kandydatkę na życiową partnerkę, zazdrosną, kapryśną i niewierną.

Czarny Joker z czarną kropką to mężczyzna, któremu wróżymy, albo partner kobiety oczekującej wróżby. Karta ukazuje osobę godną zaufania, człowieka kierującego się zasadami moralnymi, wiernego i oddanego. Może to być kochający mąż lub ojciec, bliski przyjaciel lub brat. Odwrócony oznacza osobę samolubną, leniwą, przemądrzałą, awanturnika i egoistę, Może to być fałszywy przyjaciel, wyrodny ojciec, brutalny i niewierny partner.

Joker czerwony z kropką czerwoną to karta brama, dar od losu. Oznacza błogosławieństwo, pomyślne zakończenie trudnych spraw, sukces, podjęcie właściwej decyzji, drogę bez przeszkód. Odwrócony wskazuje na konieczność zmian, na nadchodzące trudności. Sugeruje skorygowanie planów i ponowne przemyślenie podjętych decyzji. Zapowiada opóźnienie zakończenia ważnej sprawy i odsunięcie w czasie przyszłego sukcesu.

Joker czarny z czerwoną kropką oznacza blokadę, która jest następstwem złych wydarzeń z przeszłości. Karta informuje nas, że należy naprawić błędy, zmienić swoje plany i poglądy. Jeśli obok znajdują się karty czerwone, jest na to duża szansa. Jeżeli Joker będzie odwrócony, bedzie to znak, że sprawy dobiegły końca, wyrok został ogłoszony i należy ponieść konsekwencje swoich postępowań. Kiedy w otoczeniu Jokera rozmieszczone są karty czarne, trzeba pogodzić się z losem. Natomiast kiedy przeważają karty czerwone, jest szansa na naprawienie błędów i uniknięcia poważniejszych konsekwencji.

Ukazane powyżej sposoby odczytywania wróżebnych znaczeń, są tylko jednym z elementów kartomancji. Poszczególne karty danych kolorów również posiadają swoje szczególne znaczenie. Wiele zależy także od rozkładów kart na jakie się zdecydujemy. Dopiero interpretacja tych wszystkich czynników daje nam czytelną i zrozumiałą odpowiedź na nurtujące nas pytania. Wybierając odpowiedniego wróżbitę z wieloletnią kartomancką praktyką, możemy być pewni, że bezbłędnie odczyta on przekaz płynący z kart. Wskaże nam wyjście z trudnej sytuacji, uwolni od niepewności i pomoże wyciągnąć nam konstruktywne wnioski na przyszłość.

Tekst opracowany na podstawie książki Heleny Żuk “Karty klasyczne: proste i skuteczne”, Białystok 2004.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.
Wróżka Ania Majchrowicz - Tarot i kartomancja

Tarocistka Ania Majchrowicz

Tarot, Kartomancja

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
AN.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Salomea

Wróżka Salomea

Kartomancja, Tarot, Karty Anielskie, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SL.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).Kartomancja