Klątwy i uroki

Anna S | 14 maja 2013

flickr.com

flickr.com

Czym są klątwy i uroki? Czy to tylko przesądy, łatwe wytłumaczenie dla porażek i niepowodzeń życiowych? Chociaż twierdzi tak wiele osób- to jednak każdy kto chociaż raz stał się ofiarą uroku, czy klątwy- zaczyna wierzyć w ich moc. Bez wyraźnej przyczyny po słowach, czy kłótni z jakąś osobą, która nam źle życzyła– zaczynamy chorować, wymiotujemy, czy drastycznie słabniemy z sił, popadamy w depresję, albo tracimy pracę. Przy czym objawy są tak wyraźne, silne i gwałtowne, że nie mamy wątpliwości, że to nie jest zwykła choroba, jakiej doświadczyliśmy już wiele razy w życiu, a coś zupełnie innego, dziwnego i silnego. Gdy udajemy się do lekarza- on nie znajduje żadnej przyczyny. A my czujemy się coraz gorzej. Jak bowiem wytłumaczyć fakt, gdy z dnia na dzień zaczyna prześladować nas pech i zupełnie nic nam się nie układa?

Zazwyczaj pojęcie klątwa i urok stosuje się wymiennie. Jednak nie są one tym samym. Klątwa rzucana jest najczęściej w ogromnym gniewie przez konkretną osobę, która czuje się skrzywdzona i pragnie w ten sposób się zemścić. Klątwy mają przede wszystkim wpływ na okoliczności i zdarzenia życiowe, które oddziałują na człowieka. Często przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Natomiast urok to działanie z „premedytacją”. Wymaga stosownej oprawy, czyli określonych przedmiotów (zioła, świece, przedmioty typu włosy czy zdjęcia). Osoba rzucająca urok stosuje specjalny rytuał i zaklęcia mające wywołać określony efekt. Urok oddziałuję na konkretną osobę, sprawiając, że zmienia się jej zachowanie, upodobania, sposób postrzegania świata.

Jak ktoś może rzucić klątwę / urok?

Największą moc mają klątwy i uroki rzucane bezpośrednio, np. w chwili gniewu, ponieważ są autentycznie nasycone emocjami (czyli konkretną energią). Wielką siłą dysponuje zawsze najstarsza kobieta w rodzinie. Jeśli rzuci klątwę to może ona mieć wielką moc i działać na kolejne pokolenia.

Przy czym osoba rzucająca klątwę niekoniecznie ma świadomość, że to robi. Rzadko zdarza się, by ktoś powiedział: rzucam na Ciebie klątwę, obyś umarł. Mogą to być zwyczajne, ale silne, bo wypowiedziane w gniewie słowa typu: Obyś została stara panną! A niech Cię szlag trafi! Obyś straciła pracę! A niech on Cię rzuci to zobaczysz jak to jest ! Złam nogę to zobaczysz jak to jest nie móc chodzić ! Itd. Niby nic wielkiego, ale dziwnym trafem za kilka dni bez powodu rzuca Cię narzeczony, czy tracisz pracę, albo masz pierwszy w życiu wypadek samochodowy. Zaczynasz podejrzewać, że te zdarzenia  mogą mieć związek z tymi kilkoma słowami, które usłyszałaś kilka dni temu… Słowami, które były najczęściej rezultatem kłótni, czy nieporozumienia. Mogły wynikać z zazdrości, kiedy osoba, która nam źle życzy czuła do nas nienawiść (bo np. ty dostałaś podwyżkę, a ona nie), ty bierzesz ślub, a ona od kilu lat jest samotna. I niekoniecznie musiała je wypowiedzieć na głos, natomiast często po cichu, ale intensywnie bombardowała nas energią wysyłając nam swoje „czarne myśli” i „życzenia”.

Z drugiej strony- sami również uważajmy co myślimy i czy komuś przypadkiem źle nie życzyliśmy. Bo często się zdarza, że nasze prośby odbiją się od tej osoby i uderzą w nas. A my się wówczas zastanawiamy dlaczego prześladuje nas pech, albo mamy z czymś problem, albo źle się czujemy. Dlatego czując, że wzbiera w nas gniew, czy agresja- nie przenośmy tych uczuć na innych ludzi. Najlepiej nie myśleć o tym, skupić uwagę na czymś przyjemnym, tak aby przywrócić w sobie ład wewnętrzny i harmonię ducha. Bowiem spokój i poczucie szczęścia i radość, które autentycznie odczuwamy są naszą największą ochroną przed wszelkimi urokami i klątwami.

Czasami można zamówić klątwę, albo urok

Istnieje wiele wróżek, ezoteryków, którzy parają się rzucaniem klątw i uroków. Często nie uciekają od czarnej magii. Nie mają oporów by komuś zaszkodzić, np. zniszczyć małżeństwo. Powodowani chęcią zysku (bo taka usługa drogo kosztuje) nie mają skrupułów, żeby skomplikować ludziom życie.

Rzucanie magicznych zaklęć i uroków

Wbrew pozorom, fora internetowe pełne są zdesperowanych kobiet, które nie mogą pogodzić się z odejściem partnera, albo są zauroczone chłopakiem, którego widują w szkole, czy pracy. A on nie jest nimi zainteresowany. Wówczas szukają pomocy w magii, wynajdując zaklęcia, rytuały mogące sprawić, że on wróci, czy je pokocha. Magia miłosna jest czasami bardzo skuteczna. Aby zadziałała to musisz w nią wierzyć i włożyć w zaklęcie wiele odczuć i emocji, które przekształca się w konkretną energię o mocy sprawczej. Warto wziąć pod uwagę, że zawsze może się zdarzyć, że podczas odprawiania rytuału przypląta Ci się jakaś niechciana myśl, albo zrobisz coś inaczej, bo zwyczajnie Ci się pomyli. Co wtedy? Otóż wówczas magia może zadziałać nie do końca tak jak chcemy i wiele namieszać w naszym życiu. Rytuały miłosne to ostateczność. Pamiętaj, że nie wolno jej stosować, aby skrzywdzić drugiego człowieka. Dlatego nie zadziała jeśli chcesz rozbić małżeństwo, albo zdobyć mężczyznę, który jest w związku.

flickr.com

flickr.com

Pamiętaj również, że łatwo rzucić zaklęcie, ale cofnąć je jest bardzo trudno. Co będzie jeśli się odkochasz, a on dalej będzie zakochany? Wyrządzisz mu krzywdę. Pomijając fakt, że miłość wywołana zaklęciem jest sztucznym stanem. Czy będziesz umiała żyć ze świadomością, że uczucie nie jest powodowane Tobą (wyglądem, osobowością, duszą) tylko efektem czarów? Poza tym zaklęcia i rytuały magiczne wiążą nas na wiele wcieleń. Jeśli nawet w tym życiu stworzycie parę to skąd możesz wiedzieć, czy w następnym wcieleniu będziesz chciała z nim być? Jeśli nie, to będziecie się męczyć bardzo długo, często w toksycznych związkach, nie dając sobie szansy na prawdziwe uczucie.

Dlatego nie jest rozsądne wzbudzanie miłości na siłę w konkretnej osobie w celu przyciągnięcia jej w swoje życie. Naruszasz również wolną wolę drugiego człowieka. Czy sama chciałabyś, aby ktoś w ten sposób wpłynął na Twoje uczucia? Na pewno nie…

Jeśli jednak on odszedł, to jest bezpieczna metoda polegająca na próbie połączenia się z nim energetycznie i wpłynięcia myślami na to, aby do Ciebie wrócił.

Weź mały kamień księżycowy. Przed min 3 dni przed pełnią księżyca ogranicz jedzenie, w szczególności mięso i staraj się jak najwięcej relaksować, żeby wyciszyć myśli i ciało. Podczas pełni zapewnij sobie spokój, włącz nastrojową muzykę, usiądź wygodnie, albo się połóż, a kamień weź do ust pod język. Pomyśl o tym mężczyźnie i mów do niego co czujesz i czego oczekujesz i pragniesz. Potem czekasz na efekt, czy się odezwie. Jest to sposób oparty na wizualizacji, nie ma tutaj zaklęć. Odwołujesz się do duszy mężczyzny, prosząc ją o szansę, nie chcesz go zniewolić pozbawiając własnego zdania (jak w przypadku uroków i zaklęć miłosnych).

Jednak gdy jesteś samotna, a chciałabyś przyciągnąć miłość, czy mężczyznę do swojego życia, po prostu sprawić, aby się pojawił- możesz wykonać rytuał miłosny. Na przykład taki:

Rytuał na przyciągnięcie miłości

Potrzebna będzie różowa świeca, kadzidło jaśminowe, olejek różany. Namaszczamy świecę olejkiem, wyobrażając sobie osobę, którą chcielibyśmy przyciągnąć do naszego życia: jej wygląd, charakter, zachowanie. Pamiętajmy, żeby nie przywoływać konkretnej osoby. Zapalamy świecę i głośno wypowiadamy te cechy, które wcześniej wizualizowaliśmy.

W płomień świecy wsypujemy trochę rozmarynu mówiąc głośno słowa:

Tych cech pragnę i tych rzeczy chcę. Przywołuję prawdziwą miłość, niech przyjdzie w me życie.

To moja wola, niechaj tak będzie.

Jak rozpoznać, że ktoś rzucił na nas klątwę/ urok?

Gwałtownie pogarsza się nasz stan fizyczny i psychiczny. Możemy wymiotować, mamy silne bóle głowy i brzucha. Nie mamy siły życiowej, jesteśmy skrajnie wyczerpani. Nie możemy spać, nie mamy apetytu. Bez powodu płaczemy. Jesteśmy apatyczni, nerwowi bądź agresywni. Przydarzają się nam (albo naszej rodzinie) gwałtowne i irracjonalne wypadki.

Ludowe sposoby

Wróżby z węgielków

Wsyp do naczynia z wodą trzy razy po trzy szczypty soli, potem wrzuć do niej trzy razy po trzy żarzące się węgle. Gdy opadną na dno naczynia- oznacza to, że padłaś ofiarą rzucenia uroku. Jeśli utrzymają się na powierzchni wody to oznacza, że Twoje podejrzenia nie są słuszne.

Wróżby lane

Używane jeśli chcesz dowiedzieć się, kto rzucił na Ciebie urok. Poproś inną osobę, aby nad Twoją głową wylała do miski z wodą gorący wosk, lub białko. Z kształtu jaki powstanie możesz wywnioskować przyczynę choroby.

Jak można usunąć działanie klątwy, czyli zdjąć klątwę?

Czasami intuicja podpowiada Ci, że dana osoba Ci źle życzy, że rzuciła na Ciebie urok. Co wtedy? Niedobrze jeśli czujesz złość, gniew na tę osobę. Najlepszą formą odparcia uroku jest zawsze miłość. Wybaczasz (z serca) tej osobie, wizualizujesz różową i białą energię miłości i jej wysyłasz. Klątwa, albo urok powinny wrócić do osoby, która je rzuciła. Chowanie w sobie urazy, złości czy gniewu nie odeprze klątwy i nie zniweluje jej działania. Gniew pogłębia gniew, agresja agresję, natomiast miłość potrafi zniszczyć każde zło i odeprzeć atak energetyczny.

Brzozowe gałązki

Przygotuj brzozowe gałązki (najlepiej w maju) i uformuj z nich miotełkę. Taką miotełką możesz „omiatać” aurę osoby mówiąc przy tym, że oczyszczasz ją ze wszelkich złych uroków, klątw i negatywnych energii. Potem należy chuchnąć trzy razy nad głową tej osoby, a miotełkę spalić w ogniu.

W celach ochronnych możesz brzozową miotełkę możesz również postawić przed drzwiami domu, albo w kącie mieszkania, albo nawet pod łóżkiem.

Kapiel w czarcim żebrze

Działa oczyszczająco, usuwając działanie choroby, czy uroków.

Jak stosować? Około 50 gram czarciego żebra zalewamy 1,5 do 2 l wody. Gotujemy, odstawiamy pod przykryciem na ok. 15 minut. Przecedzamy i wlewamy do wanny z wodą. Do wody możesz dodać 3 krople święconej wody. Kąpiemy się. Jeśli po kąpieli w wodzie (do 1 godziny) będą „farfocle”wyglądające jak tłuste plamy o galaretowatej konsystencji– oznacza, że ktoś rzucił urok i kąpiel najlepiej powtórzyć 3 razy. Wodę po kąpieli najlepiej wylać o zmroku na rozstajne drogi.

Jak się chronić przed klątwami?

flickr.com

flickr.com

Najsilniejszą obroną jest silna aura, czyli pole energetyczne. Jeśli będzie ono mocne i czyste to będzie odbijało kierowane w naszą stronę złe życzenia niczym tarcza, sprawiając, że wrócą one do nadawcy ze zdwojoną mocą. Aurę wzmacniają modlitwy i medytacja, które sprzyjają zachowaniu spokoju w myślach i w sercu. Oprócz tego zdrowy tryb życia. Możemy też stosować oczyszczający prysznic wyobrażając sobie, że spływająca z góry na dół woda nas oczyszcza. Możemy też wizualizować sobie strumień białego światła, który podobnie jak prysznic spływa od głowy do stóp i zabiera ze sobą wszelkie zabrudzenia z naszej aury.

Możemy też sami stawiać tarcze energetyczne. W stresujących sytuacjach wyobrazić sobie że przed nami stoi lustro, które odbija od nas wszelkie negatywne energie. Możemy również wyobrazić sobie, że otacza nas bańka z białego światła, my jesteśmy w środku, a jej zewnętrzne ścianki nie pozwalają na przenikanie żadnych negatywnych energii.

Możemy również oczyszczać się kadzidłami, albo okadzać białą szałwią, która przegania negatywne energie i oczyszcza atmosferę.

Przede wszystkim jednak sami powinniśmy dbać o swoje myśli. Unikać negatywnych skojarzeń i nie wysyłać innym złych życzeń, ani ich krzywdzić, ponieważ one do nas powrócą. Jeśli będziemy emanować miłością, to nie przyciągniemy do siebie ludzi, którzy będą nam źle życzyć, czy nam szkodzić.

Uważajmy również na osoby parające się magią, gdyż potrafią zrzucić na na nas swoje negatywne emocje. Wygląda to tak, że jeśli zdenerwujesz taką osobę, a nie ma ona czystych intencji (co niekiedy się zdarza) to wówczas chcąc się oczyścić zastosuje tzw. strzepnięcie swojej negatywnej energii, która może w Ciebie mocno uderzyć. I wówczas stajesz się kłębkiem nerwów, odczuwając ciągły strach i złość.

I lepiej nie „bawić się” samemu w rzucanie szkodliwych uroków, zaklęć i klątw. Zwłaszcza, gdy nie znamy osoby z którą się mierzymy. Jeśli trafisz na czarownicę, osobę zajmującą się magią, to nie tylko od razu zauważy Twoje energetyczne działania, ale skutecznie je odeprze tak, że odczujesz na sobie ich działanie (tylko kilka razy silniejsze).


Liczba komentarzy: 6

 1. anka pisze:

  A jak wytłumaczyć to że rzucę urok bez żadnych świec,magicznych słow i innych głupot,ot tak poprostu

  • Anna S pisze:

   Silne i skrajne emocje, szczególnie te negatywne jak najbardziej mogą spowodować urok, ponieważ płynie wówczas silna energia.
   Świece, kadzidła i słowa służą głównie wzmocnieniu energii, ułatwiają koncentrację, podkreślają nastrój itp.

 2. katarzyna rozycka pisze:

  dlugiego czasu czuje przeklenstwo nad moja rodzina kolosalne problemy z synem karolem nic sie niie wiedzie od 2003 roku

 3. Miriam pisze:

  Nie wiem, jak to okreslic, ale mam wrazenie, ze kilka lat temu rzuciłam urok na rodzinę siostry mojego męza… Było to w chwili ogromnego wzburzenia, prawie gotowalłam się z nienawiści i ze złości, wypowiedziałam wtedy słowa „przeklinam … (imię siostry) i jej rodzinę” i poczułam jakby wychodził ze mnie ogień … Nie umiem tego inaczej opisać, ale było to bardzo silne uczucie. Z natury jestem wrazliwą i dobrą osobą, niestety rodzinie mojego meza od poczatku nie przypadłam do gustu, bardzo specyficzna i chora emocjonalnie rodzina, szkoda słów na opisywanie ich i ich wzajemnych relacji. W kazdym razie kilka lat temu , wypowiedziałam „klątwę” , a teraz ich dziecko umiera na nowotwór … Jest mi bardzo smutno i przykro, bo to jest niewinne dziecko, ale z drugiej strony nie potrafię wykrzesać ani krzty współczucia dla rodziców tego dziecka. Nie mogę siebie winic, bo nie mam żadnych czarodziejskich mocy, ale czy aby na pewno to było tylko kilka złych słów rzuconych w gniewie ?!

 4. Koral pisze:

  Na klątwy spróbować można także odpromiennika bio info. ja nosze przy sobie i nie boję się niczego, a zawsze miałam podatną naturę.

 5. Wiking pisze:

  tak, klątwy to zaburzenia energetyczne. Ja używam harmonizatorów bio info i wszelkie takie pasozyty klątwy się trzmają z dala.

Dodaj komentarz