Księżyc w Pannie nie sprzyja zabawie

Anna S | 18 lutego 2014

fullmoon

Księżyc wpływa na nasze emocje, na uczucia. Podczas pełni mamy problemy ze snem, a nów potęguje zmęczenie (ale i spokój). Warto również sprawdzić w jakim znaku zodiaku aktualnie znajduje się Księżyc. Takie położenie zmienia się co 2,5 dni.

W ostatnią sobotę wypadło akurat, że Księżyc przebywał w Pannie. Wprawdzie staram się zawsze sprawdzać w jakim znaku aktualnie znajduje się Księżyc, ale tym razem zapomniałam. Na sobotni wieczór miałam zaplanowane wyjście. Klub, tańce, zabawa.

Przed wyjściem rozbolała mnie głowa. Na miejscu okazało się, że połowa znajomych nie dotarła, a ci co dotarli wcale nie tryskają energią i entuzjazmem. Tydzień temu, też w sobotę, w tym samym klubie, przy tej samej muzyce bawiliśmy się świetnie i nikomu nie chciało się wychodzić. Zero zmęczenia i świetne humory. Teraz wszystko było jakieś smętne i poważne. Muzyka okazała się „nie taka”, a ludzie zamiast tańczyć siedzieli sztywno przy stolikach i dyskutowali. Nawet (jak to często bywa na takich imprezach) nikt zbyt dużo nie pił. Nikt się również nie wygłupiał i nie kłócił. Było sztywno i nudno. Po godzinie przestałam tańczyć i usiadłam. Czułam się zmęczona i wcale nie miałam ochoty na zabawę. Reszta jakoś się bawiła, ale szału nie było. Potem kolejno do stolika dosiadała się Ewa, Magda, Ola, a na końcu Agata. Jak ktoś usiadł, od razu czuł zmęczenie i nie miał ochoty na taniec. Zrobiło się nudno. W rezultacie zgodnie stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej się „bawić” i przed godziną 24 jechałyśmy do domu. A nastroje były smętne. Za to dobrze się wyspałam tej nocy.

Następnego dnia sprawdziłam położenie Księżyca. No tak. Księżyc w Pannie. Najgorszy czas na zabawę. Poważny, stateczny, precyzyjny, obowiązkowy i wymagający. Opanowany. Sprawia, że skupiasz się na defektach, dostrzegając wokół siebie różne przeciwności i to wszystko co ci przeszkadza i co ci się nie podoba. Widocznie to ten Księżyc wpłynął silnie na nasze nastroje.

Dlatego warto zaplanować sobie wolny czas w zgodzie z cyklem Księżyca. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie naszych potrzeb w zgodzie z aktualnym nastrojem. Jeśli Księżyc przebywa w Rybach, to dobrze zostać w domu i zatopić się w marzeniach i rozmyślaniach wewnętrznych. W Raku- spędzić ten czas z rodziną. Generalnie, jeśli macie wybór, to pamiętajcie, wybierajcie się pobawić, jeśli Księżyc przebywa w znaku Strzelca, albo Lwa. W Pannie można zająć się sprzątaniem, popracować, albo zaplanować pracę, czy podyskutować (poważnie). A najlepiej to chyba iść spać.


Dodaj komentarz