Mężczyzna Dziewiątka

Anna S | 14 marca 2016

dziewiatka

Rozmowny, otwarty na nawiązywanie nowych znajomości i niezwykle kreatywny. Dziewiątka to mężczyzna z fantazją. Pomysłowy, kreatywny, a do tego „głęboki” wewnętrznie. Super kolega, z którym można przegadać całą noc. A jako partner życiowy? Cóż. To mężczyzna, który ma alergię na słowo „wyłączność”.

Nie da się zamknąć w „złotej klatce” i na pewno z niej wyfrunie. Niekoniecznie po to żeby zdradzać, ale po to, żeby pooddychać swobodnie wśród innych. Tak, tak. Równie dobrze jak z tobą, będzie gadał całą noc z innymi kobietami. Spotykał z nimi osobiście oraz dyskutował na czatach. I nie bądź przypadkiem zazdrosna, że na Facebooku komentuje i komplementuje zdjęcia innych kobiet. To wcale nie znaczy, że ty nie jesteś dla niego wyjątkowa i „on kocha ją”, a nie ciebie. On po prostu „tak ma”.

inteligentny i bystry
Często idealizuje ludzi. Gdy zauważy w kimś cechę, która mu się spodoba, to potrafi mocno się tym ekscytować a jego zachwyt jest ogromny i często wyolbrzymiony. Gdy się zawiedzie, to ma tendencję do wyolbrzymiania wad. I ten zawód przeżywa bardzo głęboko.

altruista
Nie przejdzie obojętny, zawsze poruszy go cierpienie innych i będzie pomagał. Czasami nawet kosztem swojego życia osobistego i rodzinnego. Często jest oparciem dla innych. Potrafi wysłuchać, doradzić i pomóc. Fakt, że jest potrzebny, że komuś pomógł- przynosi mu satysfakcję i szczęście. Po prostu taki Anioł w ludzkim ciele.

otwarty

Na nowych ludzi i na nowe doświadczenia. Chętnie doświadcza i próbuje. Jest przy tym szczery i otwarcie mówi to co myśli i czuje. Nie jest zamknięty w sobie, nie tłumi emocji, lecz je wyraża. Gdy kogoś nie polubi- może to otwarcie okazywać, a już na pewno „idzie” to wyczuć.

Ma wielu znajomych, łatwo przychodzi mu zawieranie nowych znajomości. Komunikacja z innymi ludźmi, wymiana poglądów, są mu potrzebne jak tlen. Z pewnością nie jest domatorem, źle znosi nudę i rutynę. Będzie wychodził z domu i podążał wszędzie tam, gdzie są inni ludzie i dzieją się ciekawe rzeczy. Dużo chce zrobić i niemal wszystko go interesuje. Lubi aktywnie spędzać czas.

jakieś wady?
Negatywnie wibrująca Dziewiątka jest pyskata i kłótliwa. Zawzięcie broni swojego zdania i chce udowodnić swoje racje. Bywa gwałtowny i niezwykle uparty.

jak go zdobyć?
Ceni sobie kobiety interesujące, z którymi może porozmawiać. Kobiety, które mają swoje pasje, zdecydowane. Nie pociąga go typ gospodyni domowej skoncentrowanej na porządkach i gotowaniu. Zawsze zwraca uwagę na wygląd kobiety. Sposób na Dziewiątkę? Oczarować go osobowością i pięknym wyglądem.

Dziewiątka w miłości
Poszukuje idealnej partnerki. Gdy ją znajdzie jest wierny i oddany. Chociaż zawsze będzie przyjaźnie i otwarcie nastawiony do innych kobiet. Kobieta może być o niego zazdrosna. Jednak powinna zaakceptować, że Dziewiątka nigdy nie zamknie się z nią w domu i odgrodzi od innych kobiet i od świata. Sam również jest tolerancyjny i wiele wybaczy.


Dodaj komentarz