Mężczyzna Ósemka

Anna S | 21 stycznia 2016

ósemka

Konkretny, wie czego chce. Zrobi dużo, żeby osiągnąć swoje cele. Jest skłonny wiele poświęcić, przy tym bardzo wytrwały. Skuteczny w działaniu. Jeżeli coś sobie postanowi- to osiąga wyznaczony cel.

Pełen życia, lubi intensywne doznania. Jeżeli coś mu się spodoba- to nie lubi się ograniczać. Jeżeli pracuje to do późna, jeżeli się bawi- to też wkłada w to całą energię. Lubi ryzyko, zazwyczaj nie wycofuje się w niebezpiecznych sytuacjach, lecz podejmuje wyzwanie.

konsekwentny

Jeżeli coś zaczyna- to kończy. Jeżeli postanawia, że zacznie codziennie biegać, to choćby szalała wichura i śnieżyca- to on nie zrezygnuje z treningu. Wytrwałość przejawia się we wszystkich aspektach życia, od pracy, poprzez miłość czy relacje z innymi ludźmi.
Nie pozostawia niepozamykanych spraw. Często wszystko jest dla niego czarne albo białe.

silny psychicznie

Dużo zniesie i nie załamie się psychicznie. Nie poddaje się przeciwnościom. Prędzej stanie do walki i zrobi wszystko, by zwalczyć problemy. Wie czego chce i konsekwentnie dąży prosto do celu. Nie rozprasza się przy tym na nieważne czy błahe sprawy.

pracowity

Praca jest dla niego bardzo istotna. Dzięki niej zaspokaja swoje ambicje i potrzeby materialne. Często bardzo dużo pracuje, lubi rywalizować z innymi. Gdy jest głową rodziny to zrobi wszystko, żeby zadbać o stabilizację materialną. Bardzo ważne są dla niego aspekty materialne, takie jak jedzenie, dom i pieniądze.

jak go zdobyć

Ósemka nie należy do nieśmiałych. Nie jest typem „wrażliwca”.  Wrodzona pewność siebie sprawia, że najczęściej to on robi „pierwszy krok” w stronę kobiety, która mu się spodoba. Na pewno nie będzie czekał zbyt długo na jakiś znak od niej. Ósemka lubi wiedzieć szybko.

Działa konkretnie. Bez większych „podchodów”. Jest bezpośredni i wysyła konkretne i czytelne komunikaty. Jeżeli mu się spodobasz, to bez zbędnych słów i wprost poprosi o twój numer telefonu, czy powie: podobasz mi się, umówisz się ze mną. Angażuje się całym sobą we wszystko co robi. Nigdy nie jest „letni”. Jeżeli zdecyduje się na związek- również będzie to pełne zaangażowanie.

jakie kobiety lubi

Zwróci uwagę na kobiety silne, niezależne. Jednak to on zawsze będzie starał się kontrolować sytuację. Lubi jasne, czytelne komunikaty. Z tymi „rozmytymi” w mgle niedopowiedzeń- źle się czuje, a często ich po prostu nie rozumie. Jeżeli zadaje pytanie, to oczekuje równie konkretnej odpowiedzi.

Ósemka w miłości

To zdobywca. Ósemka jest zdecydowany ale i zaborczy. Zazwyczaj lubi rządzić i dominować w domu. W pracy również często ma ostatnie zdanie. Jeżeli sobie postanowił, że się umówi z kobietą, to zrobi wszystko, żeby to zrealizować. Nie zrazi go odmowa, ponieważ walka i zdobywanie są mocno wpisane w jego naturę. Bywa bardzo namiętny, jednak intymne wyznania nie przychodzą mu zbyt łatwo. Uczucia czy emocje woli wyrażać poprzez gesty. Prędzej podaruje ci bukiet kwiatów, niż powie, że bardzo cię polubił.

Mężczyzna urodzony w wibracji liczby Osiem jest silny. Jeżeli ty należysz do uległych, to może cię łatwo zdominować. Ósemka to często samiec alfa. Czasami arogancki, maksymalnie pewny siebie. Jeżeli lubisz silnych mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą i jasno to komunikują- to Ósemka będzie dla ciebie idealnym partnerem. Pamiętaj tylko, że nie jest tak łatwo, dotrzymać mu tempa.

 


Dodaj komentarz