Najszybsze metody oczyszczania energetycznego

Anna S | 19 marca 2013

flickr.com

flickr.com

Jeśli źle się czujesz, a nie wiesz dlaczego, lekarz nie wie co Ci dolega? Może często boli Cię głowa, na ramionach,lub plecach czujesz przytłaczający ciężar, jesteś nerwowa, albo nie możesz spać? A może często jesteś przeziębiona?

Tak naprawdę objawów (w naszym ciele i psychice) świadczących o zabrudzeniu energetycznym może być bardzo dużo.

Winę za złe samopoczucie obarczamy stres, kłopoty, czy nawet innych ludzi. Czasami wystarczy rozmowa z osobą, która ciągle narzeka, albo niewielka kłótnia, by przeszły na nas negatywne emocje.

Groźne są wszelkie uroki, klątwy, które mogą przejść na następne wcielenia, albo w przypadku klątw rodowych- „odziedziczą” je po nas nasze dzieci itd. Warto wiedzieć, że wszystkie zdarzenia, których doświadczamy mają wpływ na nasze pole energetyczne (zwane aurą), która otacza nasze ciało fizyczne. Jasnowidz widzący aurę zobaczy zakłócenia, blokady, zabrudzenia. Zdrowa aura ma czyste kolory, natomiast wszystkie negatywne emocje, działają na nią niekorzystnie. Dlatego dobrze na bieżąco oczyszczać nasze pole energetyczne. Możemy sami uzdrawiać swoją aurę, dzięki czemu podwyższymy swoją energetykę, a tym samym zakłócenia nie przejdą na ciało fizyczne. Będziemy zdrowsi, spokojniejsi i szczęśliwsi. Oprócz tych codziennych sytuacji, które dostrzegamy i przeżywamy- mamy kontakt (czy tego chcemy, czy nie) z różnymi bytami duchowymi. Nie zawsze są one przyjaźnie nastawione i podczepiają się pod nas, gdyż najzwyczajniej potrzebują energii. W światach duchowych toczy się nieustanna walka o energię (zupełnie tak tak jak w naszym o pieniądze). Istoty te sprawiają, ze czujemy się wyczerpani, jesteśmy nerwowi, a często i agresywni.

Jeśli widzisz, albo czujesz energię to możesz określić wszelkie podłączenia i podczepienia energetyczne. Mogą one mieć kształt kabli, przewodów, które wychodzą np. z twojej głowy (bardzo częste) i prowadzą w górę, w bok. Spotkałam się nieraz z bardzo silnymi podłączeniami tego typu i naprawdę ciężko je odciąć. Nawet po odcięciu, po jakimś czasie- odnawiają się. Łatwiej usunąć podłączenia z tego życia, gorzej jeśli pochodzą z poprzednich. Podłączenia możesz mieć z osobą żyjącą (nawet taką która raz spotkałaś). Dlatego dobrze powtarzać odcięcia, a z czasem podłączenia staną się coraz słabsze.

 

Archanioł Michał i odcięcie negatywnych energii

flickr.com

flickr.com

Jeśli sama nie wyczuwasz energii, a nie masz kontaktu z bioenergoterapeutą – możesz poprosić o pomoc Archanioła Michała. Zamykasz oczy i wyobrażasz sobie, że ten Anioł odcina swoim mieczem wszelkie podłączenia (nici, kabelki, przewody- różnie je będziesz widziała). Pierwszy raz robiąc takie odcinanie, sama byłam zaskoczona ilością i grubością tych podłączeń. Możemy prosić o odcięcie od negatywnych związków, problemów w miłości, problemów finansowych, czy traumatycznych przeżyć i myśli. Kończymy słowami: „niech tak się stanie i tak jest”. Potem zawsze dziękujemy Archaniołowi za pomoc.

 

Oczyszczanie białą szałwią

Jest bardzo skuteczne, dlatego jest ona chętnie używana do oczyszczania nie tylko pola energetycznego człowieka, ale i wszelkich pomieszczeń, w których przebywamy. Listek ususzonej białej szałwii umieszczamy na talerzyku, czy kadzielnicy i podpalamy. Musi się tlić. Wydziela intensywny dym, którym możemy się okadzać. Wykonujemy okrężne ruchy w lewą stronę wypowiadając słowa: oczyszczam się z wszelkich negatywnych energii. Potem w taki sam sposób możemy oczyścić pomieszczenie, pamiętając o wszystkich kątach i narożnikach, gdyż tam szczególnie gromadzi się niekorzystna energia.

 

Oczyszczanie wahadełkiem

Najlepiej nadaje się wahadełko wykonane z mosiądzu, gdyż nie kumuluje zebranych energii i nie trzeba go oczyszczać po każdym użyciu. Wahadełko doskonale nadaje się do zaprowadzenia harmonii w naszym organizmie.

Na początku musimy przeprowadzić oczyszczenie czakr. Możemy sobie na kartce napisać imię i nazwisko osoby, która oczyszczamy (albo swoje), potem narysować wszystkie czakry (w formie kółek). Zaczynamy oczyszczać od dołu (czyli od czakry podstawy). Wahadełko powinno kręcić się w lewo. Wypowiadamy intencję, że chcemy oczyścić daną czakrę. Zawsze czekamy aż wahadełko samo przestanie wirować. Jeśli czakra jest mocno zabrudzona może to trwać nawet i godzinę więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Gdy coś usuniesz, oczyścisz- tworzy się pusta przestrzeń, która trzeba napełnić. Prosimy wahadło aby wypełniło to miejsce dobrą, harmonijną energią. Wahadło powinno kręcić się w prawo. Również czekamy aż samo przestanie się kręcić. Czynności powtarzamy na każdej czakrze. Z czasem oczyszczanie będzie trwało coraz krócej.


Dodaj komentarz