Numerologia

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Numerologia – magiczne liczby

Powszechnie uważa się, że numerologia to jeden z wielu wróżebnych systemów.
Jednak numerologia to coś więcej niż przepowiadanie przyszłości. Jest ona badaniem zależności pomiędzy liczbami a całym światem.

Czy można powiedzieć, że życie każdego z nas zapisane jest w liczbach?
Jak najbardziej. Nasza data urodzenia (dzień, miesiąc i rok) sprawiają, że przyjmujemy wibracje poszczególnych liczb. Również każda litera w naszych imionach i nazwiskach wibruje energią określaną przez cyfry.
To wprost niewiarygodne jak doskonale i prosto opisują one naszą osobowość i determinują nasze życie.

Osobą, która zajmuje się analizą i interpretacją liczb jest numerolog.
Znając datę urodzenia, numerolog potrafi określić liczbę drogi życia, a następnie ułożyć diament życia (tzw. piramidę) w której zapisane są minione, teraźniejsze i przyszłe wydarzenia.
Sporządzi również nasz portret psychologiczny.

Liczby możemy ogólnie podzielić na parzyste i nieparzyste. Można powiedzieć, że 1,2,3,3 opisują świat fizyczny, natomiast 5,6,7 świat człowieka, 8,9 oraz mistrzowskie:11,22,33 odnoszą się do duchowości.

Zero to próżnia, pełna możliwości przestrzeń. Jedynkę można symbolicznie przedstawić jako określony punkt. Astrologiczne przypisuje się jej Słońce. Ogólnie można powiedzieć, że symbolizuje niezależność i siłę, coś co dopiero powstaje.

Numerologia Partnerska

Wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 898 o treści:

REA.data urodzenia pytanie


Np: REA.1990.10.10 Czy to mój Partner (1987.01.17) na całe życie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 898 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Dwójka to podwójność, a więc skoro dobro to i zło, ciemność i światło, skoro smutek to i radość. Z pewnością jest niejednoznaczna. Tutaj nic nie jest ani czarne, ani białe. Astrologicznie przypisana do Księżyca, planety emocji.

Następna w szeregu Trójka stanowi etap, który można symbolicznie nazwać zbieraniem. Astrologicznie przypisano jej Jowisza, planetę szczęścia, radości i ruchu. W świecie w którym istnieje tak wiele rzeczy na pewno dużo się dzieje. Trójka jest ruchem, niosącym w sobie optymistyczną energię. Opisuje świat, który nie ma ograniczeń.

Geometrycznym symbolem Czwórki jest kwadrat, a także krzyż wyznaczający cztery kierunki świata. Jej astrologicznym patronem jest złowrogi Saturn, planeta ograniczeń. Liczba ta symbolicznie odnosi się do określonej formy, jest ukształtowaną i zamknięta bryłą.

Ograniczenia czwórki rozładowuje niezwykle witalna Piątka. Astrologicznie przypisuje jej się planetę Uran, która symbolizuje niewidzialny świat, wolność i zmiany. Symbolem tej nieparzystej wibracji jest pentagram (pięcioramienna gwiazda).

Szóstka łączy w sobie energię nieba i ziemi, które przenikają się wzajemnie na siebie oddziałując. Liczbę tę symbolizuje figura heksagramu, czyli dwóch trójkątów połączonych ze sobą tak, że wierzchołek jednego znajduje się w górze (makrokosmos), drugiego zaś na dole (mikrokosmos). W „szóstkowej wibracji” następuje stworzenie warunków dla bezpiecznego i komfortowego życia.

Siódemkę można symbolicznie przedstawić jako liczbę z podniesioną głową, wpatrzoną w kosmos. Stawia sobie pytania egzystencjalne, zastanawiając się nad sensem życia. W religii siódmym dniem tygodnia jest niedziela, dzień szczególny, bo wolny od pracy, przeznaczony na rozmyślania. Siódemka od zawsze była liczbą mistyczną, wystarczy wspomnieć o 7 planetach, 7 grzechach czy 7 cnotach.
Astrologicznie podlega wibracjom dwóch planet Neptuna i Saturna.

Gdy odwrócimy Ósemkę w poziomie otrzymamy znak nieskończoności symbolizujący przenikanie się czasoprzestrzeni, a więc życie w dwóch wymiarach jednocześnie. Jednak te różne światy nie egzystują odrębnie, lecz wzajemnie „współpracują” ze sobą. Ósemka działa w świecie materii. Jednak czerpanie z dóbr materialnych potrafi wiązać z wartościami duchowymi. Dlatego często stwarzanie komfortu materialnego służy tutaj rozwojowi świata wewnętrznego.

Dziewiątka podlega silnym wpływom Jowisza. Oddziałuje na nią silna duchowość, można powiedzieć, że nie ma tutaj granic, a sama dziewiątka jest jak poszukiwacz w nieskończonej przestrzeni.

Liczby mistrzowskie to 11,22,33,44. Wskazują one na działanie na „wyższych poziomach”.
Nie mówi się o tym często, ale trzeba zaznaczyć, że są to już tak wysokie wibracje, że „urodzeni mistrzowie” mogą, ale nie muszą pracować na takich poziomach.
Pierwszą z liczb mistrzowskich jest 11. Można ją zsumować do 2, ale te dwie liczby diametralnie się różnią. 11 rządzi czysty Uran, z natury bezuczuciowy, a głównym motorem działania 11 jest idea rozumiana jako chęć zmiany świata.

Wpływ liczb na życie

Numerologia wskazuje, że cały czas odczuwamy wpływ liczb. Nawet możemy nie zdawać sobie z tego sprawy jak duże znaczenie może mieć data założenia firmy, czy jej nazwa.

Sprawdzać i analizować numerologicznie można praktycznie wszystkie nazwy i numery (w tym nazwy ulic, przezwiska, nazwy własne)

Czy zwracaliście kiedyś uwagę na numer rejestracyjny samochodu ?
Tak, nawet auta mają swoje „osobiste numery”. Wystarczy zsumować cyfry i litery (każdej literze odpowiada określona liczba) aby sprawdzić czy nasz samochód do nas pasuje. Jeśli lubimy szybko jeździć i dużo podróżować to idealny będzie samochód z wibracją „5”, albo „1”, natomiast jeśli auto ma służyć całej rodzinie w której są małe dzieci to idealnie będzie pasować numer „2”. Biznesmeni najlepiej powinni poczuć się w „ósemkowym” pojeździe.

Jeśli szukamy lokum na firmę, lokal handlowy dobrze byłoby sprawdzić jaką liczbą będzie emanował. Pamiętajmy, że sumujemy nie tylko numer lokalu, ale także nazwę ulicy. Szybkiej wymianie informacji i ruchu klientów będzie sprzyjała oczywiście „5”, natomiast dysponując lokalem „7” może się okazać, że klienci będą omijać nas szerokim łukiem. Lokum w wibracji „2” jest doskonałe na dom i mieszkanie, natomiast na firmę już niekoniecznie. Wprawdzie atmosfera będzie tam ciepła i przyjazna, sprzyjająca współpracy, jednak z czasem może stać się zbyt spokojnie i emocjonalnie.

Zakładanie i nazwa firmy
Przy zakładaniu firmy zwróćmy uwagę na dzień i rok jej założenia.
Tego już nie będziemy mogli zmienić! Dobrze wybrać nie tylko jak najlepszy dzień, ale i godzinę.
Pamiętajmy jak ważna jest nazwa firmy. W zależności od profilu działalności, mamy do wyboru kilka szczęśliwych i tych mniej pomyślnych liczb.
Do najlepszych, ze względu na korzyści i zyski zaliczana jest wibracja liczby 8.
Jeśli nasze produkty, czy usługi będą wytworne i zależy nam na elitarnym gronie odbiorców wybierzmy nazwę sumującą się na numerologiczna wibrację 7.

Zakładając konta na forach podświadomie wybraliście sobie określony „nick”. Jemu również można przypisać określoną liczbę. W zależności od tego jakim numerem emanuje- tak prawdopodobnie funkcjonujemy w Internecie. Najbardziej widoczne, czasami może trochę kłótliwe, mogą być wszelkie jedynki i piątki. Dwójki będą unikać konfliktów, a siódemki mogą być biernymi czytelnikami, lub odwrotnie- mogą filozofować wdając się w rozmaite dyskusje. Jednak zawsze powinny być to rozmowy spokojne i wyważone, bez agresji i zaciekłości.

Relacje partnerskie i miłość w numerologii

Numerologia pozwala określić czy para zakochanych pasuje do siebie i czy są w stanie stworzyć szczęśliwy związek. Wykonując analizę porównawczą można określić dopasowanie osób, to jaką stworzą relację. Nie jest trudno określić, czy związek ten przetrwa całe lata, czy też może okaże się flirtem, bądź gorącym romansem.
Przykładowo dobór „Jedynki z Jedynką” nie wróży spokojnego związku. Taka para może często się kłócić. Dobór „Jedynki z Dwójką” raczej przetrwa i na pewno jest korzystniejszy dla Jedynki, ponieważ to ona w nim rządzi, podczas gdy Dwójka jej ulega.

Zdrowie

Wystąpienie określonych wibracji nie daje oczywiście 100% pewności, że będziemy mieć określone schorzenie, czy problemy zdrowotne. Numerologia zdrowia raczej wskazuje na słabsze miejsca w naszym organizmie, podatne na wystąpienie pewnych chorób.
Dlatego można oczywiście przypisać poszczególnym liczbom pewne tendencje do których schorzeń (osoby posiadające takie wibracje) mogą wykazywać skłonności.

Praca

Interpretacja numerologii pozwala na wskazanie określonych predyspozycji w zawodach oraz sposób w jaki będą funkcjonować w pracy.

Na dyrektorów, kierowników grup nadają się Jedynki, które z pewnością będą lepszymi szefami niż pracownikami. Łatwo im wydawać polecenia i zarządzać przy jednoczesnej szybkości w podejmowaniu śmiałych decyzji. Jako pracownicy mogą mieć problemy z podporządkowaniem się nakazom szefa.

Ich przeciwieństwem w pracy są Dwójki, które są ugodowe i raczej wycofane. Jako pracownicy będą raczej posłuszni i bezkonfliktowi. Jako osoby wrażliwe, spokojne i czułe dobrze odnajdą się w zawodach wymagających empatii, na przykład artystycznych, opiekuńczych. Jako kierownicy będą rozumieli potrzeby innych ludzi, traktując ich z dużym wyczuciem i dyskrecją.

Niektóre liczby, jak Trójki, są wprost wymarzone dla ludzi, którzy muszą wykazywać się kreatywnością i lubią komunikować się z ludźmi. Sprawdzą się w takich branżach jak rozrywka, media.

Są też liczby praktyczne, które idealnie współgrają z zawodami wymagającymi racjonalnego myślenia. Wibracje „Czwórek” dają właśnie taką uporządkowaną energię, która jest wykorzystywana praktycznie i zgodnie z zasadami logiki. Czwórkom obce jest jakiekolwiek szaleństwo więc zawody wymagające ciągłych zmian, szybkiego działania mogą okazać się dla nich męczące. Czwórka lubi pracować powoli i spokojnie. Co ważne– zawsze osiągnie zamierzony rezultat. Jako pracodawca będzie na pewno szanowany, ponieważ jest zorganizowany, uporządkowany, jasno formułuje swoje wymagania. Na pewno je wyegzekwuje! Czwórki często spotkamy w budownictwie, gdzie świetnie sobie radzą jako projektanci, architekci. Czwórka jest też dobrym pracownikiem.

Piątki obdarzają nas darem erudycji i śmiałością. Dobrze czują się niemal w każdym miejscu. Diametralna zmiana pracy, a nawet zawodu, nie jest dla nich problemem. Jednak czasami trudno im się skoncentrować na jednym zagadnieniu, stąd mogą wynikać problemy z zakończeniem i zamknięciem pewnych spraw. Odnajdą się w takich zawodach jak: dziennikarz i branżach marketing, reklama, handel.

Historia numerologii

Od dawnych czasów interesowano się liczbami. Bazowało na nich wiele starożytnych nauk. Wystarczy wymienić chociażby matematykę, astronomię, filozofię.
Zajmowano się tą nauką w starożytnym Egipcie, Babilonii, Indiach, Chinach, czy Ameryce Południowej. Była to wiedza elitarna, bo niedostępna dla zwykłych ludzi, zarezerwowana dla filozofów, naukowców czy kapłanów.
Podobno nawet Chrystus zgłębiał wiedzę o liczbach i zgodnie z nią nadawał imiona swoim apostołom.

Istotną rolę w numerologii odegrał grecki filozof – Pitagoras, który niemal całe życie badał sekrety oddziaływania liczb. Uważał, że liczba jest zasadą każdego bytu. Według niego wszechświat jest matematycznie uporządkowany i określony przez szereg liczb.

Numerologią zajmowało się wielu wybitnych naukowców. Zaliczymy do nich Isaaka Newtona, Lorda Kelwina, który stwierdził: „Jeśli to o czym mówicie, nie może być wyrażone w liczbach, wiedza wasza jest niewystarczająca”.

Rodzaje i szkoły numerologii

Istnieje kilka szkół numerologii. Różnice wynikają z innych sposobów liczenia. Wszystkie jednak pozwalają na sporządzenie sensownego i wyczerpującego portretu psychologicznego.

Wyróżniamy szkoły:
Gladys Lobos
Heleny Wildy-Kowalskiej (oparta na tradycji Kabały)
Włodzimierza H. Zylbertala
Nataszy Czarmińskiej (artystka, która spopularyzowała numerologię w Polsce)

Ważne, żeby przy obliczeniach wzorować się na jednym, wybranym systemie nie mieszając ich ze sobą.

Liczba drogi życia

Jest ona podstawą naszego portretu numerologicznego.
Stanowi ona sumę dnia, miesiąca i roku w którym się urodziliśmy. Ma ona ogromne znaczenie i jest ważna w całym naszym życiu nadając mu często określony kierunek i wyznaczając podstawy, naszą indywidualną bazę, której trzymamy się całe życie i jesteśmy poprzez nią postrzegani przez otoczenie.

Na samym dole strony możesz sprawdzić jaka liczba odpowiada Twojej dacie urodzin i zapoznać się z jej interpretacją.
Uwaga! Jeśli otrzymasz liczbę z grupy: 11, 22, 33, 44, 55 lub 66, nie sumuj już otrzymanego wyniku! To tak zwane liczby mistrzowskie, które zdarzają się rzadko.

Jeśli jesteś:

1 (Jedynką) Jesteś z pewnością osobą dynamiczną, śmiałą, pomysłową. Umiesz być liderem i zarządzać grupą osób. Jesteś jak ogień, który łatwo się zapala do działania. Osobą samodzielną, która z pewnością lubi chodzić własnymi drogami. Jedynki mogą być skoncentrowane na sobie. Czasami nie dostrzegają innych ludzi, dlatego nierzadko spotykamy wśród nich osoby nietolerancyjne.

2 (Dwójka) Jesteś wrażliwa i empatyczna. Dwójka doskonale odbiera całą sobą świat zewnętrzny.
Nie jest skoncentrowana na sobie i swoich potrzebach jak Jedynka. W swoim bogatym świecie emocji, głęboko odczuwa i rozumie innych.
Jeśli jesteś Dwójką to z pewnością cechuje cię bezkonfliktowość i pewna łagodność w sposobie bycia. Możesz być osobą nieśmiałą, która niezbyt dobrze czuje się w nowym otoczeniu.

3 (Trójka) Jest najbardziej radosną spośród wszystkich liczb. Jeśli jesteś Trójką możesz być osobą bardzo towarzyską, rozmowną, co powoduje, że masz wielu znajomych. Liczba 3 obdarza też talentami artystycznymi, np. zdolnościami do pisania, malowania. Na pewno cechuje cię duża ekspresja i wyobraźnia, a bywa, że twój optymizm udziela się innym. Możesz bardzo dużo mówić, a jako dusza towarzystwa podoba ci się błyszczenie i zwracanie na siebie uwagi otoczenia.

4 (Czwórka) Lubi określone zasady i porządek. Jej sposób bycia i postępowania można określić jako racjonalny. Bez wątpienia słucha rozsądku i logiki. Źle się czuje otoczona chaosem i bałaganem. Może mieć problem z okazywaniem uczuć.

5 (Piątka) To najbardziej energiczna spośród wszystkich liczb. Obdarzona bystrym umysłem i elastycznością, która pozwala jej się świetnie odnaleźć w każdej sytuacji. Niezwykle ceni sobie wymianę informacji oraz wolność. Jest osobą poszukującą nowych zainteresowań, wartości. . Przeważnie lubi zmiany i zręcznie lawirując pośród wielu zagadnień odnajduje się w każdej sytuacji.

6 (Szóstka) jest odpowiedzialna i opiekuńcza. Dlatego rodzina i dom są dla niej bardzo ważne. Starając zapewnić sobie i innym komfortowe warunki do życia- pilnie dba o dobra materialne. Często zainteresowana zdrowym trybem życia.

7 (Siódemka) Zwana często filozofem. Ma marzycielską naturę, przeważnie lubi samotność i spokój. Przeważnie czuje się wyizolowana ze świata, dlatego chętnie zagłębia się we własnym wnętrzu. Czasami ludziom ciężko się do niej zbliżyć i tak naprawdę poznać jej naturę. Bywa postrzegana jako osoba tajemnicza, o skomplikowanej osobowości.

8 (Ósemka) Cechuję ją silna osobowość. Jest osobą dynamiczną, twórczą. Ma niekiedy skłonności do ryzyka. Jest wytrwała w dążeniu do celu.

9 (Dziewiątka) to człowiek świata, który nie przywiązuje się do miejsca. Lubi zdobywać wiedzę, podróżować. Inni ludzie są dla niej bardzo ważni, dlatego chętnie z nimi współpracuje. Otwarta na świat i ludzi, ma własne zdanie i wyznaje swoje zasady. Zakorzeniona wysoko w innych wymiarach, często żyje w świecie wyobraźni. Ważny jest dla niej własny rozwój i pomoc innym ludziom.

Diament życia

O ile liczba drogi życia jest dla nas dominującym motywem, to tzw. cykle życia wzbogacają ją nowymi odcieniami i dopełniają. Dzięki nim możemy sprawdzić w jakim kierunku podążamy w życiu.
Można je obliczyć z tzw. diamentu. Jest to jedna z nazw, sposobu w jaki oblicza się okresy w naszym życiu, które potem poddajemy analizie.

Na diament składają się:

trzy kolejne cykle: określamy je wpisując kolejno: miesiąc, dzień i rok urodzenia

cztery wierzchołki (zwane też punktami zwrotnymi, białymi szczytami lub dekoracjami)

trzy wyzwania (nazywane też czarnymi szczytami)

Diament określa więc jak sami będziemy funkcjonować w świecie, jak również stosunek tego świata do nas.
Wyzwania odnoszą się do najistotniejszych lekcji, z którymi w danym okresie przyjdzie nam się zmierzyć.

Wyróżniamy 3 cykle:

formujący, czyli wzrastania (do 28 roku życia). Jest to czas nauki, określania siebie, tego co potrafimy a z czym mamy trudności, czas poszukiwania własnych wartości w świecie

produktywny (twórczy). Obejmuje zazwyczaj środek naszego życia, zwany też cyklem pracy daje praktyczne możliwości wykazania się zdobytym doświadczeniem, realizacji swoich planów i marzeń.

żniwny, czyli „czas nagrody” , odpoczynku w którym zbieramy i korzystamy i dzielimy się z innymi tym czego się do tej pory nauczyliśmy

Wibracje imienne

Mają znaczenie wspomagające. Obliczane są na podstawie wartości liczbowych poszczególnych liter wchodzących w skład naszych imion i nazwisk.

Wyróżniamy następujące wibracje imienne:

Liczba duszy. Obliczamy ją sumując wszystkie kolejne wartości liczbowe samogłosek.
Określa nasze wewnętrzne przeżycia i potrzeby. To w jaki sposób odczuwamy świat i pragniemy się w nim realizować.

Liczba realizacji zewnętrznej . Obliczamy ją sumując wszystkie wartości liczbowe spółgłosek.
Odpowiada za nasze relacje ze światem. Określa jak jesteśmy postrzegani, jak również w jaki sposób działamy i realizujemy cele.

Liczba ekspresji. To połączenie liczby duszy i liczby realizacji zewnętrznej. Pokazuje czy nasza osobowość jest harmonijna, czy może jesteśmy niespójni i trwamy w konflikcie pomiędzy sobą a światem.

Lekcje karmiczne

Za pomocą numerologii możemy obliczyć też tzw. lekcje karmiczne określające co mamy „szlifować” w obecnym wcieleniu.
W naszym życiu pojawiają się sytuacje, które wymuszają na nas większy wysiłek. Dopóki ich odpowiednio nie „przepracujemy”- będą się powtarzać do momentu aż zrozumiemy daną lekcję.
Lekcje karmiczne obliczamy stwierdzając których liczb brakuje w naszych imionach i nazwisku.

Przykładowo liczba karmiczna w „1” wskazuje, że byliśmy w życiu pasywni i wycofani, dlatego teraz powinniśmy wzbudzić w sobie zapał i chęć do działania.
Lekcja karmiczna w „2” wskazuje, że nie potrafiliśmy dobrze tworzyć związków z innym ludźmi i sugeruje, że mamy nauczyć się życia w partnerstwie, uczyć się delikatności i pokory.

Długi karmiczne

W numerologii wskazujemy też tzw. długi karmiczne.
Wyrażają one tzw. karmę, czyli prawo przyczyny i skutku w świecie. Wszystko to co robimy, a nawet myślimy ma wpływ na nasze przyszłe życia. Wszystkie nasze uczynki z poprzednich wcieleń są obecne tu i teraz.

Wskazują one, że w poprzednich życiach działaliśmy ze szkodą dla innych, a często krzywdziliśmy ludzi.

Rodzaje długów karmicznych:

13/4 (ja- kreatywność) – musimy nauczyć się wytrwale i twórczo pracować wykorzystując kreatywność. Mając ten dług nie oczekujmy nagrody i pomocy, bo tylko nasz osobisty wysiłek pozwoli go spłacić.

14/5 (ja – praca przestrzeń) – musimy wyznaczyć granice swojej wolności, podporządkować się określonym zasadom, nauczyć się organizacji życia w określonych granicach.

16/7 (ja-miłość) – dotyczy spraw uczuciowych, to swoista lekcja ucząca miłości i wiary. Pojawiając się w naszej numerologii wskazuje, że w poprzednich wcieleniach mogliśmy porzucić partnera, lekceważyć miłość, czy nie angażować się uczuciowo. Dlatego teraz pracujemy nad poczuciem w sobie subtelnych i czystych uczuć.

19/1 (ja- społeczeństwo)- w poprzednich wcieleniach nie angażowaliśmy się w sprawy społeczne, prawdopodobnie żyjąc z boku zapatrzeni tylko we własne sprawy. W obecnym życiu mamy nauczyć się dzielić, pracować na rzecz innych ludzi.

26/8– jest szczególnym długiem, dotyczy relacji międzyludzkich. Jest to wibracja zapewniająca często dobry status materialny, ale musimy nauczyć się jak pogodzić sferę materii z mądrością wewnętrzną. Liczba ta może objawić się zarówno na planie fizycznym, emocjonalnym, lub intelektualnym.

Starajmy się na co dzień unikać tych liczb, oczywiście jeśli mamy taką możliwość. Nie wybierajmy takich numerów telefonu, mieszkań, czy samochodów z takimi rejestracjami.
Nie nadawajmy dzieciom imion sumujących się do liczb karmicznych, pseudonimów, czy nazw dla firm. Często oznacza to utrudnienia, borykanie się z problemami, na które nie możemy nic poradzić, często ponad nasze siły.

Numerolog potrafi precyzyjnie określić predyspozycje, talenty, cele życiowe, poszczególne etapy życiowe. W tym zakresie numerologia przypomina astrologię. Jednak w odróżnieniu od niej, doradca nie potrzebuje dokładnej godziny, minuty i miejsca urodzenia. Wystarczy dzień, miesiąc i rok. Często przecież nie jesteśmy w stanie ustalić precyzyjnego czasu narodzin. Wówczas numerologia w rękach doświadczonej osoby jest doskonałym i bardzo przydatnym narzędziem.

Liczby są magiczne i szkoda, że tak mało osób zdaje sobie sprawę z tego jaki wielki wpływ mają na nasze życie.

Obliczenie drogi życia, nawet sporządzenie wykresu- nie jest trudne.
Jednak nie tak łatwo dobrze zinterpretować cały diament życia. Powiązać często sprzeczne znaczeniowo liczby, wyznaczając które z nich są ważniejsze i jak wpłyną na twój los.
Dobry numerolog bazuje na wieloletnim doświadczeniu zebranym z przeżyć wielu ludzi, którym pomógł i dla których wykonał analizy.
Poprzez dobranie nowych imion, pseudonimów, czy podpisów, może też zmienić nasze wibracje na korzystniejsze. Dopasuje je do celu naszej duszy, tak że będziemy w zgodzie z jej wibracjami i pragnieniami kroczyć przez życie.


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Sylwester Chordecki - Karma, przeznaczenie, numerologia

Numerolog Sylwester Chordecki

Karma, Przeznaczenie, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 29
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SYL.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Runista Maciej

Wróżbita Maciej

Tarot, Numerologia, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 46
kom: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
MAC.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżbita Rufin

Wróżbita Rufin

Karma, Numerologia, Astrologia, Regresing, Kształty, Symbole

Zadzwoń:
tel: 708 770 854
kom: 708 770 854

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
RFIN.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Aldona

Wróżka Aldona (wideo)

Tarot, Numerologia, Runy, Chiromancja

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:
ALDONA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wrozka Dagmara_Amulety_Talizmany_Numerologia_Reinkarnacja_Runy_Tarot_Zaklecia

Wróżka Dagmara (wideo)

Amulety, Talizmany, Numerologia, Reinkarnacja, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 165
kom: 708 770 165

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
DAGMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Danuta

Tarocistka Danuta

Tarot Aleistera Crowley'a, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
AC.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero - Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Magdalena Rutkowska-Odero

Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 788 026
kom: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
MO.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Magdalena Zięba

Magdalena Zięba

Runy, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
PR.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka REA

Wróżka REA

Numerologia, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 051 o treści:
REA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Sybilla - Kabała, Numerologia, Tarot

Wróżka Sybilla

Kabała, Numerologia, Tarot

Zadzwoń:
tel: 700 788 026
kom: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SY.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Wróżka Tamara - Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Wróżka Tamara (wideo)

Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 164
kom: 708 770 164

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
TAMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

Numerologia