Znaczenie liczb karmicznych

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Liczba karmiczna 13

Liczba karmiczna 13Liczba 13 oznacza „Przeobrażenie”

Odnosi się ona do cierpliwości, systematycznej pracy i dobrej samoorganizacji. Oznajmia zaniedbania z poprzednich wcieleń w postaci lenistwa, beztroski i życia na czyjś koszt. Wymaga ona zmian w podejściu do obowiązków, większej metodyczności w skomplikowanych działaniach oraz stoickiej postawy, gdy będziemy musieli gruntownie odmienić swą egzystencję.

Obciążenie karmiczne można zniwelować poprzez ciągły wysiłek i realizowanie codziennych wyzwań bez oglądania się na jakąkolwiek pomoc z zewnątrz. Osoba, której przypisana jest liczba 13, powinna oczekiwać permanentnych zmian i wielu nieoczekiwanych wydarzeń. Stanowią one szansę na spłacanie kolejnych długów.

Wróżbita Sylwester Chordecki

Sylwester Chordecki - Karma, przeznaczenie, numerologia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżbitą lub jego asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 29

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

SYL.data ur.Twoje pytanie


Np: SYL.1975.08.14 Czy mam szansę na miłość ?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 78 80 29 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Liczba karmiczna 14

Liczba karmiczna 14Liczba 14 oznacza „Impulsywność”

Określa swobodę działania i zdolność pojmowania zjawisk nadprzyrodzonych. Stanowi przypomnienie naszych nadużyć w postaci zbytniej swawoli, która przysparzała krzywdy innym ludziom, w tym naszym bliskim. W poprzednich wcieleniach najwidoczniej pozwalaliśmy sobie na nieskrępowane zaspokajanie własnych żądz, popadając w nałogi i skrajny hedonizm. Teraz przyjdzie nam skupić się na duchowych aspektach egzystencji i korzystać z wolności w bardziej rozważny sposób, uwzględniając uczucia drugiego człowieka.

Liczba 14 symbolizuje zastanowienie, refleksję i obranie konkretnych celów. Osoby impulsywne muszą starać się zaakceptować pewną regularność, a nawet rutynę w niektórych aspektach życia społecznego. Jeśli im się to nie uda, mogą utracić wartości wyższe w postaci miłości, szacunku, czy rodziny. Życie nie składa się bowiem z samych przyjemności, a codzienne obowiązki stanowią jego podstawę i dają poczucie bezpieczeństwa ludziom, za których jesteśmy odpowiedzialni. Aby to dostrzec, należy przywołać w pamięci sytuacje, w jakich za cenę chwilowej przyjemności, utraciliśmy coś znacznie istotniejszego.

 

Liczba karmiczna 16

Liczba karmiczna 16Liczba 16 to „Regeneracja poprzez klęskę”

Musimy wspiąć się na wyżyny odpowiedzialności i głębokiego uczucia względem drugiej osoby. Byliśmy najwidoczniej obojętni na czyjąś miłość, zaniedbaliśmy powinności względem dzieci, a być może nawet opuściliśmy potrzebującą nas rodzinę. Tego rodzaju dług karmiczny oznacza kłopoty w życiu prywatnym. Aby z nimi walczyć, niezbędne jest wyzbycie się własnego egoizmu, zazdrości, przesadnej ambicji i ciągłej potrzeby rywalizowania. Należy kontrolować emocje, nauczyć się pokory i wyciągać wnioski ze swych dotychczasowych reakcji na prośby najbliższych. Pojawia się szansa na odzyskanie zaufania oraz radości życia i udanych relacji intymnych.

 

Liczba karmiczna 19

Liczba karmiczna 19Liczba 19 to „Odrodzenie, realizacja”

Dotyczy osób, które w dawnych wcieleniach wykazywały się skrajnym egoizmem, nadużywały władzy, były zarozumiałe i wykorzystywały innych w niewybredny sposób. Będąc na piedestale, zapomina się czasami nawet o najbliższych osobach. Bieżąca karnacja w ramach zadośćuczynienia wymaga wielkiej pracy nad sobą w dążeniu do wyzbycia się próżności. Należy wniknąć w głąb własnej świadomości, przekazać światu zewnętrznemu powstałe w ten sposób refleksje i okazać uczucie, zrozumienie oraz szczodrość względem drugiego człowieka.

Oddając karmiczny dług, należy liczyć się z poddaniem wielkiej próbie dynamicznych zmian oraz intelektualnej autonomii. Prawdopodobnie będziesz musiał się pogodzić z utratą wielu dóbr materialnych oraz sił witalnych. Spłacenie obciążenia będzie możliwe przy wysokim poziomie niezależności, własnej inicjatywie, a przede wszystkim dzięki zwróceniu uwagi na potrzeby innych ludzi. Nie spodziewaj się poklasku i wdzięczności, a już na pewno nie od razu. Cierpliwość i wytrwałość pozwoli jednak na odkrycie egzystencjalnych tajemnic.

 

Liczba karmiczna 26

Liczba karmiczna 26Liczba 26 oznacza „Cierpienie i nieefektywność”

Odnosi się do relacji międzyludzkich determinowanych w poprzednich wcieleniach. Daje ona człowiekowi odwagę, entuzjazm i energię, a jednocześnie wywołuje rządzę władzy. Nie należy realizować tego długu w zbyt młodym wieku. Tego rodzaju liczba karmiczna wymaga osiągnięcia pełnej dojrzałości, mądrości i doświadczenia życiowego. Zbyt szybko wykorzystane talenty mogą katastrofalnie skończyć się dla samego zainteresowanego, jak i dla otoczenia. Samodoskonalenie wewnętrzne i służba na rzecz innych ludzi musi zastąpić egoistyczne, ekspansywne pragnienia.

Należy nauczyć się panować nad sobą, aby roztropnie używać darowanych atrybutów. Cienka jest bowiem granica między wielkim sukcesem, z którego nie tylko my będziemy mieli pożytek, a egocentrycznym dążeniem do doskonałości. Spłacenie tego długu karmicznego jest możliwe między innymi poprzez rozwijanie w sobie tolerancji oraz cierpliwości. Osoba posiadająca tę wibrację, zostaje wyposażona w duże możliwości osiągnięcia sukcesu finansowego. Pomyślność w sferze materialnej okupi jednak problemami emocjonalnymi oraz kłopotami ze zdrowiem.


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Znaczenie liczb karmicznych