Liczby mistrzowskie

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Liczby Mistrzowskie to numerologiczne wartości, których się nie redukuje przy obliczaniu liczby życia. Składają się one z dwóch takich samych cyfr, reprezentujących wyższy rząd liczb pod­stawowych (od 1 do 9). Liczbami mistrzowskimi są liczby 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Najważniejszymi wibracjami w portrecie numerologicznym są 11, 22, 33, 44. Oznaczają, że mamy do czynienia z osobą zaawansowaną duchowo (z tzw. „starą duszą”), która przynosi wieści z wyższego świata. Oświeca ona ludzi (w różnym zakresie), ustanawia praktyki duchowe dla samorealizacji i wskazuje drogę rozwoju. Jest to osoba zaawansowana duchowo, wtajemniczona, posiadająca wyższą wiedzę (ezoteryczną, wewnętrzną, obiektywną).

Numerologia

Wróżka REA
Opracowuje wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 898 o treści:

REA.data urodzenia (ew.imię) - pytanie


Np: REA.1990.10.15 (Monika) - Czy znajdę pracę w najbliższym czasie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 898 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

ZNACZENIE NAJWAŻNIEJSZYCH LICZB MISTRZOWSKICH

 • Liczba mistrzowska 11 (jedenastka)
  Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie. Więcej na temat portretu osoby o liczbie mistrzowskiej 11.
 • Liczba mistrzowska 22 (dwudziestka dwójka)
  Numerologiczna Dwudziestkadwójka to kompilacja energii, aktywności i inteligencji. Osoby, którym odpowiada liczba mistrzowska 22, mogą spożytkować swój potencjał dwojako – pozytywnie, co pomoże osiągnąć sukces lub negatywnie, co może zakończyć się klęską. Wibracja 22 jest niezwykle energetyczna i żywotna, ma ogromny wpływ na ludzi, którym chętnie i ofiarnie pomaga. Jeśli Dwudziestkadwójka opowie się za „ciemną stroną mocy” i zacznie wykorzystywać swoje zalety oraz możliwości w niecny sposób, pogorszy to jej samopoczucie, gdyż w głębi serca zawsze pozostanie dobrą osobą. Więcej na temat portretu osoby o liczbie mistrzowskiej 22.
 • Liczba mistrzowska 33 (trzydziestak trójka)
  Liczba mistrzowska 33 charakteryzuje osoby łagodne i spokojne, bardzo zrównoważone, dążące do harmonii. Tacy ludzie cenią w życiu szeroko rozumiany spokój, dają akceptację i oczekują jej w zamian, szukają spełnienia na wielu płaszczyznach, chcąc osiągnąć je pokojowymi metodami. Trzydziestkitrójki są szlachetne i zawsze postępują humanitarnie, cechuje je wyrozumiałość, umieją wykazać się empatią i zrozumieniem dla cudzych kłopotów. Wibracja 33 oznacza również chęć otaczania opieką innych ludzi, pielęgnowanie domowego ogniska oraz altruizm. Więcej na temat portretu osoby o liczbie mistrzowskiej 33.
 • Liczba mistrzowska 44 (czterdziestka czwórka)
  Znaczenie liczby 44 jest jasne – to urodzeni ludzie sukcesu, milionerzy, osoby obdarzone nieprzeciętnym intelektem, charyzmą i szczęściem. Wibracja 44 jest niemal skazana na wygraną w każdej dziedzinie, szczególnie zaś dotyczy ona sfery materialnej i finansowej. Czterdziestkiczwórki niemal nigdy nie narzekają na brak pieniędzy i co ważne – same zwykle dochodzą do swojego bogactwa. W zdobyciu, utrzymaniu i pomnożeniu majątku liczba mistrzowska 44 udziela wyjątkowych zalet – daje wyobraźnię, perspektywiczne myślenie, wytrwałość, profesjonalizm i intelekt. Ta mieszanka sprawia, że osoby z liczną 44 realizują nawet najtrudniejsze zadania i doskonale radzą sobie z przeciwnościami losu. Więcej na temat portretu osoby o liczbie mistrzowskiej 44.

Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Liczby mistrzowskie