Numerologia partnerska

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Numerologia partnerska jest szczególną formą określenia dopasowania do siebie dwóch osób. Bardzo często dopasowanie numerologiczne (numerologia miłosna) podpowiada nam czy warto angażować się w jakiś związek, czy trwać w obecnym a może należy zakończyć znajomość. Korzystając z porady numerologa możemy zapytać o wiele aspektów naszego życia partnerskiego. Oddziaływanie na siebie liczb życia partnerów (obliczonych na podstawie daty urodzenia) może być ważnym wskaźnikiem przy podejmowaniu życiowych decyzji. Dopasowanie partnerów do wspólnego życia jest niezmiernie istotne – ma ogromny wpływ na przyszłość zakochanej pary, jej pomyślność i szanse na udane wspólne życie.

Numerologia Partnerska

Wróżka REA
Opracowuje wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 898 o treści:

REA.data urodzenia (imię) pytanie


Np: REA.1990.10.15 (Monika) - 1988.02.17 (Kamil) Czy mamy szansę na udany związek?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 898 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia partnerska