Numerologia 2

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Znaczenie liczby 2

Numerologiczne Dwójki cechuje delikatne usposobienie, duża duchowość i rozwinięta intuicja. Wiele Dwójek jest wrażliwych, łatwo je urazić, ale mimo przykrości zawsze pomagają tym, którzy o to poproszą. Numerologia 2 podpowiada, że osoby, których charakteryzuje, są dobrymi słuchaczami, którzy odznaczają się tak rzadką dziś naturalną empatią. Dwójki są pomocne i lojalne, mają łagodne usposobienie, co pomaga im zjednywać sobie ludzi. Zdarza się, że bywają chorobliwie nieśmiałe i trudno wtedy poznać ich prawdziwą, miłą i sympatyczną, naturę. Zamknięcie w sobie dotyczy szczególnie tych Dwójek, które przeżyły wiele przykrości, są niepewne siebie, ciche, pokorne i usłużne.


Zwykle znaczenie liczby 2 wskazuje na osoby łagodne, pełne wrodzonej skromności, ceniące stabilizację oraz spokój. Dwójka otwiera się i realizuje w rodzinie, w czułym partnerstwie i pracy dla innych, nieobcy jest jej altruizm czy współczucie. Charakter takich osób sprawia, że nie umieją walczyć o swoje, są mało przebojowe, raczej strachliwe i zachowawcze. Trudno im iść na żywioł, wolą powoli pracować, by coś osiągnąć małymi krokami, niż zaryzykować. Sława i blichtr nie są domeną Dwójki, która woli pozostawiać w cieni i nie rzucać się w oczy.Wiele Dwójek spędza życie w samotności, ponieważ trudno im wyjść z inicjatywą i z racji skromności nie są na świeczniku. Choć cechuje je przyjacielskie, pogodne usposobienie, to źle czują się na dużych imprezach, obawą napawają je nowe znajomości, rozgardiasz klubowy czy głośne towarzystwo. Zdecydowanie bardziej wolą spokojne rozmowy, przewidywalne sytuacje i poczucie bezpieczeństwa. Jednak, gdy Dwójka zakocha się i partner odwzajemni jej uczucie, intensyfikacji ulega wiele jej zalet. Zakochane Dwójki są czułe i wrażliwe na drugą osobę, bardzo wierne, lojalne i wyrozumiałe.Wiele Dwójek cierpi z powodu swojej nieśmiałości i kompleksów, potrafią skutecznie izolować się od ludzi i kontemplować swoje życie. Stany spadku nastroju czy melancholia to dość częste przypadłości liczby 2, która nierozerwalnie wiąże się z płaczliwością, apatią czy przewrażliwieniem. Dwójkom zdarza się ulegać silniejszym osobom i pozwalać się wykorzystywać, są podatne na manipulację, gdyż cechuje je życiowa naiwność. Zranione Dwójki bardzo cierpią, wybaczą krzywdę, ale nigdy jej nie zapomną i często o niej myślą w kontekście własnej osoby.

Delikatne i wrażliwe Dwójki potrzebują pracy, w której poczują się potrzebne a jednocześnie nie będą musiały wykazywać się wolą walki czy skłonnościami przywódczymi. Tej wibracji odpowiadają stanowiska urzędnicze, sprawdzi się ona także w roli bibliotekarza, statystyka i dyplomaty.

Numerologiczne Dwójki w swoich ozdobach i biżuterii powinny uwzględnić takie kamienie, jak szafir oraz opal, gdyż harmonijnie współgrają one z ich energią.

Dobrym kolorem dla Dwójek jest srebrny z odcieniami popielatymi i szarości, ponieważ te barwy sprzyjają ich subtelnej naturze.

 

Słynne numerologiczne Dwójki:

Martin Luter King, Machiavelli, Marquez, Helmut Kohl, Dalai Lama XIV, Mozart, Byron.

 

2

Numerologia

Odpowiada wróżbita Sylwester Chordecki

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżbitą lub jego asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 29

z telefonu komórkowego: *740 98 29

przez SMS: wyślij SMS pod numer 7235
o treści: SYL.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: SYL.1990.07.14 (Kamila) Czy to mój Partner (1990.06.12-Michał) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 2