Numerologia 22

22

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

 

Znaczenie liczby mistrzowskiej 22

Numerologiczna Dwudziestkadwójka to kompilacja energii, aktywności i inteligencji. Osoby, którym odpowiada liczba mistrzowska 22, mogą spożytkować swój potencjał dwojako – pozytywnie, co pomoże osiągnąć sukces lub negatywnie, co może zakończyć się klęską. Wibracja 22 jest niezwykle energetyczna i żywotna, ma ogromny wpływ na ludzi, którym chętnie i ofiarnie pomaga. Jeśli Dwudziestkadwójka opowie się za „ciemną stroną mocy” i zacznie wykorzystywać swoje zalety oraz możliwości w niecny sposób, pogorszy to jej samopoczucie, gdyż w głębi serca zawsze pozostanie dobrą osobą.

Numerologia 22 mówi, że osoba, której odpowiada, ma większe predyspozycje do czynienia dobra, niż zła, ale zdarza się, że podejmuje nieprzemyślane decyzje, za które przychodzi wiele zapłacić – wtedy pojawia się nerwowość, depresja, melancholia, nihilizm, poczucie przegranej i osamotnienie. Znaczenie liczby 22 podpowiada, że ludzie z tą wibracją są przeznaczeni do pracy na rzecz innych i najlepiej spełniają się, gdy mogą pomagać bezbronnym, pokrzywdzonym czy potrzebującym. Jeśli Dwudziestkadwójka zagubi się i zacznie zdradzać nadmierny pociąg do pieniędzy, to powinna hamować się ze wszystkich sił przed nieuczciwym pozyskiwaniem dóbr – z takiego zachowania bierze się bowiem niezdrowy egoizm, egocentryzm, pracoholizm i materializm.

Dwudziestkidwójki świetnie radzą sobie w pracy, są kreatywne, bystre i przebojowe, radzą sobie z największymi wyzwaniami czy przeszkodami, co często w ich przypadku owocuje ogromnym sukcesem, także pod względem materialnym. Niemniej zagrożeniem dla wibracji 22 jest materializm, w który mogą łatwo popaść, co zepsuje ich relacje w związku i z przyjaciółmi. Osobom z numerologiczną dwudziestkądwójką grozi też pracoholizm i jeśli w porę nie dostrzegą zagrożenia, mogą stracić wszystko inne poza pracą.

Większość Dwudziestekdwójek umie porwać innych do działania, mogą być przywódcami w pracy, liderami zespołów czy kreatywnymi, prężnymi kierownikami. Muszą pamiętać jednak o tym, by nie zachłysnąć się władzą i nie zacząć wywyższać, gdyż mogą nie znaleźć w tym umiaru, co wpłynie negatywnie na ich wizerunek. Materialistycznie usposobione Dwudziestkidwójki powinny pracować nad tym, by szukać satysfakcji w kontaktach z ludźmi, nie zaś tylko w pieniądzach, które finalnie nie dadzą im szczęścia.

 

Numerologia wg daty urodzenia

Wybierz swoją datę urodzenia

Numerologia wg imienia i nazwiska

Informacje o liczbach

Liczby mistrzowskie


Numerologia 22