Numerologia 3

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Znaczenie liczby 3

W numerologii liczba 3 to symbol towarzyskości, wesołego charakteru i pogodnego usposobienia. Rozbrykane Trójki rzadko żyją w odosobnieniu, zwykle ludzie uwielbiają ich towarzystwo, co bardzo im odpowiada. Większość Trójek ma wybujałą wyobraźnię, lotny umysł i otwartą naturę, dzięki czemu mają zwykle wielu znajomych i podobają się płci przeciwnej. Znaczenie liczby 3 podpowiada, że Trójki są dynamiczne i lubią zmiany, z ciekawością podchodzą do nowych wyzwań, nie ścierpią nudy w żadnej postaci.

Numerologia 3 jest pełna pozytywów, gdyż trudno w złym świetle stawiać osoby, które cechuje przede wszystkim wrodzona serdeczność, przyjacielskość i otwartość. Trójki są numerologicznymi duszami towarzystwa, które zawsze rozkręcą nudą imprezę, gdyż mają 100 pomysłów na minutę. W pracy są kreatywne i przedsiębiorcze, choć zdarza się im zagalopować – często nie zdają sobie sprawy, że trudny, pracochłonny projekt trudno wykonać w jeden dzień. Inną cechą Trójki jest odwaga, która może przerodzić się w brawurę, jeśli nikt nie powstrzyma jej przed ryzykownymi zachowaniami. Trójce brakuje zahamowań, dlatego dość często wpada w poważne kłopoty, z których niestety nie wyciąga żadnych wniosków.

Numerologiczne 3 uważne są za osoby elokwentne z tendencją do gadatliwości, sympatyczne, lubiące przechwałki i komplementy. To ludzie cenieni w towarzystwie ze względu na naturalną energiczność, spontaniczne zachowania i nieskrępowanie. Nieumiarkowanym Trójkom zdarza się jednak lekkomyślność, nieodpowiedzialność, bywa, że powiedzą o jedno słowo za dużo i nie chcą przyznać, że zawiniły. Wadą Trójek jest także duża impulsywność – często reagują przesadnie i niewspółmiernie do sytuacji, wybuchają nagle i bez ostrzeżenia, by po chwili ochłonąć i bawić się dalej. Liczba 3 jest dynamiczna i żywiołowa, żądna wrażeń, co nieraz pakuje ją w kłopoty. Niektórym Trójkom trudno dochować tajemnicy, zdarza się im kłamać, koloryzować i nigdy, przenigdy nie przyznawać się do winy.

Idealne zawody dla towarzyskiej i wesołej Trójki oscylują wokół stanowisk eksponowanych, które są widoczne dla innych ludzi. Ta wibracja dobrze poczuje więc jako komik, aktor lub człowiek sztuki.

Numerologiczne Trójki poczują przypływ harmonijnej energii w towarzystwie takich kamieni, jak granat i turkus. To piękne kamienie, które idealnie pasują do biżuterii i dodatków.

Liczba 3 najlepiej odnajduje się w otoczeniu kolorystycznym, w którym dominuje granat oraz fiolet. To atrakcyjne i modne kolory odzieży, dlatego Trójki mogą zaszaleć na wyprzedażach i poczuć się świetnie w nowych ubraniach. W domu te barwy mogą znaleźć się na pościeli, poduszkach, kapach i innych.

 

Słynne numerologiczne Trójki:

Casanova, Kartezjusz, Dickens, Victor Hugo, George Sand, Salvador Dali, Maria Callas.

 

3

Numerologia

Odpowiada wróżbita Sylwester Chordecki

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżbitą lub jego asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 29

z telefonu komórkowego: *740 98 29

przez SMS: wyślij SMS pod numer 7235
o treści: SYL.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: SYL.1990.07.14 (Kamila) Czy to mój Partner (1990.06.12-Michał) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 3