Numerologia 33

33

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).

 

Znaczenie liczby mistrzowskiej 33

Liczba mistrzowska 33 charakteryzuje osoby łagodne i spokojne, bardzo zrównoważone, dążące do harmonii. Tacy ludzie cenią w życiu szeroko rozumiany spokój, dają akceptację i oczekują jej w zamian, szukają spełnienia na wielu płaszczyznach, chcąc osiągnąć je pokojowymi metodami. Trzydziestkitrójki są szlachetne i zawsze postępują humanitarnie, cechuje je wyrozumiałość, umieją wykazać się empatią i zrozumieniem dla cudzych kłopotów. Wibracja 33 oznacza również chęć otaczania opieką innych ludzi, pielęgnowanie domowego ogniska oraz altruizm.


Numerologia 33 jest silnie rozwinięta w sferze duchowej, która uwidacznia się w mocno rozwiniętej empatii, współczującemu usposobieniu i intuicji. Trzydziestkitrójki odznaczają się uczciwością i kręgosłupem moralnym, ich intencje są zawsze czyste, pozbawione egoizmu czy prywaty. Osoby z taką wibracją jawią się czasem, jako opiekuńczy aniołowie, zawsze łagodni, pomocni i roztaczający aurę przyjaznego ciepła. Znaczenie liczby 33 wskazuje też, że idealnymi zawodami dla tej wibracji są prace opiekuńcze i związane ze wsparciem duchowym – pielęgniarki, położne, lekarze, psychologowie, księża i inni. W takich zawodach Trzydziestkitrójki osiągną satysfakcję, poczują się potrzebne, spełnione oraz użyteczne, co znacząco poprawi ich nastrój oraz samoocenę.


Osoby z wibracją 33 są przede wszystkim łagodne, naturalnie wyciszone i zrównoważone, świetnie radzą sobie ze złymi emocjami innych osób, gdyż umieją je wyjaśnić, odreagować oraz zmienić na coś pozytywnego. Wokół Trzydziestektrójek często znajdują się osoby nieszczęśliwe, załamane, niespokojne i wszystkie te, które potrzebują opieki. Wibracja 33 przyciąga ludzi w rozsypce, którzy pragną odzyskać spokój ducha. Trzydziestkitrójki panują nad emocjami, są wyciszone, łagodne, życzliwe i przyjacielskie, zawsze mówią prawdę i zwykle nie mają nic do ukrycia.


Trzydziestkitrójki wydają się być aniołami, które cieszą się powszechną sympatią oraz uznaniem. Są przy tym pracowite, skromne oraz wielkoduszne, ale zdarza się im przerost formy nad treścią, gdy zachłysną się podziwem innych i popadną w próżność. W przypadku wibracji 33 głównym zagrożeniem może być pożądanie poklasku dla swoich działań, zbytnie trwonienie sił i pieniędzy, co często doprowadza do ruiny finansowej. Osoby z taką wibracją powinny strzec się fałszywego podziwu, lizusostwa i nieszczerych komplementów, gdyż są łase na pochwały a czasem bywają one podszyte manipulacją, której ulegają.

 

Numerologia wg daty urodzenia

Wybierz swoją datę urodzenia

Numerologia wg imienia i nazwiska

Informacje o liczbach

Liczby mistrzowskie


Numerologia 33