Numerologia 4

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

Znaczenie liczby 4

W numerologii cyfra 4 oznacza dystans, powściągliwość i szeroko rozumianą ostrożność. Numerologia 4 dla danej osoby to cały pakiet cech związanych z pożądanymi wszędzie zaletami takimi, jak solidność, prawdomówność, odpowiedzialność czy słowność. Czwórki są przy tym nieco wycofane, lubią patrzeć na wszystko z bezpiecznej pozycji obserwatora, ale nie można zarzucić im strachliwości. Wiele Czwórek po prostu nie posiada w sobie otwartości i zanim podejmą jakąś decyzję czy zawrą nową znajomość, muszą się dobrze zastanowić. W pracy Czwórka nie wybija się ponad przeciętną, ale jest sumienna, skrupulatna i solidna. Znaczenie liczby 4 wskazuje, że pracowite osoby osiągają pewien sukces, ale nie jest on naczelnym marzeniem Czwórki.


Zdecydowana większość Czwórek ma łagodne usposobienie a jej ostrożność bywa źle interpretowana – Czwórka nie bywa próżna, snobistyczna czy egoistyczna, choć jej zdystansowanie czasem stwarza takie pozory. Zamknięte w sobie, ciche Czwórki bywają źle oceniane, ale jeśli ktoś zada sobie trud, by lepiej je poznać, zyskuje wspaniałą znajomość. W związkach Czwórkom zdarza się, że zbyt często ulegają partnerom, ponieważ są spolegliwe i niekonfliktowe, a wiele osób lubi czuć władzę nad innymi, co mogą realizować właśnie na przykładzie Czwórki. Takie związki jednak nie ranią Czwórek, o ile są ogólnie dobrze traktowane – poczucie władzy wcale nie jest im potrzebne do szczęścia i gdy ktoś bierze je pod swoją opiekę, ochoczo korzystają z takiej opcji.Delikatne, wrażliwe i ciche Czwórki popadają czasem w pracoholizm, gdyż nie chcą czuć się gorsze od innych, zdolniejszych ludzi. Ich bronią w pracy jest tytaniczna wytrwałość i cierpliwość, ale Czwórki żyjące tylko zawodem nie są na dłuższą metę szczęśliwe, ponieważ nie takiej satysfakcji oczekuję od życia. Niektórym można zarzucić krótkowzroczność i brak polotu, ale zwykle są to cechy niezmienne, z którymi nie powinno się walczyć, gdyż charakteryzują Czwórki. Wszelkie przykrości i porażki Czwórka odczuwa silniej, niż inni.

Zdystansowane, powściągliwe i solidne Czwórki to wymarzeni pracownicy, którzy zawsze dotrzymują terminów i nigdy nie oddają projektów kiepskiej jakości. Z racji naturalnych predyspozycji osoby z wibracją 4 odnajdą się w zawodzie mechanika, urzędnika, pracownika administracji czy budowlańca.

Czwórkom przyda się biżuteria wysadzana kamieniami granatu i szafirami, gdyż korzystanie wpływają one na tę numerologiczną wibrację, to jej przyjazne, szczęśliwe kamienie.

Czwórki lubią kolory ziemi i dobrze się czują zarówno w strojach o zrównoważonej kolorystyce, jak i w tak pomalowanych wnętrzach. Przyjaznymi kolorami dla liczby 4 jest szczególnie zieleń i brąz.

 

Słynne numerologiczne Czwórki:

Mark Twain, Stalin, Lew Trocki, Kant, Freud, Henryk VIII, Robespierre, Henry Ford.

 

4

Numerologia

Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 4