Numerologia 55

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Znaczenie liczby mistrzowskiej 55

Liczba mistrzowska 55 to odzwierciedlenie wielkiej cierpliwości w zgłębianiu prawd świata i ludzi, to symbol myślicieli, filozofów, osób uduchowionych oraz pragnących zyskać wielką wiedzę. Ta wibracja mówi, że dana osoba dąży do odkrycia czegoś ważnego, potrafi poświęcić się zgłębianiu danej dziedziny bez reszty, jest pracowita, ofiarna w swoim działaniu, wytrwała oraz pomysłowa. Numerologia 55 wskazuje na potrzebę wolności i niezależności, nie znosi żadnych ograniczeń, zakazów i rozkazów, jeśli ktoś chce ją zniewolić, może stać się nieobliczalna lub krnąbrna. Pięćdziesiątkipiątki są pełne potencjału intelektualnego, który potrafią wspaniale wykorzystać, działając na rzecz nauki, rozwoju i innowacyjności. Ich domeną jest aktywność myślowa i duchowa, wsłuchiwanie się w wewnętrzne głosy i realizacja wielkich planów.

Znaczenie liczby 55 pokazuje jasno, że ten, komu jest przepisana, powinien rozważnie korzystać ze swoich zalet i darów intelektualnych. Zdarza się, że wibrację 55 kusi wykorzystanie innych do własnych celów, ale przeważnie kończy się to niesmakiem i zyski nie rekompensują złego samopoczucia. Ideą liczby 55 powinno być działanie etyczne, moralne i uczciwe, gdyż tylko takie przynosi im naprawdę znakomite efekty pracy bez poczucia, że ktoś poniósł jakąś stratę. Wbrew pozorom ukierunkowana na sukces, inteligentna i odkrywcza Pięćdziesiątkapiątka ma rozbudowaną sferę duchową i postępowanie wbrew zasadom jest dla niej w konsekwencji bardzo przykre.

Niektóre wibracje 55 wykazują negatywne ukierunkowanie i zdarza się im wtedy rozrost ciemnej sfery życia – stają się wówczas egoistyczne, snobistyczne, może cechować je narcyzm, egocentryzm oraz próżność. Tych wad liczba 55 powinna unikać, gdyż działanie wbrew moralności zawsze kończy się dla niej wewnętrznym kacem i poczuciem zerwania z trwałymi zasadami, jakie w gruncie rzeczy wyznaje.

 

55

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 55