Numerologia 6

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Znaczenie liczby 6

Znaczenie liczby 6 mówi jasno – numerologiczne Szóstki są szalenie rodzinne, uczuciowe, czułe i gotowe do walki na śmierć i życie za tych, którzy są dla niej najważniejsi. Charakter Szóstki to przede wszystkim uczucia związane z działaniem na rzecz innych ludzi – nieobcy jest im altruizm, współczucie, poświęcenie, uczynność. Numerologia 6 wskazuje także, że osoby, którymi opiekuje się ta cyfra, są wewnętrznie harmonijne i zrównoważone, dążące do tego, by w ich życiu oraz otoczeniu panował spokojny ład. Szóstka dba o swoich bliskich, jest niezwykle przywiązana do rodziny, głęboko zżywa się z ludźmi i otacza ich opieką.

Numerologiczna Szóstka ceni wygody i komfort, nie stroni od luksusu – jest do niego stworzona. Mimo nieco materialistycznej natury, cyfra Sześć skutecznie chroni ludzi przed snobizmem i chciwością. Zwykle Szóstki nie wydają pochopnie pieniędzy ani bez zastanowienia nie podejmują żadnych, nawet błahych, decyzji. Są bardzo zapobiegliwe, czujne i rozważne, co często przeradza się w zachowania pełne analizy. Niektórym Szóstkom brakuje dystansu do życia, dlatego roztrząsają po wielokroć wszystkie decyzje (zarówno udane, jak i nieudane!), rozmyślają, rozważają i z czasem nie potrafią już o niczym zdecydować. Taka rozchwiana Szóstka może irytować otoczenie, ale wystarczy, że ktoś w nią szczerze uwierzy a od razu zmienia nastawienie i staje się na powrót osobą, z którą przyjemnie jest żyć. Wbrew pozorom Szóstki mają sporo kompleksów i nie czują się pewne siebie, dlatego potrzeba im akceptacji, by w pełni rozwinąć skrzydła.

Szóstki w domu są kochające i czułe, ale przy tym dość wymagające. Bywają surowe! Niemniej Szóstkom rzadko zdarza się złość na innych, złośliwości czy krytyka – same nie lubią takiego traktowania i nie zachowują się w ten sposób. Szóstkę trzeba kochać w pełni, bez kompromisów, bo tylko szczere uczucie i zaufanie wydobywają z niej to, co najlepsze. Niespełnione w miłości czy rodzinie Szóstki stają się smutne, melancholijne i marudne, zdarza się im nawet postawa nihilistyczna. Wiele satysfakcji Szóstki znajdują w działalności artystycznej, ale mimo talentu często nie wierzą w siebie i dopiero traktowanie pełne akceptacji zmienia ich podejście.

Rodzinne, czułe Szóstki spełnią zawodowo na stanowiskach, które wymagają troszczenia się o innych, więc będą znakomitymi pracownikami służby zdrowia i nauczycielami. Wibracja 6 to urodzeni rodzice, pełni miłości i wyrozumiałości. Dobrym zawodem dla liczby 6 będzie również stanowisko urzędnika lub dekoratora.

Szóstkom szczególnie sprzyjają dwa kamienie szlachetne – opal i agat. Warto posiadać biżuterię, w którą wprawiono te kamienie i często ją nosić, co poprawia energię Szóstek.

W swoim otoczeniu wibracja 6 powinna umieścić elementy w kolorach turkusowym i zielonym. To piękne, modne kolory, które z łatwością można wypatrzyć w sklepach odzieżowych, z dodatkami lub dekoracjami do domu. Sprzyjają one Szóstce i są dla niej szczęśliwe.

 

Słynne numerologiczne Szóstki:

Stevie Wonder, Giuseppe Verdi, Tomasz Edison, Ibsen, Lenin, Aleksander Duma.

 

6

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 6