Numerologia 7

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Znaczenie liczby 7

Numerologiczna Siódemka to osoba dążąca do własnego ideału – perfekcjonista, chcący zyskać mistrzostwo w każdej dziedzinie życia. Większość Siódemek silnie skupia się na sobie, by nieustannie zbliżać się do wymarzonej figury, pracy, wykształcenia, stopnia oczytania i wielu innych. Przy swoim perfekcjonizmie Siódemki są bystre i inteligentne, dużo myślą, zastanawiają się i analizują, dlatego wydają się milczące lub zarozumiałe. Zwykle Siódemka nie ma takich wad – ona potrzebuje wiele czasu dla siebie, dlatego często wycofuje się i spędza go w lubianej samotności.

Skupienie na sobie przynosi Siódemkom wiele pozytywów i nie jest prawdą, że taka postawa prowadzi tylko do egocentryzmu. Większość „zapatrzonych w siebie” Siódemek słucha swojego organizmu, spędza czas na myśleniu oraz samodoskonaleniu i dzięki temu stają się dystyngowane, zrównoważone oraz kulturalne. Zwykle Siódemka bez względu na płeć jest elegancka, szykowna i elokwentna, umie odnaleźć się w towarzystwie a ze swoim jasnym umysłem jest pożądanym gościem. Znaczenie liczby 7 mówi, że przy bliższym poznaniu z Siódemki opada maska opanowania i perfekcji (której w końcu nikt nie osiąga), odkrywając osobę życzliwą, przyjacielską oraz pomocną. Pozorny dystans Siódemki to pewna ochrona przed zranieniem, ale cierpliwy, kochający partner odkryje w niej wspaniałą osobę do spędzenia życia we swoje.

Numerologia 7 podkreśla, że dana osoba jednocześnie pragnie być poważaną i lubianą, co trudno jest osiągnąć, ale Siódemkom często powodzi się ta sztuka. Większość Siódemek źle znosi nieprzychylne uwagi na swój temat, krytyka budzi w nich żal, który potrafią długo w sobie nosić. Dążącym do doskonałości Siódemkom trudno także przychodzą wszelkie porażki i niepowodzenia, dlatego od czasu do czasu bywają nieprzyjemne, przygaszone lub marudne.W pracy każda Siódemka chce być najlepsza, ale nie za wszelką ceną – jej wielką zaletą jest umiar w dążeniu do perfekcji, choć ta świadomość nie przechodzi jej łatwo. Wbrew pozorom Siódemki są dość niepewne siebie i zakompleksione, stąd różne pozy czy maski, które mają działać, jak osłona. Tylko troskliwie traktowana Siódemka otwiera się na przyjaźń czy związek – nie szafuje zaufaniem, jest ostrożna, ale gdy komuś zaufa, to już na zawsze. Można powiedzieć, że na pozór silna, twarda i niemal idealna Siódemka w rzeczywistości jest osobą wrażliwą, wymagającą czułości i zrozumienia.Numerologiczna Siódemka zrealizuje się w wymagającym zawodzie, w którym trzeba wykazać się inteligencją oraz polotem a także dążeniem samorealizacji. Idealne stanowisko dla wibracji 7 to między innymi filozof, nauczyciel lub pisarz.Siódemkom wśród kamieni szlachetnych sprzyja ametyst i kryształ górski. Warto nosić biżuterię czy dodatki z tymi kamieniami, gdyż są one szczególnie przyjazne tej wibracji.

Siódemka w swojej garderobie nie powinna unikać niebieskiego, brązowego i srebrnego, gdyż w tych kolorach poczuje przypływ pozytywnej energii, radości oraz chęci do życia. Warto też, by Siódemka miała też dodatki były w tych kolorach a także wprowadziła je do mieszkania w postaci dekoracji.

 

Słynne numerologiczne Siódemki:

Voltaire, Proust, La Fontaine, Poe, Marylin Monroe, Greta Garbo, Fiodor Dostojewski, Nietzsche,  Ludwik Pasteur.

 

7

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 7