Numerologia 8

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Znaczenie liczby 8

Numerologiczne Ósemki to tytani pracy, gdyż są osobami pełnymi wytrwałości, cierpliwości oraz sumienności. Zadanie powierzone Ósemce na pewno zostanie wykonane! Cechą tej wibracji jest ambitne realizowanie projektów, pracowitość i odpowiedzialność, na ich barki można złożyć ważne tematy, by mieć gwarancję, iż zostaną wypełnione. Większość Ósemek wytrwale dąży do osiągnięcia celu i nie pozwala, by coś je zatrzymało, niestraszne są im porażki. Zdarza się, że te zalety mogą wymknąć się spod kontroli i przerodzić się w nadgorliwość, pracoholizm lub niepotrzebny upór, ale przy praktycznym usposobieniu Ósemek rzadko się to zdarza.


Numerologia 8 mówi, że osoby z tą wibracją cenią prawdomówność i otwartość, same nigdy nie kłamią i nie oszukują, oczekując tego od innych. Razi je fałsz i szalbierstwo, są uczciwe oraz moralne w życiu czy kontaktach z innymi. Z Ósemkami nie poplotkujesz ani nie obgadasz innych za ich plecami, to ludzie życzliwi a przy tym szczerzy w kontaktach. Zwykle znaczenie liczby 8 wskazuje też na ogólną jasność relacji – Ósemki powiedzą, gdy coś je zaboli lub rozdrażni, nie lubią niedomówień, owijania w bawełnę czy towarzyskich podchodów. W grupie Ósemki nie zdradzają cech przywódczych czy aspiracji do bycia duszą towarzystwa, starają się być obiektywne, rzeczowe i konkretne, nie posługują się nigdy manipulacją.

Ósemki w pracy są solidne i obowiązkowe, nie lubią marnowania czasu i środków, nie w smak są im biurowe ploteczki czy pogaduszki przy porannej kawie. Numerologia 8 podpowiada również, że osoba z wibracją osiem bardzo dobrze radzi sobie ze stresem, jest odporna psychicznie, umie działać pod presją czasu i w napięciu, ale zdecydowanie bardziej woli spokojny, zrównoważony tryb pracy. Mimo solidności usposobienia, Ósemkom zdarza się ryzykować, nie boją się wyzwań i wymagających zadań, gdyż odznaczają się dużą ambicją ogólną. Zazwyczaj nie trzeba ich prowadzić za rękę, są samodzielne, inteligentne, głośno mówią o tym, co myślą i nie boją się krytyki czy dyskusji. Broną swojego zdania, posługując się rozsądnymi argumentami, które trudno zbić. Nie bywają agresywne czy kłótliwe, w sporach wystarcza im duża naturalna asertywność, by osiągnąć cel.

Niektóre Ósemki zapędzają się w pracy i choć nie są łase na pochwały, to sukcesy mogą je rozpieścić do tego stopnia, że sama myśl o nich zmobilizuje je do tytanicznego wysiłku. W takich sytuacjach wibracja 8 może przerodzić się w zawziętość, ogromny upór i przerost ambicji, co nigdy nie jest korzystne. Ósemki powinny kontrolować swoje zapędy i mieć na uwadze to, że poza pracą mają inne życie, którego nie mogą zaniedbywać. Ósemki, które nie znajdą tej równowagi, mogą odczuwać frustrację, niespełnienie a z czasem wypalenie, przez co stają się przykre dla otoczenia, czasem zgryźliwe czy złośliwe.W związku Ósemka ma duże wymagania w stosunku do partnera, gdyż sama dużo z siebie daje i oczekuje podobnego zaangażowania. Lubi, gdy partner o nią dba, dobrze zarabia i może zapewnić rodzinie zamożne życie, ceni luksus, wygody i stabilizację domową. Jeśli partner nadwyręży zaufania Ósemki, ta może na dłużej (czasem na zawsze) stać się podejrzliwa, zazdrosna i konfliktowa w relacjach z nim. Jeśli partner dba o Ósemkę, darzy ją miłością i jest wierny, może liczyć na to samo z jej strony, co zapowiada udany, trwały związek.

Wibracja 8 to osoby pracowite, sumienne i cenione w biurze, dlatego spełnią się na takich stanowiskach, jak: prawnik, bankowiec lub kierownik. Ósemki lubią pomagać innym, dlatego mogą być dobrymi asystentami lub organizatorami.

Koral i cytryn to idealne składniki na wymarzoną biżuterię dla Ósemki – są jej przyjazne, energetyczne a przy tym bardzo piękne. Warto często je nosić, by utrzymać wysoki poziom pozytywnej energii i powodzenie.

Ósemki polubią od razu czerń i czerwień, ponieważ świetnie czują się w strojach w takich kolorach oraz we wnętrzach, w których są one obecne. To kolory przyjazne wibracji 8, nie należy ich więc unikać.

 

Słynne numerologiczne Ósemki:

Anatolij Karpow, Puszkin, Moliere, Michał Anioł, Oscar Wilde, Goya, Paul Newman.

 

8

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 8