Numerologia 9

Sprawdź swoją liczbę życia

Wybierz swoją datę urodzenia

Informacje o liczbach głównych

Data urodzenia stanowi w numerologii podstawę do obliczenia Twojej drogi życia. Wybierz swoją liczbę drogi życia, żeby poznać swój cel życiowy, mocne i słabe strony.

Liczby mistrzowskie

Liczby mistrzowskie to liczby o wysokich wibracjach, często wskazują na „starą duszę”. Ich obecność w portrecie numerologicznym oznacza, że dana dusza ma do zrealizowania w tym życiu ważny cel w wybranej dziedzinie (medycyna, rozwój duchowy, religia, nauka).

 

Znaczenie liczby 9

W numerologii Dziewiątka to kwintesencja czułości, altruizmu i emocjonalnego podchodzenia do życia. Znaczenie liczby 9 mówi, że ta wibracja nastawiona jest na pomaganie innym, poświęcanie się, współczucie i opiekę. Ludzie, którym patronuje 9, są więc nad wyraz uczuciowi, empatyczni, wrażliwi i chętni do niesienia pomocy, umieją wczuć się w sytuację drugiego człowieka, użalić się nad nim i udzielić wsparcia. Dziewiątki nawet obcym nie odmówią pomocy, z natury są uczynne, mają miękkie, dobre serca i dużo wrodzonej życzliwości.Numerologia 9 podpowiada, że osoby z tą wibracją lgną do ludzi, cieszą ich nowe znajomości, są ciekawe innych i świata. W kontaktach cechuje je duża przyjacielskość, są otwarte, tolerancyjne, czasem zbyt uległe i nieodporne na manipulację. Zdarza się, że ktoś z premedytacją wykorzystuje dobre serce Dziewiątki, która pomaga zawsze i chętnie, w czym często jest naiwna. Odkrycie faktu, że ktoś ją wykorzystał jest przykre, ale nie zmienia podejścia Dziewiątki do ludzi, którym z natury ufa i których lubi.

Dziewiątki są uduchowione, dużo czasu poświęcają na rozwój swojej osobowości, inteligencji, intuicji, dążą do samodoskonalenia i samorealizacji, mają otwarte i chłonne umysły. Zdarza się, że pod wpływem silnej osobowości, Dziewiątka zrobi coś, czego będzie później żałować, ale z powodu błędów rzadko spotykają ją srogie kary. Typowa wibracja 9 jest wrażliwa i delikatna, bardzo towarzyska oraz komunikatywna, czuła na innych. Zwykle Dziewiątki to osoby bardzo wyrozumiałe, cierpliwe i współczujące, mają wielką potrzebę roztaczania nad innymi opieki, dbają o swoich bliskich, potrafią bezinteresownie pomagać obcym.Wiele osób z wibracją 9 realizuje się w zawodach związanych z pomaganiem innym, to świetne położne, lekarze, misjonarze, pielęgniarki czy opiekunki. Dziewiątka, która w jakikolwiek sposób nie pomaga komuś innemu, nie jest ani spełniona, ani szczęśliwa, gdyż nie działa zgodnie ze swoją uczynną, pełną troski naturą. W niesieniu pomocy pomaga Dziewiątce intuicja i empatia, wysoko rozwinięty altruizm oraz wrażliwość.Wbrew pozorom Dziewiątki nie są mdłe, choć cechuje je duża uległość, pobłażliwość wobec innych i wyrozumiałość. Zwykle to osoby wesołe, gadatliwe, aktywne i pełne pasji. Przemęczonym czy niespełnionym Dziewiątkom zdarza się marudzenie, okresy melancholii lub wahań nastroju, czasem mogą wybuchnąć gwałtownie lub rozpłakać się na zawołanie. Dziewiątkom zdarza się upór bez powodu, bywają nadopiekuńcze i przewrażliwione.

Numerologiczna 9 to osoba pełna czułości i empatii, więc potrzebuje pracy, w której spełni się, jako ktoś, kto pomaga innym. Idealne dla niej stanowiska to na przykład lekarz, pielęgniarka, położna, terapeuta itp. Wiele Dziewiątek pracuje w wolontariacie, co przynosi im wiele satysfakcji lub zostaje osobami duchownymi, dając innym wsparcie płynące z wiary.

Kamieniami, które pozytywnie wpływają na Dziewiątki są kwarc dymny i fluoryt. Warto nosić je przy sobie w postaci amuletu lub biżuterii, gdyż przynoszą tej wibracji szczęście.

Przyjaznym kolorem Dziewiątki jest piękne indygo, które można nosić w postaci odzieży i wprowadzić dodatki do domu (kolor poduszek, zasłon,  serwisu do kawy itp.).

 

Słynne numerologiczne Dziewiątki:

Antoine de Saint-Exupéry, Jung, Rousseau, Mikołaj Kopernik.

 

9

Numerologia

Wróżka REA
Odpowiada wróżka REA

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

przez SMS: wyślij SMS pod numer 72898
o treści: REA.Data urodzenia - Twoje pytanie


Np: REA.1990.07.14 (ja) Czy to mój Partner (1990.06.12-on) na całe życie?

Koszt połączenia 4,92 (4zł + VAT), SMS 2,46 (2zł +VAT).


Zamów profesjonalną poradę u numerologa

Numerologia 9