Pluton w kosmogramie

Anna S | 10 marca 2016

pluton

Pluton jest fascynujący. Władca życia i śmierci. Upadłeś? To powstań i do przodu- to motto każdego, kto ma silnego Plutona w kosmogramie.

Skrajne emocje nie są ci obce? Izolujesz się od ludzi albo przeciwnie- dążysz do tego, by sobie kogoś podporządkować? A jeżeli ci się nie uda, to odpychasz tę osobę. To zwykle sprawa „silnego” Plutona w horoskopie.

Sprawdź pozycję Plutona w swoim kosmogramie. Często sporo wyjaśnia. Zobacz w jakim domu horoskopowym i jakim znaku zodiaku ulokował się u ciebie Pluton, a w szczególności sprawdź jego powiązania (aspekty) z innymi planetami.

Pluton na ascendencie
Działa podobnie jak ascendent w Skorpionie. Obdarza właściciela wielkim magnetyzmem i hipnotyzującym spojrzeniem o dużej sile „rażenia”. Potrafi wnikać spojrzeniem w drugą osobę, niemal prześwietlić jej wnętrze. Sam jednak jest bardzo skryty i nie mówi o sobie. Bywa odbierany jako osoba zimna i niedostępna.

Pluton w domach
Pluton w poszczególnych domach horoskopowych określa w jakiej dziedzinie życia czekają cię najpoważniejsze przemiany, które sprawy będą wymagały transformacji.

Mężczyzna posiada Plutona w 9 domu. Oznacza to, że w życiu doświadczy takich wydarzeń, które wywołają w nim głębokie zmiany wewnętrzne. Czeka go w życiu całkowita zmiana koncepcji światopoglądu (idee, w ludzi, filozofię, wiarę).

osoba z silnym Plutonem w kosmogramie

 • Naturalnie wnika w psychikę drugiego człowieka. Widzi to, co ukryte.
 • Obdarzona jest silną energią seksualną. Sama nią emanuje, jak również bezbłędnie wyczuwa ją u innych.
 • Umiejętnie manipuluje innymi ludźmi w celu podporządkowania ich sobie.
 • Potrzebuje aktywności fizycznej, uprawiania sportu, treningów.
 • Potrzebuje rywalizacji z innymi.
 • Umiejętność szybkiej regeneracji. Płaczesz i rozpaczasz,  masz ochotę umrzeć, a po kilku godzinach ci przechodzi. Stany depresyjne nigdy nie trwają długo.
 • Mocno przeżywa sztukę, muzykę.
 • Ma tendencję do samotności i izolowania się, ochrony swojej prywatności, nie pokazywania wnętrza, nie odsłaniania swoich słabości.
 • Uważne obserwuje innych ludzi.
 • Ma dużą cierpliwość w dążeniu do realizacji celów.
 • Cechuje ją skrajność w postępowaniu. Tak albo nie, teraz albo nigdy, czarne albo białe. W szczególności w miłości kiedy dopuszczają tylko dwie możliwości: całkowite zjednoczenia z partnerem a jeżeli im się to nie uda (bo partner chce zachować granice wolności) to stosowanie radykalnego odpychania i chłodu.

aspekty Plutona z planetami w kosmogramie urodzeniowym

koniunkcja  Księżyc-Pluton- przynosi głęboko skrywane emocje.

kwadratura Księżyc-Pluton– potrzebujesz w życiu adrenaliny w emocjach. Brak skrajnych emocji i spokój w życiu uczuciowym zaczynają cię nudzić.

kwadratura Mars-Pluton– obdarza ogromną dawką energii, która nie może zostać stłumiona a powinna znaleźć ujście.

kwadratura Wenus i Pluton– budzi strach, uważana za ciężki aspekt, przyczyniający się do problemów w miłości. Właściciel tego aspektu często czuje strach przed miłością, a jeżeli się już zakocha, to często staje się to obsesją. O takiej miłości powstają najlepsze filmy erotyczne, jednak w życiu przynosi wiele trudności.
Aspekty Wenus-Pluton dają duży temperament seksualny, a wiążą się z tym przygody erotyczne, romanse oraz wielu partnerów seksualnych.

Aspekty Słońce-Pluton- często przynoszą zainteresowania tym co niezwykłe, tajemnicze, magiczne i… intensywne. Aspekty te zapowiadają, że właściciela kosmogramu czeka transformacja w życiu.

 


Dodaj komentarz