Wróżbita Maciej

Maciej to wrożbita, który kartomancją oraz ezoteryką zajmuje się od 17-stego roku życia. Bardzo precyzyjnie potrafi nakreślić przeszłość wraz ze wskazaniem zdarzeń, które miały faktycznie miejsce, umie opisać dokładnie aktualne zmartwienia osoby zwracającej się po pomoc oraz  to co zawsze budzi nasze ogromne zaciekawienie i nadzieje -potrafi  opisać przyszłość. Udziela wskazówek, pomaga.

Wróżbita Maciej występuje w telewizji. Swój pierwszy program telewizyjny miał września  roku i od tego momentu regularnie pojawia się na antenie
Maciej jest twórcą „rozkładu ogólnego” w Polsce oraz tym, który wprowadził pojęcie „trafności”. Zapoczątkował w polskiej ezoteryce rozkład kart ukazujący życie osoby bez konieczności zadawania pytań, nie uzyskując żadnych podpowiedzi.

Wróżbita Maciej

Runista Maciej
Runista Maciej

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżbitą lub jego asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 46

z telefonu komórkowego: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

MAC.data ur.Twoje pytanie


Np: MAC.14.09.1981.Czy moje życie zawodowe się zmieni?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 78 80 46 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 94 94 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Runista Maciej to bardzo miły i ciepły człowiek w trakcie konsultacji udziela rad aby pomóc w rozwiązaniu aktualnych problemów, podpowiada na czym sie skupić by poprawić swoje życie.
Stawia na tarot, numerologię, runy oraz karty klasyczne. Przez media nazwany najpopularniejszym wróżbitą kraju.