Runy

Runy to niezwykłe znaki i symbole, które powstały wiele lat temu. Przeważnie służą do wróżenia.
Pismo runiczne nie tylko pozwala na ułożenie określonych afirmacji, lecz niektóre z poszczególnych run są dobrymi talizmanami ochronnymi.

Dawno temu tajemnice run znali nieliczni, głównie kapłani. Obecnie może je badać każdy, kto ma na to ochotę.
Jednak znaki nie przemawiają do każdego. Wróżki, które korzystają z run twierdzą, że nie uczyły się na pamięć ich znaczeń z książek, czy innych materiałów. Poznały je w medytacji, we śnie, lub w inny mistyczny sposób. Dopiero otrzymując duchowe połączenie z tymi znakami, które stanowi inicjację wejścia w runiczny świat- zaczęły z nich wróżyć.
Nietrudno w to uwierzyć patrząc na dość skomplikowana symbolikę wyrysowaną na runach. Uczenie się wszystkich znaków i książkowych znaczeń byłoby niezwykle czasochłonnym procesem.

Historia run

Nie znamy dokładnego czasu w którym powstały runy.
Ich nazwa pochodzi od staronordyckiego wyrazu run oznaczającego tajemnicę. Słowo runa kojarzyć można także ze staroniemieckim słowem runen (szeptać), staroangielskimi wyrazami reonian (mruczeć) oraz runian (mówić cicho), staroirlandzkim wyrazem run (tajemnica), czy też z irlandzkim słowem runar (sekrety).
Najstarsze znaleziska archeologiczne na których zamieszczono znaki runiczne pochodzą z 3 r.n.e. Wiadomo, że były ściśle powiązane z systemem wierzeń. Stanowiły sakralny system pisma stosowany przez plemiona germańskie (szczególnie Skandynawia, Islandia).

Istnieje wiele odmian pisma runicznego:
wczesne – liczy 24 litery
anglosaksońskie – liczy 28 znaków (zwiększyło się do 33 znaków)
odmiany złożone z 15 do 16 znaków (duńskie, nordyckie, szwedzkie)

Dawno temu osoby zajmujące się runami dzieliły się na dwie grupy:
grawerów (którzy niewiele wiedzieli o samych znakach i ich właściwościach)
mistrzowie run (były to kobiety i mężczyźni, którzy zgłębiali tajemnice znaków przechodząc przez kolejne inicjacje)

*Video:wróżka dagmara – runy

Koszt połączenia to 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 z VAT).

Nie sposób oddzielić Run od historii Skandynawii i licznych sag opisujących nordycki świat wierzeń. Najistotniejszym bogiem był tam Odyn, jego żoną Frigga z którą miał dwóch synów: Baldura oraz Thora.
Zgodnie z informacjami zawartymi w mitologii, Odyn podczas inicjacji szamańskiej, doświadczył połączenia ze światem run.

Wykonanie run

Najlepiej własnoręcznie wykonać runy. Nawiążesz wtedy z nimi kontakt energetyczny, połączy was intymna więź, która sprawi, że współpraca z nimi będzie dla Ciebie prawdziwym i satysfakcjonującym przeżyciem.

Do wyrobu run najlepiej użyć kamieni, albo drewna.

Runy z kamieni (kamyków)

Wybierz 24 płaskie kamyki. Świetnie nadają się do tego kamienie, które można nazbierać nad morzem. Spacerując po plaży bez problemu nazbierasz odpowiednie okazy.

Wykonanie run z kamieni
Po umyciu i osuszeniu wybranych kamyków, przygotuj cienki pędzelek oraz farby akrylowe o naturalnej barwie. Na każdym kamyku narysuj po kolei runy. Potem poczekaj aż farba wyschnie i pokryj je warstwą lakieru. W ten sposób utrwalisz farbę i zbyt szybko nie zejdzie z run.

Runy

Wróżka Henryka

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 409

z telefonu komórkowego: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:

HENRYKA.data ur.Twoje pytanie


Np: HENRYKA.12.05.1970.czy sprzedaz domu przebiegnie bez problemow?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Runy z drewna

Są rodzaje drewna, które najlepiej nadają się na wykonanie run. Należą do nich: jesion, cis i brzoza. Wszystkie są bezpośrednio powiązane z energią run.
Można użyć też:
jarzębiny (właściwości ochronne)
wierzba (powiązania z uczuciami)
dąb (siła i moc)
orzech (lubiany przez wróżbitów)
jabłoń (powiązana z miłością)
tarnina
głóg

Wykonanie run z drewna

Pamiętaj, że drzewo jest żywą, czującą istotą. Jeśli wybierzesz już odpowiednie drzewo to koniecznie poproś je o przyzwolenie i zanim zetniesz gałęzie, nawiąż z nim kontakt mentalny i fizyczny.
Za pomocą piłki potnij gałąź na 24 plasterki o średnicy od 2 do 5 cm. Następnie pirografem, czy lutownicą wypal znaki na każdym krążku.
Po wyrysowaniu znaków, żeby zabezpieczyć i ochronić drewno najlepiej nasączyć szmatkę płynnym pszczelim woskiem i natrzeć runy. Po takim zabiegu będą nie tylko dobrze wyglądać, ale również pięknie pachnieć.

W dzisiejszych czasach Runy to nie tylko kamienie, albo kawałki drewna, ale również karty runiczne. Na niektórych zamieszczono symboliczne obrazy nawiązujące do znaczenia run, na innych znajdziemy jedynie znaki. Pierwsze z nich przypominają karty Tarota, podobają się głównie początkującym adeptom run. Karty ze znakami są bardziej skomplikowane, wymagają znajomości symboliki runicznej, niekiedy są mało czytelne.

Do znanych, popularnych kart należą:
1. Runy Roberta Lichodziejewskiego (z książką)
2. Talia Wyrocznia Runiczna (Haindl Rune Oracle) Hermanna Haindla
3. Runy Odyna (Odin`s Rune Cards autorki Cheryl Barne)
4. Moc Run ((The Power of the Runes) Voenixa)– jedna z najpopularniejszych talii, w której bogate i kolorowe ilustracje silnie przemawiają do wyobraźni.

Do książek często dołączone są talie run (talia Leszka Mateli, Ewy Kulejewskiej, Mayroon, Marii Piaseckiej, Ścieżki i bezdroża runiczne D. Cecudy, T. Misterki).

Podobnie jak inne systemy wróżebne, również runy doczekały się programów komputerowych na płytach CD (można je kupić w ezoterycznych sklepach), albo skorzystać w serwisach online. Chociaż nie jest to najlepszy sposób nauki, a na pewno zgłębiania tej wiedzy- to jednak jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o runach- może zobaczyć jak wyglądają i zapoznać się z ich symboliką, czy prostymi rozkładami. Podobnie jak w innych programach, które wprawdzie doskonale losują, opisują i rozkładają karty- problem tkwi we właściwej interpretacji, którą wykonać może jedynie osoba doświadczona i zorientowana w tej tematyce.

Oczyszczenie run

Po wykonaniu run należy je oczyścić. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Jeśli czas nam sprzyja i mamy akurat pełnię- możemy wystawić je na działanie księżycowego światła. Latem dobrze wystawić je na słoneczne promienie, albo zakopać na 9 dni w ziemi.
Dobrze też naładować nasze runy żywiołami, czyli: ogniem, wodą, ziemią i powietrzem.

Jak dbać o runy

Runy najlepiej otaczać szacunkiem. Nie powinny dotykać ich obce osoby. Jeśli będziesz wróżyć, to oczywiście nie unikniesz dotykania run przez różnych ludzi. Wówczas musisz pamiętać o ich regularnym oczyszczaniu. Niezależnie od okoliczności i intensywności używania run- dobrze je energetyzować, czyli wystawiać na działanie Księżyca i Słońca.

Jak zaprzyjaźnić się z runami

Samodzielne wykonanie run stwarza już więź, którą w miarę czasu rozwiniesz. Będziesz wyczuwał ich energię, bo każda runa emanuje innymi wibracjami, określa inne właściwości, symbolizuje inne kolory, zioła, czy minerały. Dajmy sobie czas i pozwólmy na spokojne zestrojenie się z poszczególnymi energiami, na wyczucie ich. Zaczynać można od dotykania, głaskania, przekładania, wpatrywania się w swoje runy. Następnym krokiem może być medytacja z nimi. Stopniowo osiągniesz coraz większą biegłość w ich odczuwaniu.

Runy są świetnymi amuletami. Odpowiednio dobrana runa sprawia, że jej energie przenoszą się do twojego życia obdarzając cię dobroczynnymi wibracjami. Dobrym sposobem jest noszenie runy przy sobie, blisko ciała.

Runy mają potężne działanie uzdrawiające, potrafią wyleczyć, albo złagodzić wiele dolegliwości.
Jeśli dokucza Ci ból możesz intuicyjnie wybrać odpowiednią runę z woreczka. Możesz trzymać ją w dłoni, albo na miejscu schorzenia. Runy przekazują też nauki, które warto zrozumieć, ponieważ żadna choroba nie bierze się bez przyczyny.

Znakami runicznymi możesz ozdabiać wiele przyrządów służących w życiu codziennym jak i do celów magicznych (np. wszelkiego rodzaju różdżki).

Wiele osób robi sobie na ciele tatuaże ze znaków runicznych. Przeważnie są to symbole ochronne, natomiast miejsca w których można je umieszczać zależą tylko od woli i fantazji danej osoby. Warto upewnić się, żeby tatuażysta bezbłędnie odwzorował runy.
Robiąc sobie tatuaż, trzeba pamiętać, że każda runa to określona energia, która umieszczona na ciele- pozostanie tam na stałe i będzie przez to miejsca stale na nas oddziaływać. Dlatego tatuowanie sobie imienia ukochanej osoby, niekoniecznie jest najlepszym pomysłem w życiu.

RunyAlfabet runiczny

Najczęściej używanym alfabetem runicznym jest wczesny germański tzw. starszy futhark.
Wyraz futhark odnosi się do sześciu pierwszych liter alfabetu. Każdy kamień runiczny ukazuje jedną literę z tego alfabetu.

alfabet runiczny

Znaczenie run

1. Fehu – bardzo szczęśliwa runa, która wskazuje na aspekty życia i powodzenia. Oznacza bogactwo i przyciąga pieniądze. Pobudza w nas wewnętrzny ogień (kundalini), seksualność. Jeśli uczucie w związku wygasa- to runa ta pobudzi między wami namiętność.
Jeśli lubisz to co robisz i jest to Twoją pasję – to przyniesie Ci pieniądze i dostatek.
Obdarzając sporym „zastrzykiem energii” wzmacnia organizm, który zaatakowała choroba.
Przyspiesza metabolizm ciała, można ją stosować w odchudzaniu. Jednak należy to robić ostrożnie, gdyż jej działanie jest mocne i organizm może różnie zareagować.

2. Uruz- jej kształt pochodzi od rogu. Oznacza głębokie uzdrawianie, ponieważ jest runą witalności i zdrowia. Pomaga przywrócić przyjaźń i miłość. Sprzyja koncentracji. Przyspiesza realizację planów i marzeń. Działa niczym krew pępowinowa, wspomaga nasz system odpornościowy. Jeśli chcesz oczyścić sytuację- dobrze skorzystać z jej wibracji.

3. Thurisaz – symbolizuje żywioł powietrza, zagłębiania się w umysł, przenikanie przez wszystkie jego warstwy. Jej dobroczynne działanie wykorzystują studenci, uczniowie, gdyż jak żadna inna przyspiesza proces myślenia. Runa ta chroni przed kłamstwem i oszustwem. Jako wróżba na przyszłość może oznaczać różne przeszkody, na pewno zapowiada okres zmian. Dlatego warto zwrócić uwagę, aby unikać pochopnych decyzji, gdyż możemy zostać oszukani, albo zmanipulowani.

4. Ansuz- jest jak „telefon do Pana Boga”. To natchnienie, wręcz oświecenie przychodzące z wewnętrzną, głęboką wiedzą. Dlatego pomaga komunikować się z „tamtą stroną”, z przodkami. Związana z czakrą gardła pomaga w problemach z wysławianiem się (także publiczne wystąpienia, zaburzenia mowy, jąkanie itp.). W znaczeniu wróżebnym może oznaczać, że czekają Cię ważne rozmowy, egzaminy, nawet kłótnie.

5. Kenaz- jest jak pochodnia, która rozjaśnia mroki niewiedzy i podświadomości. Wzmacnia percepcję, czyni uczucia bardziej wysublimowanymi. Zwana runą „zapłodnienia” (również tego myślowego !), pomaga znaleźć to czego szukamy.
Jeśli wyciągniesz ją w odpowiedzi na pytanie „Czy jestem w ciąży ?” – to odpowiedź twierdząca jest tutaj bardzo prawdopodobna. Jeśli nie możesz zajść w ciążę, to dobrze ją rysować na brzuchu, wyrażając przy tym intencję zapłodnienia.
Runa ta również leczy i przyspiesza gojenie poparzeń, a także chroni przed nimi.

6. Raidho (Rajdo)– związana z wszelkim ruchem, podróżami, komunikacją (w tym z Internetem). Zapewnia bezpieczną jazdę samochodem! Przed podróżą dobrze narysować ją (choćby mentalnie, albo placem) na masce pojazdu. Związana z podróżami (w każdej postaci), również przed złodziejami. Leczy schorzenia narządów ruchu, ułatwia rehabilitację po paraliżach, przyspiesza przemianę materii (dobra na odchudzanie!).

7. Gebo– związana z miłością (runa miłosna). Niezastąpiona na znalezienie odpowiedniego partnera (nie tylko życiowego, ale również w biznesie). Oznacza „dar”, wskazuje, że w życiu ważna jest równowaga. W życiu zarówno dajesz jak i otrzymujesz. Wróżebnie zapowiada czas miłości, stworzenie związku. Przywraca równowagę w ciele (zaburzenia hormonalne).

8. Wunjo- oznacza radość, zwycięstwo. To taka „imprezowa runa”, która komunikuje, że nadszedł czas na świętowanie, że wydarzy się coś szczęśliwego, co z pewnością poprawi nam humor. Ta runa – pocieszycielka jest dobra na smutek, a nawet depresję.

9. Hagal- runa kryzysu, zwiastuje też nieoczekiwane wydarzenie, przeszkody, kryzys. Zapowiada pierwotny porządek, uwalnianie z toksycznych rzeczy, spraw. Jest bardzo silnym odpromiennikiem. Używana do medytacji zapewnia otwarcie na moc. Jest to runa wiedźm i wiedźminów.

10. Nauthiz- runa do „zadań specjalnych”. Pojawia się jeśli musimy pokonać jakieś wyzwanie życiowe. Wskazuje, że nastąpi taki okres, w którym będzie trzeba wykazać się większym wysiłkiem. Jest runą karmiczną, oznacza więc oddawanie i spłatę długów karmicznych.

11. Isa- oznacza lód. Pozwala zyskać na czasie („zamraża” go). Spowalnia proces chorobowy, chłodzi gorączkę, ale również namiętność. Często stosowana jako końcowy znak na skryptach runicznych (żeby wydłużyć okres trwania zaklęcia). Doskonała jeśli musimy się wyciszyć wewnętrznie. W rozkładach wskazuje, że czas został zatrzymany, czasami może oznaczać chorobę.

12. Jera- oznacza obfitość, pomyślność. Dobrze ją kreślić przed rozpoczęciem długofalowych projektów (np. budowa domu, zakładanie firmy). Polecana ludziom zdrowym, którzy chcą poprawić swoja odporność.

13. Eihwaz- zwana runą śmierci. Doskonała do międzywymiarowych podróży, do rozmów z duchami natury. To połączenie tego co widzialne z tym co niewidzialne.

14. Perthro- symbolizuje studnię, pochwę, sekrety, tajemnice. Zapowiada okres „integracji cienia”. Uczy odpowiedzialności za swoje słowa i myśli. Zapewnia skupienie na „tu i teraz”, a nie na tym co będzie za jakiś czas. Chwila mocy jest bowiem tylko teraz.

15. Algiz- jest to najsilniejsza runa ochronna. Jeśli czujesz obawę to możesz ja mentalnie umieścić w przestrzeni i cokolwiek zrobisz- będziesz chroniony.

16. Sowelo- to słońce, zwycięstwo. Runa zaszczytów, sławy, powodzenia. Symbol energii życiowej, pomaga rozkręcić i otworzyć każdą z czakr, można nią oczyszczać pole auryczne.

17. Tiwaz- przypomina oszczep. To również strzała, która prosto wskazuje cel jaki chcemy osiągnąć. Zwana runą wojowników, pomaga w każdej walce (nawet tej toczonej z samym sobą). Umacnia zdecydowanie, zapewnia przezwyciężenie konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych. Przepowiada piękną, namiętną miłość. Pomaga również na potencję. Unormować ciśnienie tętnicze i wspomaga oczyszczanie organizmu z wszelkich toksyn. Wzmacnia wytrwałość i siłę woli.

18. Berkano- symbolizuje rozkwit, płodność i piękno. Sprzyja obfitości przez kreatywność. Jeśli jesteś w ciąży to możesz rysować ją na brzuchu, co powinno ułatwić poród. Runa ogrodników, zielarzy, ponieważ wspiera każdy wzrost i pozwala nawiązać kontakt z energią roślin (można ją rysować np. na doniczkach). Ogólnie zwiastuje dobre zdrowie, obfitość i płodność, swojego rodzaju „zakwitanie na wiosnę”.

19. Ehwaz- to runa związków i relacji. Zapowiada pomyślną pracę zespołową. Pozwala zaprowadzić ruch w zastałych, ciągnących się sprawach. Dlatego jeśli masz jakieś przedłużające się sprawy w sądach- to ehwaz znajdzie tu zastosowanie. Wspomaga pracę dróg moczowych, oczyszcza nerki.

20. Mannaz- mówi, że całą wiedzę i umiejętności masz już w sobie.
Twoja moc kończy się tam, gdzie zaczyna się Twój lęk!
Runa ta wpływa na umysły, pozwala na uspokojenie wrogów i przeciwników. Jest runą nauczycieli, może zapowiadać sprawy sądowe. Chroni przed urazami i skaleczeniami

21. Laguz- to runa symbolizująca intuicję, trochę podobna do Księżyca (w Tarocie). Budzi w nas zdolności parapsychiczne. Sprzyja ślubom, pomaga zakończyć okres rozłąki. Jest to „runa wróżek”, pozwala na głębokie odczuwanie, na wyjątkowy kontakt z własnym wnętrzem. Jako runa wodna wzmacnia działanie leków, również poprawia wzrok.

22. Ingwaz- to runa odpoczynku po którym nastąpi rozkwit sił witalnych. Wzmacnia męską potencję. Stosowana z runą Berkano- wspiera zajście w ciążę u kobiet (bezpłodność).

23. Dagaz- oznacza dzień, świtanie. Chroni przed demonami nocy. Pozwala usunąć przeszkody wymagające dowolnej zmiany, a także przezwyciężyć smutek, chorobę i apatię. Zapowiada ważne zmiany życiowe, nawet transformację poglądów, poprawę sytuacji materialnej. Jeśli chcesz zerwać z nałogiem (np. papierosy) runa ta wspomaga ten proces.

24. Othala- symbolizuje posiadany majątek, ród, dom. Chroni każdą własność. W rozkładach wróżebnych oznacza powiększenie stanu posiadania (np. testament, dziedziczenie). Odwrócona może ostrzegać przed stratami, zagubieniem wartościowej rzeczy, czy nawet wypadkiem związanym z elektrycznością).

Pierwsze próby wróżenia z run masz już za sobą. Odczuwasz je, przemówiły do Ciebie swoją energią. Oznacza to, że przyszedł czas na ich głębszą interpretację, a nawet inne zastosowania.

Skrypty runiczne

Polegają na ułożeniu wybranych run w ciągu (koło siebie) co powoduje, że uzyskujemy określony skrypt. Najprościej można powiedzieć, że skrypty to wyrazy złożone z run.
Runy powinny być ułożone w taki sposób, aby ich wibracje wzajemnie się wspierały. Nie jest to łatwa sztuka, dlatego dobrym wyjściem dla początkujących runistów jest korzystanie ze wzorów gotowych skryptów. Można je oczywiście kupić, jednak najsilniejsze działanie będzie miał własnoręcznie wykonany skrypt (np. namalowany, wyszyty, wyryty, napisany). Jeśli ma on działać na nas- najlepiej nosić go przy sobie. A jeżeli ma oddziaływać na pomieszczenie (np. w pracy, domu) to możemy powiesić go na ścianie.
Najlepiej wykorzystać 3-5-7 run do stworzenia skryptu. Centralna runa, albo 2-3 runy w środku powinna(y) symbolizować to co chcemy osiągnąć.
Przed runą centralną (rysując runy) skupiamy się na tym, w jaki sposób ma dojść do realizacji tego marzenia.
Za runą centralną (na końcu skryptu) skupiamy się na tym w jaki sposób ma się to zdarzenie zrealizować.

Bindruny

To odmiana skryptów runicznych, to tzw. runy łączone.
Polegają na układaniu pojedynczych run w obrazek (monogram). Są one nakładane na siebie, co powoduje powstanie wyjątkowego i silnie działającego znaku.
Układając bindrunę zadbajmy, aby nasz obrazek był harmonijny. W jej tworzeniu zawsze kierujemy się poczuciem estetyki i piękna.
Działanie bindrun jest nieco silniejsze niż skryptów. Służą głównie jako amulety i talizmany.

Jak samemu wróżyć z run

Wróżymy po to, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, na które szukamy odpowiedzi. Skupiamy się na naszym problemie, a następnie losujemy z woreczka jedną runę, albo kilka.
Jeśli mamy konkretny problem, wówczas wyciągamy jedną runę.
Pytania do run mogą być różne. Możesz pytać:
Chciałbym się dowiedzieć jak minie dzisiejszy dzień…
Chciałbym, aby runy objaśniły mi dlaczego …(tutaj wymień swój problem)

Jeśli jednak pytanie jest skomplikowane i zahacza o przeszłość, to wyciągamy 3 runy z których każda określa kolejno: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Taki układ pozwala objąć całościowo daną sytuację. Badając przeszłość szukasz gdzie pojawił się dany problem, odnosisz go do obecnej sytuacji a później dostrzegasz co możesz zrobić, gdzie dotrzeć.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz praktyki to dobrym wyjściem jest systematyczny, chociaż długotrwały sposób, polegający na codziennym, porannym wyciąganiu jednej runy z intencją na cały dzień. Wieczorem rozpatrujemy i analizujemy wydarzenia, swoje myśli, a następnie zapisujemy. W ten sposób będziemy prowadzić dziennik, który umożliwi nam wgląd w siebie, a z czasem pozwoli zrozumieć mowę run.

Możemy też ułożyć odwrócone runy i zadając w myślach pytanie, sprawdzać ręką czy czujemy np. ciepło kiedy nie dotykając wodzimy dłonią nad runami. Jeśli poczujesz np. łaskotanie to znaczy że runa wskazała Ci odpowiedź.
Niekiedy runa nie odpowie Ci wyczerpująco na zadane pytanie. W takiej sytuacji możesz doprecyzować odpowiedź, wyciągając w tym celu kolejną runę (prosząc ją w myślach, by wyraźnie podała odpowiedź).

Z run można też wróżyć układając całe układy. Do popularniejszych i często stosowanych należą:

1. Układ Drzewa Świata– należy do najstarszych układów, nie zadajemy tutaj konkretnego pytania, lecz skupiamy się na uzyskaniu odpowiedzi objaśniającej nam nasz duchowy rozwój.
2. Krzyż Celtycki (układ z 6 run ułożonych w krzyż)
3. Młot Thora (układ z 9 run)

Często doświadczeni runiści krytykują karty, twierdząc, że to pewnego rodzaju profanacja tych tajemnych znaków. Preferują oni własnoręcznie wykonane, najlepiej wyryte runy, ostatecznie te z drewna, lub kamieni.
Jednak do wielu osób to właśnie karty przemawiają najczytelniej i to od nich zaczynają swoją przygodę z wróżeniem.
Warto jednak pamiętać, że Runy w swojej energetyce (obojętnie wyryte, czy namalowane) różnią się od Tarota.
Najważniejsze jest, żeby zgłębiać je samemu, przez pryzmat własnych doświadczeń i odczuć.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.

Wróżka Emilia - Uzdrowienia

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 851
kom: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
EMLA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Runista Maciej

Wróżbita Maciej

Tarot, Numerologia, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 46
kom: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
MAC.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Agnieszka Wdowczyk - Runy, Kontakt z Aniołami

Agnieszka Wdowczyk

Runy, Kontakt z Aniołami

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 09
kom: *740 91 08

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
AW.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Ahima (Akima)

Runistka Ahima (Akima)

Runy, Karty Anielskie

Zadzwoń:
tel: 708-770-849
kom: 708-770-849

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
GKRA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Aldona

Wróżka Aldona (wideo)

Tarot, Numerologia, Runy, Chiromancja

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:
ALDONA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Beata Dymka - Karty, Runy, Feng Shui

Beata Dymka

Tarot, Runy, Feng Shui

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
KO.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wrozka Dagmara_Amulety_Talizmany_Numerologia_Reinkarnacja_Runy_Tarot_Zaklecia

Wróżka Dagmara (wideo)

Amulety, Talizmany, Numerologia, Reinkarnacja, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 165
kom: 708 770 165

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
DAGMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

emilia

Wróżka Emilia

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Runy, Uzdrowienia

Zadzwoń:
tel: 708 770 851
kom: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
EMLA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Ewa Kulejewska - Bioenergoterapia, Karty i Runy

Runistka Ewa Kulejewska

Bioenergoterapia, Tarot, Runy, Chiromancja

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
ZD.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Henryka

Wróżka Henryka (wideo)

Tarot, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 409
kom: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:
HENRYKA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Magdalena Zięba

Magdalena Zięba

Runy, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
PR.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka REA

Wróżka REA

Numerologia, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 051 o treści:
REA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Salomea

Wróżka Salomea

Kartomancja, Tarot, Karty Anielskie, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SL.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Tamara - Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Wróżka Tamara (wideo)

Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 164
kom: 708 770 164

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
TAMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 409 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 02 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).Runy