Rytuał odcinania świecą

Anna S | 23 maja 2016

swiecaczarna

Rytuał odcinania wykonuje się, żeby odciąć połączenia w energii z jakąś osobą. Czasami nie chcemy mieć z kimś kontaktu, jednak nie możemy przestać o kimś myśleć. W drugą stronę jest podobnie. Nie chcemy żeby ktoś się z nami kontaktował, jednak osoba nie chce odpuścić.

Takie połączenia są niekorzystne, ponieważ nie zostawiamy za sobą przeszłości, która ciągle do nas powraca. Nie możemy w pełni otworzyć się na to wszystko co nowe, czyli na nową miłość, nowy związek, nowe relacje. Rytuały odcięcia stosujemy również przy trudnych i przeciągających się rozwodach, również chcąc odciąć się od jakiegoś uzależnienia czy środowiska, które ma na nas zły wpływ.
Nie należy robić rytuału „za kogoś” i wbrew jego woli. Czyli np. wtedy gdy podoba nam się żonaty mężczyzna i chcemy żeby odszedł od żony.
Rytuał możemy wykonać dla kogoś. Jednak osoba powinna zostać o tym poinformowana i wyrazić zgodę. Często wróżki wykonują takie rytuały dla swoich klientów. I jest to dobre rozwiązanie. Klient mógłby sam dla siebie odprawić taki rytuał, ale nie do końca wie jak go wykonać, nie bardzo wierzy też w jego skuteczność. Wróżka ma wprawę w wykonywaniu rytuałów, większe doświadczenie w pracy z energią oraz pewność, że rytuał będzie skuteczny.

Nie bójcie się rytuału odcinania. Nie szkodzi on w żadnym stopniu osobie od której się odcinacie.

Po wykonaniu rytuału te połączenia zostają zerwane. Czujemy się lepiej i mamy siłę oraz ochotę na to, żeby żyć „tu i teraz”, bez zamartwiania się, czy rozdrapywania starych „ran”.

co jest potrzebne?

Czarna świeca z naturalnego wosku, albo tzw. świeca separacyjna, czyli czarno-czerwona (na zewnątrz czarna a w środku czerwona).

Gwóźdź do wyrycia tekstu na świecy

zioła (biała szałwia, piołun) albo kadzidło

jak wykonać rytuał odcięcia

Odcinania wykonujemy przy ubywającym księżycu.

Wyłącz telefon, upewnij się, że nikt ci nie przeszkodzi.

Zapal zioła, kadzidło, włącz spokojną muzykę jeśli chcesz. Wszystko to ma sprawić, że się wyciszysz. Teraz wyryj gwoździem na świecy inicjały albo imię i nazwisko osoby od której chcesz się odciąć.
Umieść świecę w świeczniku (najlepiej z mosiądzu), ponieważ szklane często pękają.
Zapal świecę i powiedz 3 razy: „odcinam wszystkie połączenia pomiędzy mną a X. Oddaję mu jego energię i zabieram swoją. Co jest połączone, zostaje rozłączone. Niech tak się stanie”.

Przez jakiś czas wizualizuj sobie osobę, którą odcinasz. Wyobraź sobie jak stoi naprzeciwko ciebie. Po kolei wyobraź sobie wasze czakry. Zacznij od najniższej, czyli czakry korzenia. Może uda ci się zobaczyć albo poczuć te połączenia między czakrami. Wtedy połącz ręce i zdecydowanym gestem znad głowy (jak siekierą) uderz w to połączenie. Wydaj przy tym głośny okrzyk z przepony. I tak samo zrób po kolei z kolejnymi czakrami.
Prawdopodobnie zaczniesz mocno płakać, a nawet wymiotować. Nic nie szkodzi, tak jest dobrze.
Po odcinaniu połączeń między czakrami, wyobraź sobie osobę od której się odcinasz. Spróbuj ją pomniejszyć a potem skłonić do tego żeby odeszła. Najlepiej gdyby odeszła i zupełnie zniknęła z twoich oczu.

Świeca musi dopalić się do końca. Jednak nie musisz przy niej siedzieć do samego końca. Ważne jest jednak, żeby resztki świecy zakopać albo wrzucić do rzeki. Jeżeli tego nie zrobisz, to połączenie nie zostanie do końca przerwane i osoba może ci się zacząć intensywnie śnić.

Od tego momentu zacznie zmieniać się energia. Rezultaty w świecie fizycznym zauważysz w ciągu 30 dni.

Jeżeli połączenia są bardzo mocne to rytuał ten należy 3- krotnie, co kilka dni, powtórzyć.


Dodaj komentarz