Seks a znaki zodiaku

Anna S | 01 lipca 2016

seks

Za najbardziej namiętny znak zodiaku uchodzi Skorpion. Natomiast  za najchłodniejszy Koziorożec.  Jak jest naprawdę? Nie można uogólniać, jednak każdy z tych znaków, o ile jest silny w danym kosmogramie, ma widoczny wpływ na temperament oraz seksualność.

Baran

Baran to znak żywiołu ognia. Lubi gdy dzieje się szybko, intensywnie i namiętnie. Nie interesują go długie gry wstępne, nie kręci zbytnio romantyzm. Baran jest zwykle stroną dominującą, nie licz na to, że będzie przytakiwał. Seks jest mało wyrafinowany, szybki, często gwałtowny. Lubi zdobywać. Mało potrzeba, żeby się podniecił i przystąpił do „ataku”. Czasami wystarczy jedno słowo, śmiałe spojrzenie czy krótka spódniczka. Barany nie są niedostępne, nie są tajemnicze i mówią wprost czego chcą. Zdecydowane, śmiałe i bezpośrednie. Ma to swoje dobre strony, ale nie są zbyt wytrwałe w zdobywaniu partnera. Nie potrafią również mówić czułych słówek czy zagłębiać się w odczucia wewnętrzne. One po prostu płoną. Najlepiej w łóżku dogadają się z innymi znakami ognistymi: Strzelcem i Lwem.

Byk

Byk to żywioł ziemi. Wie czego chce i to zdobywa. Wytrwale, powoli i skutecznie. Lubi flirtować. Duże znaczenie ma dla niego odpowiednie miejsce oraz nastrój. Musi być zmysłowo. Szczególnie podnieca ich dotyk. Byk lubi grę wstępną, pieszczoty i czułe słówka. W łóżku idealnie dogada się ze Skorpionem. Byka pociąga w Skorpionie namiętność, natomiast Skorpionowi podoba się Bycza zmysłowość. Oprócz tego Byk dogada się dobrze z innymi znakami ziemskimi: Koziorożcem i Panną.

Bliźnięta

Bliźnięta to żywioł powietrza. Lubią dużo rozmawiać o seksie, jednak praktycznie nie są bynajmniej bogami seksu. Żywiołowe, analizujące, gadające. Uwielbiają flirtować (i to najczęściej z kilkoma naraz), natomiast w seksie przede wszystkim pociąga je ciekawość: jak to z nim/nią będzie? Czy doświadczą czegoś nowego? Dlatego nie muszą być zakochane, ani słyszeć poważnych deklaracji, żeby iść z kimś do łóżka. Nie lubią się przywiązywać ani uzależniać od partnera. Najlepiej dogadają się z innymi powietrznymi znakami: Wodnikiem i Wagą. Wodnik lubi eksperymentować, natomiast Waga pogadać i na tym mogą zbudować bardzo zadowalającą seksualną relację.

Rak

Rak to żywioł wody. Są wrażliwe, czułe i empatyczne. Szybkie randki, szybki seks, to nie ich specjalność. Ważne są dla nich emocje, muszą się dobrze z kimś poczuć. Długa i wypełniona czułością gra wstępna. Raki nie lubią się spieszyć, nie lubią być dominujące czy brutalne. Po seksie nie zasypiają, ale chętnie oddają się czułościom. Rak najlepiej dogada się w sypialni z wrażliwymi Rybami.

Lew
Lew to żywioł ognia. Namiętny i zmysłowy, o dużych potrzebach seksualnych. Mają duża siłę przebicia, gdy chcą kogoś zdobyć to nie ma siły, która mogłabym sprawić, że się wycofają. Wspaniałomyślny, otwarty na doznania. Docenia wszystko to co piękne, może być nieco przesadzone i wyeksponowane. Lew nie jest bowiem dyskretny i tajemniczy, ani skromny. Uwielbia komplementy. W seksie jest stroną dominującą, aktywną i pomysłową. Lwy najlepiej dogadają się z innymi znakami ognistymi: Baranami i Strzelcami.

Panna

Panna to żywioł ziemi. Będzie ostrożna, niechętna wszelkim szaleństwom. Wszelkie szaleństwa są jej obce i nieco ją przerażają. Nie lubi przygód na jedną noc, są dla niej zbyt ryzykowne. Panna lubi konkrety, a wcześniej wybadać „jak się mają sprawy”, czyli jakie ma szanse, co lubi partner. Z natury małomówna i opanowana nie potrafi flirtować i zmysłowo uwodzić. Dodatkowo nie ma dużego temperamentu, chociaż zwiększa się on z wiekiem.

Waga
Waga to znak powietrza. Czarująca, zmysłowa, potrafiąca uwodzić zarówno gestami jak i słowami. Uwielbia flirtować i umie tworzyć wyjątkowy nastrój. Rzadko kto oprze się pełnej uroku i czaru Wadze. Są doskonałymi rozmówcami, którzy potrafią wysłuchać i zrozumieć partnera. Chociaż same z łatwością uwodzą, to ich samych zdobyć nie jest łatwo. Lubią seks zmysłowy i delikatny. Najlepiej dogada się z Wodnikiem (na zasadzie podobieństwa).

Skorpion

Skorpion to żywioł wody. Powinien być wrażliwy, czuły i delikatny. Jednak ma ognisty temperament. Potrafi flirtować, niemal namacalnie emanuje seksualną energią. Magnetyczny i tajemniczy Skorpion sporo czasu poświęca sferze seksualnej. Nie ma oporów przed przygodami na jedną noc. W łóżku chętnie eksperymentują, niemal nie mają żadnych barier. Skorpiony potrafią wyczuć potrzeby partnera i chętnie je spełniają. Najlepiej dogadają się z Bykami. Para Skorpion-Byk będzie nieprzemijająco sobą zafascynowana.

Strzelec
Strzelec to znak ognia. Bardzo tolerancyjny i otwarty na nowe doświadczenia. Nie ma oporów przed przygodnym seksem. Dla niego liczy się to, by wiele doświadczyć oraz dobra zabawa. Strzelec nie lubi monotonii, dlatego seks z nim nigdy nie będzie nudny. Można powiedzieć, że im bardziej pomysłowy i żywiołowy seks- tym lepiej dla Strzelca. Potrzeba doznawania ciągle nowych wrażeń powoduje, że mają wielu partnerów oraz niechętnie chcą się wiązać „na stałe i na zawsze”. Strzelec najlepiej dogada się ze śmiałym Baranem oraz ognistym Lwem.

Koziorożec
Koziorożec to żywioł ziemi. Najbardziej konkretny spośród wszystkich znaków zodiaków. Do tego dystansujący się i chłodny. W ogóle nie potrafi flirtować, czy uwodzić słowami. Jednak jest wytrwały i jeżeli się uprze to zdobywa to czego chce. Koziorożce są ostrożne. Nie uznają przygód na jedną noc, nie dają się również same łatwo zdobywać. Trzeba je powolutku oswajać. Za to, jeżeli zdobędziesz serce Koziorożca- to na trwałe. W łóżku nie lubią eksperymentów, rozgrzewają się powoli, lecz na długo. Najlepiej dogada się z Bykiem i Panną. Koziorożec jest rozsądny, logiczny i nie wyobraża sobie jak można wierzyć w magię miłosną i korzystać z porad wróżki w sprawach miłosnych.

Wodnik
Wodnik to znak powietrza. Inteligentny, potrafi zagadać „na śmierć”. Jednak nie potrafi mówić o uczuciach prosto z serca (chociaż czasami potrafi się tego nauczyć i doskonale wie co powiedzieć, żeby wywrzeć odpowiedni efekt). Wodnik lubi eksperymentować, w łóżku nic go nie zdziwi, a to czego nie zna to z pewnością zaciekawi (nigdy przerazi). To jeden z tych znaków, które potrafią podniecać się czy dają się oczarować intelektem partnera. Zbliżone poglądy, porywające dyskusje potrafią sprawić, że Wodnik da się oczarować i zaintrygować. Partner który będzie tylko piękny, ale z którym nie są w stanie stworzyć intelektualnego połączenia, nie będzie dla nich atrakcyjny. Najlepszy partner dla Wodnika to Waga i Bliźnięta.

Ryby

Ryby to żywioł wody. Marzycielskie, tajemnicze i kapryśne. Z łatwością flirtują, łatwo ulegają urokowi partnera. Jednak kochają rzadko. Bez poczucia partnera, nie zakochają się. Często niezdecydowane, nie wiedzą co powinny zrobić. Ryby to idealny klient wróżek, który szuka porady w sprawach miłosnych. Ryby maja wyjątkowo wybujałą wyobraźnię, potrafią marzyć na jawie. W łóżku Ryby są raczej uległe niż dominujące, chociaż wiedzą czego oczekują. Najlepszy partner dla ryb to Rak.


Dodaj komentarz