Tarot

Co to jest Tarot?

W najbardziej znanym i powszechnym znaczeniu Tarot to talia kart służąca do wróżenia.
Jednak zgłębiając temat tych niezwykłych kart można utożsamiać go z systemem filozoficznym. Wystarczy tylko spojrzeć na szeroką symbolikę poszczególnych kart opartych na archetypach, aby zobaczyć powiązania z systemami wierzeń, czy odniesienia do mitologii, kultury, religii, tradycji.

Talia ta jest również doskonałym narzędziem służącym do samorozwoju. Zagłębiając się np. w medytacji w poszczególne znaczenia kart zyskujemy większą świadomość własnego „ja” oraz siebie w otaczającym świecie.

Najczęściej i powszechnie używa się kart Tarota do wróżenia. Osobę zajmującą się wróżeniem nazywamy wróżbitą, wróżką.

Samo głębsze znaczenie nazwy „tarot” nie jest do końca znane i określone. Stworzono tak wiele rozmaitych koncepcji odnośnie samej genealogii tej nazwy, że śmiało można powiedzieć, że stały się one równie niezbadane i tajemnicze jak sama talia.

Wiemy, że nazwa tarot wywodzi się z Francji i ma swoje korzenie w Zakonie Templariuszy. Często można usłyszeć, że powstał w Egipcie (na przykład wiążąc nazwę ze zniekształconym imieniem egipskiego boga magii Tota). Jednak większość tarocistów temu zaprzecza.
We Włoszech nazywają się one Tarocco. Natomiast anagram Torah po hebrajsku mógłby wskazywać na pochodzenie kart z żydowskiej Kabały.

Koszt połączenia wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Wiadomość SMS: 2 zł netto (2,46 z VAT).

Talia złożona jest z 78 kart, które można podzielić na Małe i Wielkie Arkana.
Wielkie Arkana to 22 karty, każda ma swoje istotne znaczenie. Ponumerowane w kolejności od 0 do XXI, począwszy od Głupca do karty Świat, mogą stanowić swoisty cykl, wędrówkę przez życie, w którym Głupiec symbolicznie oznacza narodziny. Rozpoczynając swą podróż jest jak czysta karta, która wyruszając w świat zaczyna zbierać kolejne doświadczenia. Świat to koniec cyklu, jest zakończeniem, ale i początkiem nowego przejścia.
Pozostałe karty Wielkich Arkan noszą nazwy: Mag, Kapłanka, Cesarzowa, Cesarz, Kapłan, Kochankowie, Rydwan, Siła, Pustelnik, Koło Fortuny, Sprawiedliwość, Wisielec, Śmierć, Umiarkowanie, Diabeł, Wieża, Gwiazda, Księżyc, Słońce, Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie), Świat.

Małe Arkana to natomiast 56 kart podzielonych na: buławy, monety, miecze i kielichy. Każde z nich tworzą własny dwór w skład którego wchodzi zawsze: król, królowa, rycerz, giermek, as i numery od 10 do 2.

Do czego służy Tarot?

Powszechnie kart Tarota używa się do wróżenia, dywinacji jak również do medytacji.
Wyobraźmy sobie 78 kart. Ileż to możliwości do rozkładów, a co za tym idzie- do interpretacji !
Każda wróżka potrafi się nimi doskonale posługiwać. Zaglądając w karty widzi przeszłość i przyszłość klienta. O ile zobaczenie przeszłości danej osoby pozwala na potwierdzenie faktów z życia, to wizje zdarzeń z przyszłości mają bardzo duże znaczenie. Poprzez określenie problemów możliwe staje się wybranie najlepszej drogi, podjęcie najwłaściwszej decyzji, czy wcześniejsza rezygnacja z planów, które nie zakończyłyby się szczęśliwie.

Karty pozwalają na stworzenie szerokiego portretu psychologicznego osoby, która przychodzi po poradę. Określenie predyspozycji osoby umożliwia głębsze poznanie samej siebie, a co się z tym wiąże na uświadomienie swoich uzdolnień i słabych punktów.
Tarocistka doskonale zna wiele rozkładów kart, które intuicyjnie dopasowuje do konkretnych problemów i pytań klienta. Na początku może oczywiście postawić wstępny rozkład, żeby zapoznać się z daną osobą. Jeśli klient nie może, czy z różnych powodów nie umie sprecyzować problemu, który go nurtuje- wówczas wróżka może prognozować ogólnie.

Najlepiej jeśli przygotujemy sobie wcześniej konkretne pytania do Tarota. Wtedy wróżka od razu może wybrać odpowiedni rozkład i szybko udzieli nam odpowiedzi. Istnieją setki gotowych rozkładów, ale każdy tarocista ma swój wypracowany sposób, niekoniecznie mieszczący się w ogólnie znanych schematach.
Do najpopularniejszych tematów poruszanych przez ludzi należy tematyka związków, finansów, pracy i zdrowia. Dlatego jeśli szukasz miłości, a nie przychodzi– Tarot da Ci odpowiedź czy ją znajdziesz i dlaczego nie możesz jej spotkać. Jeśli masz wątpliwości, czy dana osoba jest tą na którą czekasz całe życie- również dostaniesz takie potwierdzenie.

Tarocistka - Aldona

Wróżka Aldona

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:

ALDONA.Twoje pytanie do Wróżki


Np: ALDONA.Czy powinnam angażować się w ten związek?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Bardzo istotną sprawą są problemy zdrowotne, gdy martwimy się o naszych bliskich, lub o to czy będziemy zdrowi. W Tarocie widać często zbliżającą się chorobę, dlatego wiedząc o jakimkolwiek zagrożeniu zdrowia, możemy wcześniej odpowiednio zareagować i przebadać się.
Jednak jednym z najpopularniejszych pytań i problemów z jakimi styka się wróżka jest pytanie klientów o to co mają dalej robić, jaką drogą pójść, aby znaleźć szczęście. Nie ma tutaj prostej odpowiedzi, ale Tarot często da wskazówki, czego brakuje, albo w jakim kierunku podążyć, aby to szczęście znaleźć.

Historia Tarota

Najstarsze znane nam talie kart Tarota pochodzą z czasów średniowiecza. Początkowo służyły do zabawy, jednak z upływem czasu, znalazły doskonałe zastosowanie we wróżbiarstwie.
Do pierwszych talii (używanych do dzisiaj) należy tradycyjny Tarot Marsylski. Talia odtworzyła oryginalne drzeworyty przy zachowaniu podstawowych kolorów. Są tarociści, którzy posługują się głównie tymi kartami (na przykład Helena Starowieyska).

Najstarsze talie zawsze są wzorcem dla następnych. Dlatego na bazie Tarota Marsylskiego powstały późniejsze karty.
Dwie najbardziej znane XV-wieczne talie to tarot Viscontich, tarot Viscontich-Sforzów wykonany na życzenie Franciszka Sforzy przez malarza Bonifacia Bemba.
Do najbardziej znanych i powszechnie lubianych talii zaliczamy karty Rider-Waite’a i Thoth Tarot Aleistera Crowleya. Pierwsza z nich używana jest raczej przez początkujących adeptów wróżenia, którzy dopiero uczą się sztuki dywinacji. Była to pierwsza talia, w której na każdej karcie widniały ilustracje, co ułatwiało ich interpretację. Natomiast talią Crwoleya, ze względu na skomplikowaną symbolikę, posługują się zaawansowani wróżbici.

Dobrze znany jest Casanova Tarot, talia o silnym erotycznym zabarwieniu. Autor kart oparł się na pamiętnikach Casanovy. Sama talia jest chętnie używana przy analizie problemów miłosnych, czy seksualnych.

Do polskich znanych talii, cenionych przez wróżbitów, należy Tarot Magów Jana Suligi w opracowaniu graficznym Jana Opalińskiego, wydany w latach 90-tych przez Wydawnictwo Głodnych Duchów. Karty niezwykłe, ponieważ powstały w wyniku długich medytacji i na bazie wiedzy autora, znanego etnografa i antropologa.

Jednymi z najpiękniejszych pod względem grafiki są talie Ciro Marchettiego: Złoty Tarot, Tarot Snów i Boski Tarot. Wszystkie te talie wzbudzają niesamowite wrażenie. Piękna grafika i zdobienia, żywa kolorystyka – sprawiają, że wkraczamy w inny, cudowny świat ze snów i marzeń.

Do ciekawszych talii należy Tarot Mityczny autorstwa Juliet Sharman-Burke i Liz Greene. Na kartach widzimy postaci z mitologii, greckich bogów i archetypowe sytuacje nawiązujące do greckich mitów. Cesarzową jest tutaj tak dobrze nam znana z mitologii Demeter, a Atena to Sprawiedliwość. Kielichy, które symbolizują świat uczuć zostały powiązane tutaj z piękną historią miłosną o Erosie i Psyche, a Buławy niosące działanie i ruch, opisane zostały poprzez opowieść o wyprawie Jazona i Argonautów po złote runo.

Obecnie każda talia Tarota liczy zawsze 78 kart, które różnią się od siebie formatem, czy grafiką. Mniejsze talie są poręczniejsze, ale większe bardziej spektakularne i czytelniejsze. Niektóre talie bazują na prostych rysunkach, natomiast inne są bardziej skomplikowane i nasycone symbolami (na przykład astrologicznymi). Ciągle powstaje wiele pięknych, oryginalnych autorskich kart, które często nawiązują tematyczne do mitologii, czy innych duchowych światów (anioły, wróżki, elfy, smoki, przyroda, zwierzęta). To „baśniowe”i pełne uroku talie ukazujące fantastyczne istoty, dzięki którym nasza wyobraźnia swobodnie popłynie w świat magii.

Tarot Aniołów może wzbudzać kontrowersje, gdyż czasami można spotkać się z opinią, że nie można wiązać istot anielskich z tarotem. Jednak każdą z kart tarota można doskonale powiązać z aniołami. Przykładowo Kapłan może być aniołem duchowości, Kochankowie aniołem miłości, Śmierć – aniołem śmierci. Interpretacja jest podobna, a różnica zasadniczo opiera się tutaj na nazewnictwie oraz grafice. Na kartach możemy bowiem zobaczyć przeróżne anielskie postaci przedstawione w rozmaitych sytuacjach.

Symbolika kart

Każda z 78 kart ma swoje znaczenie. Wielkie Arkana to najważniejsze z wszystkich kart. Świadczy o tym chociażby fakt, że można wróżyć używając tylko tych 22 Arkan. Małe Arkana zwane blotkami, stanowią ich doskonałe dopełnienie, pozwalając na głębszą i dokładniejszą interpretację każdego rozkładu.

Ogólnie można przyjąć, że 56 Małych Arkan dzielimy na:
buławy (kije, pałki), które symbolizują żywioł ognia i określają ruch i działanie.
denary (monety) symbolizują żywioł ziemi i określają świat materialny. Nie dotyczą jednak tylko finansów.
miecze symbolizują żywioł powietrza i określają intelekt
kielichy symbolizują żywioł wody i określają uczucia

Kielichy jako karty określające uczucia wskazują przede wszystkim emocje. Doskonale pokazują wszelkie stany psychiczne, których doświadczamy, ale również nasz rozwój duchowy. Jeśli w naszym rozkładzie wystąpi wiele kart kielichów może to oznaczać, że kierujemy się w życiu impulsami, a emocje biorą górę nad rozsądkiem. Jeśli miałyby opisywać osobę to bez wątpienia będzie to osoba o dużej wrażliwości, empatyczna.
Buławy jako żywioł ognia oznaczają dynamikę, energię i ruch. Symbolizują aktywność w świecie zewnętrznym, odwagę w życiu i realizowaniu swoich celów.
Monety związane są najczęściej z wszelką materią i wszystkim co się z nią wiąże a więc z pieniędzmi, statusem społecznym, pracą, zmysłami, ciałem.
Miecze są związane z żywiołem powietrza i jako takie kojarzą się z myśleniem, rozumem. W dywinacji często symbolizują trudności, smutek i rozpacz.

Są w Tarocie karty, które zawsze oznaczają sukces i zwycięstwo, a są i takie, które wprowadzają zamieszanie i budzą niepokój, czy smutek. Do tych drugich należą: Wieża XVI, 10 mieczy, 9 mieczy, 3 mieczy, Śmierć XIII. Wieża przepowiada rozpad, drastyczny obrót sytuacji, Śmierć oznacza tutaj transformację. Nie muszą więc koniecznie wzbudzać strachu. Jeśli nasza sytuacja życiowa nie jest poukładana i szczęśliwa to kompletna odmiana może być często wybawieniem.
Jedną z najszczęśliwszych kart jest As Kielichów, który oznacza spełnienie marzeń, szczególnie jeśli chodzi o sferę uczuć. Wspaniałą kartą jest tez Słońce, oznaczające sukces i chęć do działania.

Dlaczego niektórzy boją się Tarota?

Niektórzy boją się Tarota twierdząc, że jest „dziełem diabła”, może powodować nieszczęścia i pecha. Skąd w ogóle biorą się takie niepochlebne opinie?
Otóż karty przepełnione są rozmaitymi symbolami, które dla niewtajemniczonych mogą wyglądać niezrozumiale i groźnie. Mieszane uczucia wzbudza w ludziach na przykład 15 z kart Arkan Wielkich, czyli Diabeł, który najczęściej kojarzy się ze złem i piekłem. Jednak w rzeczywistości jest to karta mówiąca o cechach, które drzemią w każdym człowieku, a które niekoniecznie lubimy i akceptujemy. Diabeł oznacza więc skupianie się na doczesnych, czysto materialnych przyjemnościach, może wskazywać na nasze nałogi, gniew, egoizm, kłamstwa, różne pokusy.
Jeśli czegoś nie znamy, lub nie chcemy zaakceptować, to często się tego boimy. Na pewno stąd pochodzi częściowo strach przed tymi kartami. Jednak zarówno Diabła jak i każda inną kartę można potraktować jako ostrzeżenie, pewnego rodzaju znak, który mówi „stop!”, nie tędy droga, zastanów się nad sobą, swoim życiem.

Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z Tarotem?

Chociaż dzisiaj mamy wiele różnych talii Tarota i praktycznie wszędzie możemy je kupić, to jednak nie każdy może z nich wróżyć. Dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że bez praktyki w interpretacji kart, wszelkie rozkłady będą tylko zabawą. Żeby dobrze odczytać karty, czyli zinterpretować rozkłady, potrzebne jest duże doświadczenie i doskonała intuicja często idąca w parze z darem jasnowidzenia.
Każdy z nas ma w życiu swoją własną ścieżkę, którą podąża. Warto iść nią świadomie, realizując swoje cele i marzenia. Dobre interpretacje kart czasami pomogą dużo szybciej zobaczyć tę drogę wskazując i doradzając jak ją odszukać w zgodzie z „wyższymi siłami”.
Każdy sam powinien zdecydować czy chce się tylko bawić Tarotem, czy skorzystać z profesjonalnych interpretacji i wskazówek.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.

Wróżka EUZEBIA - doradca życiowy

Tarot, Doradca życiowy

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
EUZEBIA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

wróżbita jasnowidz Ezoteriusz

Jasnowidz Ezoteriusz

Jasnowidzenie, Tarot, Karty cygańskie

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 46
kom: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
EZOT.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Runista Maciej

Wróżbita Maciej

Tarot, Numerologia, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 78 80 46
kom: *740 94 94

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
MAC.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżbita Zefir – Tarot, Kontakt z Aniołami

Wróżbita Zefir

Tarot, Kontakt z Aniołami

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
AZ.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Aldona

Wróżka Aldona (wideo)

Tarot, Numerologia, Runy, Chiromancja

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:
ALDONA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Ania Majchrowicz - Tarot i kartomancja

Tarocistka Ania Majchrowicz

Tarot, Kartomancja

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
AN.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Beata Dymka - Karty, Runy, Feng Shui

Beata Dymka

Tarot, Runy, Feng Shui

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
KO.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

bogumila

Wróżka Bogumiła

Tarot, Kabała

Zadzwoń:
tel: 708 770 847
kom: 708 770 847

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
BGNA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wrozka Dagmara_Amulety_Talizmany_Numerologia_Reinkarnacja_Runy_Tarot_Zaklecia

Wróżka Dagmara (wideo)

Amulety, Talizmany, Numerologia, Reinkarnacja, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 165
kom: 708 770 165

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
DAGMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka EUZEBIA

Wróżka EUZEBIA

Tarot, Doradca życiowy

Zadzwoń:
tel: 708 770 410
kom: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
EUZEBIA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Ewa Kulejewska - Bioenergoterapia, Karty i Runy

Runistka Ewa Kulejewska

Bioenergoterapia, Tarot, Runy, Chiromancja

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
ZD.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

gaja

Wróżka Gaja

Tarot, Wyrocznia Sabiańska

Zadzwoń:
tel: 708 770 852
kom: 708 770 852

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
GAYA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Grażyna Krygier

Dobra wróżka - Grażyna Krygier

Tarot, Doradca życiowy, Astrologia

Zadzwoń:
tel: 708 770 856
kom: 708 770 856

Wyślij SMS pod numer 72 57 o treści:
GKRA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Henryka

Wróżka Henryka (wideo)

Tarot, Runy

Zadzwoń:
tel: 708 770 409
kom: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:
HENRYKA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wrózka Izyda

Wróżka IZYDA

Tarot, Karty anielskie

Zadzwoń:
tel: 708 770 409
kom: *74 11 02

Wyślij SMS pod numer 72 051 o treści:
IZYDA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Joanna Wiśniewska

Joanna Wiśniewska

Tarot, Talizmany runiczne, Talizmany, Rytuały

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
ZN.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Jolanta Welter - Horoskop urodzeniowy, Tarot, Feng Shui

Jolanta Welter

Horoskop urodzeniowy, Tarot, Feng Shui

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
HO.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero - Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Magdalena Rutkowska-Odero

Karty Anielskie, Tarot, Numerologia

Zadzwoń:
tel: 700 788 026
kom: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
MO.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Marzena Mrówczyńska - Tarot, Interpretacja Snów

Marzena Mrówczyńska

Tarot, Interpretacja snów

Zadzwoń:
tel: 700 788 029
kom: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SZ.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Salomea

Wróżka Salomea

Kartomancja, Tarot, Karty Anielskie, Runy

Zadzwoń:
tel: 700 788 028
kom: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SL.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Sybilla - Kabała, Numerologia, Tarot

Wróżka Sybilla

Kabała, Numerologia, Tarot

Zadzwoń:
tel: 700 788 026
kom: *740 98 26

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:
SY.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka Tamara - Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Wróżka Tamara (wideo)

Karty Klasyczne, Karty Nostradamusa, Numerologia, Runy, Tarot

Zadzwoń:
tel: 708 770 164
kom: 708 770 164

Wyślij SMS pod numer 72023 o treści:
TAMARA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).

Tarot