Uzdrowienia

Każdy człowiek składa się się ciała, umysłu i duszy. I chociaż przyzwyczailiśmy się postrzegać je oddzielnie- to jednak stanowią one jedność.
Najczęściej koncentrujemy się na ciele fizycznym. Tymczasem jest to „opakowanie”, którego stan i wygląd jest wynikiem tego co myślimy (umysł) i co czujemy (dusza).

Zdrowie jest to więc stan pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej.

Choroba wskazuje na zakłócenia w harmonijnym funkcjonowaniu człowieka, który zaczyna odczuwać dyskomfort w określonej dziedzinie życia. Rozumiane w ten sposób schorzenie jest pewnym bodźcem sygnalizującym człowiekowi, że powinien zwrócić uwagę na określoną myśl, sytuację, czy sygnał dobiegający z psychiki, bądź duszy.
Zawsze należy traktować chorobę jako wskazówkę, która pokazuje nam nasze głęboko schowane problemy, czy rozterki. Oznacza ona, że posuwasz się wbrew swej duszy, jakby „pod prąd” chcąc zmienić coś na siłę. Choroba pokazuje, że czas się zatrzymać, zastanowić nad sobą. Im silniejsze schorzenie- tym zazwyczaj mocniejszego bodźca do „obudzenia się” potrzebuje dany człowiek.

Leczenie to proces przywracania równowagi w zakłóconym obszarze życia zmierzający do uzdrowienia.

Dziedziną, która bada zależności pomiędzy psychiką a ciałem człowieka jest psychosomatyka.
Okazuje się, że każda choroba ma podłoże psychiczne. Ciało doskonale sygnalizuje nam chorobę, która przeniesiona z psychiki, staje się już tak widoczna, że nie sposób jej lekceważyć.

Przykładów na zależności ciała od psychiki można podać bardzo wiele.
Jeśli ktoś czuje się niekochany i brakuje mu miłości, wówczas ten głód często objawia się (na poziomie ciała) jako apetyt na słodycze.
Wątroba dostarcza energię, ale jej niedomaganie sprawia, że chory traci przyjemność z jedzenia i picia. Nie odczuwa radości życia. Dlatego jeśli masz chorą wątrobę dobrze zadać sobie pytanie w jakich dziedzinach nie umiesz (nie chcesz) dokonać właściwej oceny i wartościowania.
Jeśli masz problemy ze wzrokiem, dobrze zastanowić się czego nie chcesz dostrzegać. Podobnie z uszami- czego nie chcesz słyszeć? Migreny i bóle głowy wskazują, że czymś intensywnie się martwimy. Często mają je osoby ambitne, które uparcie i za wszelką cenę pragną osiągać trudne cele.
Problemy z sercem mogą sygnalizować, że nie potrafimy otwarcie wyrażać uczuć. Staramy się myśleć „głową”, zamiast odczuwać. Często boimy się kochać całym sobą, dać ponieść się fali miłości, wolimy sztywno trzymać się zasad, bo „tak wypada”, zamiast słuchać swego serca.

Ciało

Odpowiada za cechy fizyczne. Tutaj objawiają się tzw. choroby genetyczne. Jesteśmy związani z naszym rodem pewnego rodzaju „łańcuchem”.
Dla ciała niezwykle istotne jest odżywianie, począwszy od okresu prenatalnego, kiedy to dieta matki ma wpływ na nasz organizm.
Oprócz odpowiedniego odżywiania, dla ciała ważny jest sen (zapewnia wypoczynek organizmu) oraz ruch (zmienia myślenie).
Wszyscy wiemy jak dbać o ciało. Na czym polega zdrowe odżywianie, co nam szkodzi, często lubimy uprawiać sport. Nasze ciało fizyczne ma zapewnione „dobre warunki”. Jeśli tak nie jest, to przeważnie wiemy, ze powinniśmy zmienić sposób odżywiania, albo zacząć więcej się ruszać itp.

Wróżka Emilia - Uzdrowienia

Wróżka Emilia

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 851

z telefonu komórkowego: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

EMLA.data ur.Twoje pytanie


Np: EMLA.12.05.1970.czy ciągnące się ostatnio pasmo niepowodzeń skończy się kiedyś?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 851 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 851 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Równie dobrze znamy swój umysł. Bardzo dużo rozmyślamy o tym co jest dla nas dobre, a co nie. Jakże często kierujemy się codziennie tzw. zdrowym rozsądkiem.

Umysł

Odpowiada za myślenie, przekonania i wartości, które wyznajemy. Dzięki niemu zdobywamy wykształcenie, wyznajemy określoną wiarę, kończymy kursy i szkolenia. Nawet wybierając swoje hobby kierujemy się umysłem. Wszystkie emocje, takie jak radość, gniew, smutek- pochodzą właśnie od niego.
Najmniej niestety znamy swoją duszę.

Dusza

Tymczasem to dusza najlepiej zna nasz sens życia. Odpowiada za głębię naszego istnienia, w aspekcie wielu wcieleń i naszej roli we wszechświecie.
Dusza jest bardzo wrażliwa, w dodatku mówi symbolami. Racjonalny umysł i kłębiące się myśli oddalają nas od odczuwania poprzez duszę. Zamiast poczuć- myślimy. Wybieramy nie to co jest dla nas najlepsze, ale to co myślimy, że jest dla nas najwłaściwsze. Odsunięta dusza próbuje kontaktować się z nami w snach. Rzadko ją rozumiemy, ponieważ mówi obrazami, czyli niejednoznacznie. Nasz umysł nie ogarnia takiej symboliki przekazu, nie potrafi jej interpretować. Odsunięta dusza choruje. A my gubimy sens życia.

uzdrawianie1Uzdrowiciel działa zarówno na obszary fizyczne jak i duchowe. Przeważnie ludzie korzystający z pomocy uzdrowicieli cierpią na różne schorzenia fizyczne. Wówczas uzdrowiciel i tak dociera (np. poprzez badanie aury) do problemu i tam go rozwiązuje.
Jest to leczenie za pomocą usuwania symptomów występującej już choroby. Podobnie jest w medycynie. Wiele osób fascynuje się takim uzdrowieniem, gdyż jest ono zazwyczaj bardzo spektakularne. Tutaj występują uleczenia najróżniejszych chorób, często zdiagnozowanych przez medycynę jako śmiertelne, bądź nieuleczalne.

Tymczasem uzdrowiciel jest w stanie zauważyć (w aurze) chorobę, zanim się ona ukaże w ciele fizycznym. Bioenergoterapeuci są w stanie zobaczyć, wyczuć w którym miejscu jest tzw. blokada energetyczna. Potrafią oddziaływać na nasze ciała subtelne, oczyszczając zużytą, i wyczerpaną energię i zastępując ją zdrową- przywracają w naszym organizmie harmonię w systemie energetycznym.

Rozpatrzmy przykładowo serce, jeden z ważniejszych organów w ciele. Zablokowane serce może przyprawiać człowieka o wielką niepewność, sprawiać, że nie będzie nikomu ufał, a w ostateczności straci zaufanie także i do siebie.
Uwalniać blokady pomoże Ci np. spontaniczny, radosny śmiech (nie mający nic wspólnego z wyśmiewaniem się z kogoś!).

Kontrolą i energetyzowaniem narządów człowieka zajmują się czakry. Jeśli sposób pobierania energii, albo ich funkcjonowanie jest nieprawidłowe, wówczas choruje psychika i ciało człowieka.

Uzdrowiciele sprawdzają czy czakry pacjenta są:
-zablokowane,
-wyczerpane energetycznie,
-nadmiernie lub niewystarczająco pobudzone (np. jeśli czakra splotu słonecznego jest słabo pobudzona – człowiek jest senny)

czakryMamy 7 głównych czakr: czakrę podstawy, sakralną (seksu), splotu słonecznego, serca, gardła, czakra trzeciego oka (adźna), korony.
1. Czakra podstawy– mieści się u podstawy kręgosłupa (okolica kości ogonowej). Zdrowa czakra podstawy warunkuje zachowanie młodości i zdrowia. Kontroluje ona i energetyzuje między innymi układ mięśniowy i kostny, kręgosłup, nadnercza, ogólną witalność. Objawami nieprawidłowego jej funkcjonowania mogą być: artretyzm i reumatyzm, dolegliwości kręgosłupa, choroby krwi i alergie, rak i białaczka, choroby płciowe.
Jeśli większość czasu rozmyślasz o pieniądzach i poczuciu bezpieczeństwa to intensywnie działasz na ten czakram. W rezultacie przyciągasz sytuacje i ludzi, którzy mają problemy materialne i boją się o swoje bezpieczeństwo.
2. Czakra sakralna (seksu)– mieści się w okolicach łona. Jest ona niższym (fizycznym) ośrodkiem kreatywności.
Kontroluje ona i energetyzuje narządy płciowe, pęcherz moczowy, nogi, gardło i okolice głowy. Objawami nieprawidłowego funkcjonowania tej czakry mogą być: schorzenia układu moczowego, impotencja, bezpłodność, powiększenie gruczołu prostaty, inne dolegliwości układu płciowego.
U ludzi, którzy mają kompleks wagi, wyglądu, zaburzenia seksualne, czy cierpią na wszelkie uzależnienia- czakram ten nie będzie działał prawidłowo.
3. Czakra splotu słonecznego– mieści się w okolicach żeber. Jedna z najważniejszych czakr, ponieważ kontroluje pracę wielu narządów.
Kontroluje i energetyzuje przeponę, wątrobę, trzustkę, żołądek, jelito cienkie i grube, nadnercza, serce i płuca.
Objawy nieprawidłowego funkcjonowania tej czakry to na przykład: cukrzyca, schorzenia trzustki, zapalenie wątroby, choroby serca, wysoki cholesterol.
Czakram nie będzie pracował prawidłowo jeśli obsesyjnie pożądasz władzy i usiłujesz wszystko kontrolować.
4. Czakra serca– umiejscowiona w samym centrum klatki piersiowej. Kontroluje ona serce oraz gruczoł grasicy. Jest ona ośrodkiem czystych, wyższych uczuć.
Jeśli będziesz odczuwał, a twoje serce wypełni miłość do świata i ludzi- wówczas będziesz przyciągał podobne osoby i sytuacje do swego życia.
5. Czakra gardła– umiejscowiona w środkowej części gardła. Ośrodek wyższej mocy twórczej. Kontroluje gardło, krtań, tchawicę, tarczycę, czakrę sakralną.
Jeśli to co mówisz jest w zgodzie z tobą- wówczas czakram będzie działał prawidłowo. Każde kłamstwo, które wypowiadamy wbrew sobie, prowadzi do blokad tej czakry.
6. Czakra trzeciego oka (adźna)– mieści się pomiędzy brwiami. Kontroluje i energetyzuje przysadkę mózgową oraz całe ciało. Nazywana czakrą naczelną, ponieważ kieruje pozostałymi czakrami. Jest ośrodkiem abstrakcyjnego umysłu.
7. Czakra korony– mieści się przy ciemieniu. Kontroluje i energetyzuje mózg oraz szyszynkę. Jest ona ośrodkiem wyższej świadomości kosmicznej. Blokady tej czakry sprawiają, ze nie mamy połączenia z boskością. Nie czujemy powiązania ze źródłem, a tym samym nie postrzegamy siebie jako części wszechświata.

Uzdrawiać można na wiele sposobów. Jednak uzdrowiciele zawsze korzystają z energii.
Energia (zwana też praną) jest to tak zwana życiowa energia, która dostarcza człowiekowi sił witalnych. Możemy pobierać ją ze słońca, przyrody, wody, roślin (wystawianie ciała na promienie słoneczne, kąpiele w wodzie, chodzenie boso po ziemi).
Uzdrowiciel jest przeważnie osobą, która ma połączenie z boską energią wszechświata. Potrafi połączyć się z nią stając się kanałem poprzez który następuje przepływ tej leczącej energii. Następnie kieruje ją na wybrane miejsca w organizmie człowieka.
Dlatego ważne jest żeby uzdrowiciel był osobą zdrową, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Tylko taki człowiek może być czystym przekaźnikiem i leczyć innych.

Uzdrowienia na odległość
Wielu uzdrowicieli leczy na odległość. Energia podąża za myślą, nie ma więc znaczenia, że osoba znajduje się w innym mieście, a nawet kraju.
Uzdrowiciel może na przykład kontaktować się z pacjentem poprzez Internet, albo telefon. Może też poprosić o Twoje zdjęcie i nazwisko. Jeśli nawiąże z tobą kontakt energetyczny to miejsce nie ma większego znaczenia.

Rodzaje uzdrowień

Uzdrowienie można więc określić jako wyzwolenie naturalnych, ożywczych i odpowiadających danej osobie i w określonej chwili, funkcji w ciele-umyśle-duszy.
Istnieje wiele przyjemnych i bezbolesnych terapii, które przywrócą harmonię w twoim systemie energetycznym prowadząc do uzdrowienia.

Uzdrawianie wahadełkiem

Uzdrowiciel może przeprowadzić wstępną diagnostykę za pomocą wahadła. Kierując je na poszczególne części ciała- określa sposób pracy czakr, diagnozując przy tym blokady energetyczne. Może też zadawać mentalnie pytania o stan poszczególnych narządów w ciele.
Jeśli uzdrowiciel leczy na odległość, to najczęściej rysuje na kartce czakry nad którymi diagnozuje wahadełkiem. Potem może je oczyścić i doenergetyzować chore miejsca czystą energią. Narzędzie powinno kręcić się w lewą stronę. Uzdrowiciel powinien czekać tak długo-dopóki się ono nie zatrzyma się i nie przestanie wirować. Dopiero wtedy powinien przystąpić do leczenia. Nie można bowiem energetyzować nieoczyszczonego miejsca, gdyż obie energie (chora i zdrowa) wymieszają się ze sobą.

Terapia kamieniami szlachetnymi

Kamienie szlachetne i półszlachetne emitują określoną energię. W zależności od kamienia, możemy korzystać z ich dobroczynnego działania. Sposób leczenia kamieniami nazywamy litoterapią. Minerały możemy dobierać intuicyjnie, albo wahadełkiem. Patrzymy na zbiór minerałów, ten spośród nich, który przyciągnie nasz wzrok- jest przeważnie tym, który jest nam potrzebny w danym momencie. Możemy też przesuwać wewnętrzna stroną dłoni nad naszymi minerałami. Skupiamy się na odczuciach i jeśli poczujemy od jakiegoś kamienia ciepło- jest to znak, że możemy z nim współpracować.
Przykładowe działanie poszczególnych kamieni:
cytryn– leczy bóle żołądka
kryształ górski – doskonale pomaga na ból głowy, migreny
malachit– pomaga w leczeniu reumatyzmu i astmy
rubin– usuwa problemy seksualne, a więc również impotencję
turkus – ma zbawienny wpływ na gardło

Uzdrawianie z aniołami

Anioły to pośrednicy pomiędzy ludźmi a Bogiem, którzy zawsze są koło nas. Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża. Są również inne anioły i archanioły.
Anioły szanują naszą wolną wolę, dlatego nie przychodzą same. Trzeba je zaprosić, dopiero wówczas nam pomogą.
Potrzebna jest wiara w anioły oraz wyobraźnia oraz otwarte serce, żeby poczuć ich obecność. Kiedy już zaprosisz anioły i poprosisz z głębi serca o uzdrowienie, skup się na tym co czujesz i widzisz. Anioł może przyjść do Ciebie, ale znaki jakie otrzymasz mogą być bardzo subtelne. Może to być lekki powiew, delikatne dotknięcie, albo wręcz muśnięcie. Niektórzy widzą kolory (biały, złoty, zielony, niebieski), niektórzy całe postacie ze skrzydłami. Ale zobaczenie oczami anioła zdarza się rzadko. Najczęściej doświadczysz delikatnych odczuć wypływających z serca.
Potężnym archaniołem, który zajmuje się leczeniem, pomaga uzdrowicielom (często proszą go o wsparcie) jest Archanioł Rafał (Rafael) Jego imię można tłumaczyć na „Bóg ulecza”. Kolory tego archanioła to zielony (właściwie szmaragdowozielony), a on sam przedstawiany jest najczęściej jako jasnowłosa i piękna postać. Możesz go prosić o uzdrowienie dla siebie, lub bliskich.
Cudowne i nagłe uzdrowienia zdarzają się rzadko. Najczęściej otrzymasz jakąś wskazówkę, radę. Od Ciebie zależy co z nią zrobisz. Możesz również otrzymać pomoc od znajomych, lub nawet zupełnie nieznanych ludzi, którzy pojawią się przy Tobie w odpowiednim momencie. To są tzw. ludzkie anioły, które niosą pomoc potrzebującym.
Jeśli martwi Cię jakiś problem z przeszłości, również możesz poprosić Anioły o pomoc w uzdrowieniu tej sytuacji.
Powstało wiele książek w których możemy przeczytać jak przebiegają anielskie uzdrowienia.
Doreen Virtue w swojej książce „Uzdrawianie z aniołami” dokładnie opisuje proces i sposoby w jaki anioły pomogą nam pomóc w kłopotach zdrowotnych.
D. Virtue podaje przykłady modlitw o uzdrowienie. Są to:
-modlitwa o zdrowie ukochanego/ukochanej
-modlitwa o sen
-modlitwa o motywację do zachowania sprawności fizycznej
-modlitwa o wyjście z nałogu

Jednak zawsze możesz modlić się i rozmawiać z Aniołami dobierając własne słowa. Do kontaktu z Aniołami nie potrzebujesz gotowych wzorów i formułek. Wystarczy zaufanie i otwarcie serca na te cudowne istoty i ich działanie.

Ważne jest żebyś rozumiał, że choroba nigdy nie pojawia się przypadkiem. Zawsze ma nas czegoś nauczyć i dopiero wtedy gdy zrozumiemy swoje lekcje- nastąpi całkowite wyleczenie. Anioły poprzez swoje wsparcie, mogą pomóc Tobie w dostrzeżeniu i poznaniu przyczyn choroby.

Reiki

Reiki jest metodą uzdrawiania duchowego, odkrytą, a dokładniej ponownie odkrytą i dawno temu temu opracowaną na nowo przez dr Mikao Usui.
Samo słowo można podzielić na dwa „rei” oraz „ki”. Ma ono wile znaczeń, oznacza m.in. „ducha”, „umysł”, „prośbę”, a także np. „ocean”.
Sama energia reiki jest stara jak świat, a samą metodę spopularyzował dr Mikao Usui tworząc szkołę, w której mistrz przekazuje ją uczniom poprzez koleje inicjacje (zwane też stopniami).

Reiki jest więc uniwersalną i czystą energią życiową, zwana też Uniwersalną Miłością. Każdy może ją otrzymać, jeśli tylko się na nią otworzy. Nie jest ona ani religią, ani filozofią. Uzdrawianie tą metodą jest przyjemne i często skuteczne. Pacjent siedzi, a przeważnie leży na łóżku. Uzdrowiciel może, ale nie musi dotykać jego ciała. Potrzebna jest jedynie wola otrzymania energii oraz osoba, która wykonuje zabiegi tą metodą. Osoba dokonująca uzdrowienia jest jedynie przekaźnikiem energii, swoistym łącznikiem ze Źródłem, dlatego energia ta jest zupełnie bezpieczna.

Zasady Reiki są proste i brzmią następująco:
-właśnie dzisiaj nie złość się
-właśnie dzisiaj nie martw się
-szanuj wszystkich ludzi
-pracuj i zarabiaj uczciwie
-bądź wdzięczny za wszystko

Bioenergoterapia

Należy do metod uzdrawiania zaliczanych w skład medycyny niekonwencjonalnej.
Bioenergoterapia polega na odblokowywaniu kanałów energetycznych w organizmie człowieka (meridiany), co umożliwia organizmowi regenerację a co za tym idzie wyzdrowienie.
Bioenergoterapia zamiennie nazywana bioterapią jest bez wątpienia metodą pomocy duchowej i nie powinna być stosowana zamiast leczenia konwencjonalnego.
Często jednak zdarza się, że tam gdzie medycyna nie znajduje lekarstwa, ani nie potrafi pomóc- wówczas ludzie korzystają z pomocy bioenergoterapeutów. Bioenergoterapia popiera twierdzenie, że podstawą każdej choroby (również tej objawiającej się w ciele) jest ludzka psychika, emocje i uczucia.
Najlepiej, żeby uzdrawiający zabieg był wykonywany wyłącznie przez odpowiednio przygotowane osoby.
Dyplomowany Bioenergoterapeuta posiada zaświadczenia wydane przez Polską Izbę Rzemieślniczą
W Polsce bioenergoterapeuta jest zawodem, który zdobywa się poprzez zdanie egzaminu Państwowego w Cechu Rzemiosł. Na niższym poziomie uzyskuje się tytuł czeladnika, na wyższym mistrzowski. Bioenergoterapeuci zrzeszeni są w Polskim Cechu Bioenergoterapeutów.

Najlepiej jeśli to my sami, poprzez dbanie o swoje: ciało, umysł i duszę, zachowamy wysoką świadomość. Jest to z pewnością trudniejszy sposób niż „mechaniczne” usuwanie problemów za pomocą tabletek, czy operacji.
Jednak tylko naszą energetykę wzmocni tylko proces rozwoju osobowości, kształtowania samego siebie. Uzyskamy w ten sposób wysokie wibracje, dzięki czemu nasza psychika osiągnie harmonię, a tym samym ciało będzie zdrowe.

Dbając o zapobieganie wszelkim potencjalnych chorobom weźmy pod uwagę:
-właściwą dietę (jedzmy pełnowartościowy pokarm, nie „byle co i byle gdzie”)
-prawidłowe oddychanie (prawidłowe oddychanie nazywamy brzusznym, nieprawidłowe- klatką piersiową)
-ruch fizyczny
-właściwe emocje i myśli (dobre, pozytywne emocje i myśli), również odpowiednio dobrani znajomi i przyjaciele, którzy zapewnią harmonijne związki z ludźmi
-właściwy styl życia,
-odpowiednią pracę
Istnieje stare przysłowie” W zdrowym ciele– zdrowy duch”. Jest to oczywiście prawda, jednakże należałoby raczej odwrócić tę kolejność pisząc: „W zdrowym duchu– zdrowe ciało”.


UWAGA: Promocyjne ceny połączeń z wszystkimi Wróżkami.
Teraz tylko 4,92 zł z VAT za minutę połączenia.
Wróżka Arwena

Wróżka Arwena

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Channeling, Uzdrowienia

Zadzwoń:
tel: 708 770 846
kom: 708 770 846

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
ARWA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 851 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 851 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

emilia

Wróżka Emilia

Uzdrawianie duchowe, Jasnowidzenie, Runy, Uzdrowienia

Zadzwoń:
tel: 708 770 851
kom: 708 770 851

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:
EMLA.data ur.Twoje pytanie

Koszt połaczenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 851 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 851 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Koszt połączenia z numerami 700 XXX XXX oraz 708 XXX XXX wynosi 4 zł (4,92 zł z VAT)/min., z numerem *74X XX XX: 4 zł (4,92 zł z VAT)/min.
Wiadomość SMS: 2 zł (2,46 zł z VAT).Uzdrowienia