Wróżbita Rufin

Rufin to czarujący mężczyzna który zajmuje się astrologią, numerologią oraz regresingiem.
Wierzy w karmiczne powiązania i w to, że odradzamy się wciąż i wciąż. Sam uważa się za starą duszę, która od tysiącleci, w kolejnych swych wcieleniach, zgłębiała tajemnice nauk ezoterycznych. Dlatego też kształty, symbole i energia hieroglificznych znaków nie mają dla niego żadnych tajemnic większość pamięta z poprzednich wcieleń. Jest on szczególnie wrażliwy na promieniowanie kształtów i energetyczną moc kamieni szlachetnych.

Doskonale umie odczytywać zapisane w nich uczucia i emocje dawnych właścicieli.
W związku ze swoim dawnym życiem jego zainteresowania krążą  wokół staroegipskiej astrologii świątynnej. Dzięki niej potrafi pomagać w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych.

Wróżbita Rufin

Wróżbita Rufin
Wróżbita Rufin

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 854

z telefonu komórkowego: 708 770 854

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

RFIN.data ur.Twoje pytanie


Np: RFIN.11.07.1986.jestem samotna, czy jest szansa na udany związek?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 854 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 854 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Rufin swoje umiejetności doskonalił na wielu kursach, szkoleniach. Spotykał się z osobami które tak jak on posiadają talent odczytywania przyszłości innych. Chętnie pomaga bliźnim, interpretując aktualne położenie planet. Jest w stanie wskazać najlepsze wyjście z sytuacji nie tylko w życiu osobistym, ale także w życiu zawodowym czy biznesie. Swoich rad udziela bardzo rozważnie i nigdy nie bagatelizuje problemów, jakie dostrzega podczas interpretacji kosmogramu.
Swoją analizę osobowości dopełnia tworząc indywidualny portret numerologiczny.
Dlatego możesz byc pewien że kontakt z nim może Ci tylko pomóc. Dzwoń już teraz.

Wróżbita Rufin