Wróżbita Zefir

Wróżbita Marcin Wierzbicki przyjął na drodze rozwoju duchowego magiczne imię Zefir, które objawiło się mu podczas medytacji. Zgodnie z wiedzą ezoteryczną nowe imię nadawane jest przez siły wyższe.

Wróżbita posiada dar jasnowidzenia oraz umiejętność kontaktowania się z kartami Tarota, realizuje się również, jako trener rozwoju osobistego. Zefir pochodzi z rodziny z tradycjami wróżbiarskimi, od dziecka zagadnienia związanie z kartami, aniołami i ezoteryką były mu bliskie. Gdy odkrył swój dar i powołanie, odczuł potrzebę współpracowania z ludźmi oraz pomagania im w życiowych troskach. Wróżbita wspiera tych, którzy proszą go o radę lub pomoc, w pracy wykorzystuje ścieżkę Tantry i szamanizmu, gdyż obie łączą się z wysokim uczuciem, jakim jest miłość i pozwalają na owocne działanie Zefira.

Wróżbita Zefir

Wróżbita Zefir – Tarot, Kontakt z Aniołami
Wróżbita Zefir – Tarot, Kontakt z Aniołami

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AZ.data ur.Twoje pytanie


Np: AZ.12.05.1970.jestem samotna, czy wkrotce to sie zmieni?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Zefir korzysta także ze swoich wrodzonych talentów, jakimi są jasnowidzenie i dialog z Tarotem. Podczas rozmowy z kartami Wróżbita prosi je, by odsłoniły przed nim odpowiedzi na zadawane pytania i pomogły w analizie życiowych sytuacji. Tarot przekazuje wróżbicie szereg wskazówek i drogowskazów, które wytyczają nowe szlaki dla potrzebującego człowieka. Dzięki jasnowidzeniu Zefir może dokładniej przyjrzeć się ludzkim problemom i lepiej pomóc w ich rozwiązaniu.

Zefir pomaga ludziom poznać samych siebie, odkrywać swoje predyspozycje, talenty i osobowość. Ujawnia przez człowiekiem przyszłość, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości i udziela wsparcia w rozwiązywaniu problemów.

Wróżbita Zefir