Wróżka Agnieszka Wdowczyk

Wróżka Agnieszka Wdowczyk to runistka i parapsycholog, dzięki której możesz dowiedzieć się co czeka Ciebie w życiu uczuciowym, jak układała się będzie Twoja sytuacja finansowa, a także jak wyglądają Twoje sprawy zdrowotne.

Za podstawowe narzędzie swojej pracy, Agnieszka wybrała alfabet runicznych symboli, który według nordyckich wierzeń, został podarowany ludziom przez mitycznego boga Odyna. Dzięki runom potrafi odbierać świat subtelnych energii i kontaktować się z niewidzialnymi siłami, które roztaczają aurę magii chroniącej przed złymi urokami.
Moc symboli runicznych wywiera wpływ na ludzką psychikę, dotyka podświadomości wyzwalając ukryte pokłady pozytywnej energii, korzystnie wpływającej na ogólną kondycję człowieka i jego rozwój duchowy. Dla wróżki, runy są przede wszystkim magicznym alfabetem, w którym zapisane są przyszłe ludzkie losy. Jest w stanie odczytać je poprzez umiejętne interpretowanie znaczeń danej litery, oraz jej szczególnego układu wobec pozostałych symboli.

Agnieszka Wdowczyk

Wróżka Agnieszka Wdowczyk - Runy, Kontakt z Aniołami
Wróżka Agnieszka Wdowczyk - Runy, Kontakt z Aniołami

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 78 80 09

z telefonu komórkowego: *740 91 08

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AW.data ur.Twoje pytanie


Np: AW.12.05.1970.czy to korzystny moment aby poddac sie operacji?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 78 80 09 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 91 08 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

AniołWróżka Agnieszka Wdowczyk jest także specjalistką od nawiązywania kontaktu z Aniołami. Wsłuchuje się w głos Aniołów i Opiekunów Duchowych by przekazać ich przesłanie osobom poszukującym ich mistycznej obecności. Energia płynąca z tych bytów daje bezpieczeństwo i pomaga osiągnąć życiową równowagę. Każdy człowiek może z niej czerpać. Jednak aby móc wejść we właściwą relację z Aniołem, konieczna jest wewnętrzna harmonia, skupienie w modlitwie lub medytacja. Komu nie dane jest osiągnąć takiego stanu, powinien wybrać jako pośrednika odpowiednią i kompetentną wróżkę.
Z całą pewnością jest nią Agnieszka Wdowczyk, która dzieli się swoimi bogatymi ezoterycznymi doświadczeniami w trakcie organizowanych przez siebie warsztatów, gdzie m.in. uczy jak współpracować z duchowymi przewodnikami, jak rozpoznawać ich tożsamość, jak przywoływać ich do siebie, a także w jaki sposób korzystać z ich podpowiedzi.

*Video:wrózka agnieszka wdowczyk – runy, kontakt z aniołami.flv

Każdy kto poprzez runy pragnie lepiej poznać samego siebie, chce wzmocnić swoją aurę i ochronić przed wpływem negatywnej energii, każdy kto chce zrzucić z siebie piętno złego zaklęcia i odzyskać kontakt ze swoim Aniołem, może bez większych problemów dokonać tego kontaktując się z wróżką Agnieszką – zadzwoń na numer 700 788 028 (ze stacjonarnego) lub *740 98 28 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij AW.data ur.Twoje pytanie na numer 7235.

Wróżka Agnieszka Wdowczyk