Wróżka Ahima (Akima)

Kontaktując się z wróżką Ahimą (Akimą), możesz liczyć na konstruktywną rozmowę oraz wielką dozę empatii. Akima w swojej pracy koncentruje się głównie na poszukiwaniu w drugim człowieku jego najlepszych cech i najbardziej kreatywnych pokładów umysłu i ducha. Pomagając odkrywać pozytywny potencjał drzemiący w każdej osobie, uświadamia jak wiele w życiu zależy od naszej determinacji i wiary w podejmowane działania.

Runistka Ahima (Akima) wiele istotnych wskazówek i podpowiedzi dotyczących najważniejszych sfer życia, uzyskuje dzięki runom, których symbolika potrafi unaocznić ogólniejszy sens ludzkiej wędrówki. Runy to pradawne magiczne symbole, których historia sięga III wieku naszej ery, od początku pełniły funkcję ochronną, dając odpór negatywnym energiom i złym mocom. Ich wibracje wywierają korzystny wpływ na najważniejsze dziedziny życia, mogą również przekazywać wiedzę o przyszłych wydarzeniach oraz udzielać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Mistyczny przekaz płynący z run nie jest jednak nigdy gotową i prostą odpowiedzią, dlatego też wróżka Ahima (Akima) nie udziela takowych. Stara się raczej naprowadzać nas na właściwe ścieżki, które odwiodą nas od ślepych uliczek losu i fałszywego postrzegania rzeczywistości.

Runistka Ahima (Akima)

Wróżka Akima
Wróżka Ahima (Akima)

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708-770-849

z telefonu komórkowego: 708-770-849

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

GKRA.data ur.Twoje pytanie


Np: GKRA.12.05.1970.czy moja dziewczyna jest ta wlasciwa na cale zycie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708-770-849 oraz z telefonu komórkowego z nr 708-770-849 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

karta anielskaWróżka wierzy w opiekuńczą moc aniołów. To ich obecność napełnia nasze życie spokojem i łagodnością. Dzięki wykorzystywaniu kart anielskich jest w stanie określić intensywność więzów łączących daną osobę ze swoim aniołem. Im więź jest silniejsza, tym na mniej niepożądanych czynników zewnętrznych jesteśmy narażeni. Akima pomaga wzmacniać duchowe powiązania między aniołami a ludźmi. Cały process polega na właściwym formułowaniu anielskich przywołań, wyborze odpowiednich rozkładów kart, oraz zastosowaniu konkretnych rytuałów. Wszystko to odbywa się w atmosferze skupienia i pokory wobec tych subtelnych bytów.

Jeżeli czujesz, że moc duchowych opiekunów Cię opuściła, powinieneś skorzystać z pomocy wróżki Akimy. Ona pomoże wyjść Tobie z życiowego zakrętu, zrozumieć sens zaistniałych wydarzeń i wyciagnąć z nich wnioski na przyszłość. Dzięki niej odzyskasz ład serca oraz rozbudzisz w sobie chęć do samodoskonalenia i pracy nad swoim duchowym rozwojem.
Aby teraz skontaktować się z wróżką Ahimą (Akimą) zadzwoń na numer 708-770-849 (ze stacjonarnego) lub 708-770-849 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij GKRA.data ur.Twoje pytanie na numer 7257.