Wróżka Aldona

Wrózka Aldona od lat zajmuje się stawianiem kart Tarota.  Jej doświadczenie pomaga odkryć tajemnice, które ukryte sa w kartach, a dzieki temu może służyć pomocą również Tobie .Jeśli masz problem skontaktuj się z nią  a odpowie na nurtujace Cię  pytania, podpowie rozwiązanie. Może dać Ci siłę i wiarę, że życie może być jednak piękne. Wystarczy chcieć.

Pomoże Ci uwierzyć że i Ty możesz zmienić swoje życie i że masz na nie ogromny wpływ. Dodatkową pasją Aldony jest numerologia. Każdy z nas określony jest cyfrą , która ma określone cechy i dzięki temu możesz się dowiedzieć dlaczego tak bardzo pociągnął Cię zawód np. pielęgniarki albo w jakim kierunku powinieneś podążać aby odnieść sukces.
Warto to wiedzieć bo po co dążyć do celu, który jest nie dla nas.

Wróżka Aldona (wideo)

Wróżka Aldona
Wróżka Aldona

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 410

z telefonu komórkowego: *74 11 03

Wyślij SMS pod numer 72 023 o treści:

ALDONA.data ur.Twoje pytanie


Np: ALDONA.12.05.1980.czy moja obecna dziewczyna jest tą na całe życie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 410 oraz z telefonu komórkowego z nr *74 11 03 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 72 023 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Aldona jest wszechstronnie uzdolniona, umie odczytać twoją przeszłość za pomocą wróżenia z ręki. Każdy z nas ma swój los zapisany na dłoni a wróżka Aldona jeśli prześlesz jej zdjęcie dłoni pomoże Ci zobaczyć rzeczy które np. blokują Twoj rozwój. Chiromancja to ciekawa dziedzina, zadzwoń a dowiesz się więcej. Dodatkowo chcąc się chronić przed złymi urokami można poprosic naszą wróżkę o postawienie run. One zapewnią bezpieczeńtswo oraz przyciągną sukces. Nie trać czasu Aldona uwielbia pomagać, jest doskonałym psychologiem i doradcą.
Twoje życie może się zmienić.

Koszt połączenia wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT) za minutę. Wiadomość SMS: 2 zł netto (2,46 z VAT).