Wróżka Ammala

Wróżka Ammala, swoje egzotyczne imię wybrała w oparciu o analizę numerologiczną. Jest wykształconą bioenergoterapeutką i pielęgniarką. Wieloletnia praca w zawodzie pielęgniarki wykształciła w niej szczególną wrażliwość na ludzką krzywdę i cierpienie. Chęć niesienia pomocy bliźnim i wspieranie ich w trudnych chwilach zawsze było i jest dla niej głównym priorytetem. W tym też celu dzieli się swoją szeroką ezoteryczną wiedzą i spełnia rolę duchowego doradcy.

W swojej praktyce nie używa rekwizytów. Prosi jedynie o imię i datę urodzenia kontaktującej się z nią osoby, po to aby wejść w intensywniejszy kontakt z jej duchową sferą oraz określić za pomocą numerologicznego schematu jej energetyczny potencjał.

Jasnowidz Ammala

Wróżka Amala - Doradca życiowy, Jasnowidz
Wróżka Ammala - Doradca życiowy, Jasnowidz

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708-770-849

z telefonu komórkowego: 708-770-849

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

GKRA.data ur.Twoje pytanie


Np: GKRA.12.05.1970.jestem samotna, czy wkrotce to sie zmieni?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708-770-849 oraz z telefonu komórkowego z nr 708-770-849 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Amala obdarzona jest darem jasnowidzenia, jeśli zdecydujesz odsłonić przed nią swoje myśli, przybliży Ci wizję nadchodzących zdarzeń. W razie czyhających na Ciebie pułapek losu, podpowie jakich sytuacji powinieneś się wystrzegać, a przy których należałoby wykazać się stosowną ostrożnością. Jest przekonana, że nawet najbardziej niepokojące sygnały dochodzące z przyszłości, nie determinują ostatecznie tego co faktycznie się stanie. Wierzy, że z pomocą duchowego doradcy i dzięki intensywnej pracy nad sobą, można uniknąć wielu kłopotów i problemów.

JasnowidzenieAmmala odsłoni przed Tobą wizję Twoich przyszłych losów, uważnie wsłuchując się w dręczące Ciebie problemy. Pomoże odnaleźć ich źródło oraz doradzi w jaki sposób odwrócić złą passę. Wierzy, że zaufasz jej doświadczeniu i powierzysz jej swoje obawy i niepokoje.
W sytuacjach, kiedy racjonalne oceny rzeczywistości oraz – wydawałoby się – logiczne działania nie przybliżają nas do porządanych rezultatów, warto zwierzyć się osobie, dostępującej kontaktu ze światem pozazmysłowym i dostrzegającej źródło problemu na ukrytej przed nami płaszczyźnie. Takim pogłębionym spojrzeniem dysponuje właśnie jasnowidz Ammala, o czym zaświadczyć może olbrzymia rzesza zadowolonych z jej usług klientów. Dzięki niezwykle miłemu usposobieniu i emanującym z niej wewnętrznym cieple, Ammala budzi sympatię i zaufanie u wszystkich osób z jakimi się styka, o czym na pewno przekonasz się dzwoniąc pod jej numer 708-770-849 (ze stacjonarnego) lub 708-770-849 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij GKRA.data ur.Twoje pytanie na numer 7257.