Wróżka Ania Majchrowicz

EZO TVWróżka Ania Majchrowicz może pochwalić się niezwykle rozległą wiedzą z dziedziny ezoteryki. Jest posiadaczką wielu dyplomów, wśród których wyróżnić można ukończony kurs leczniczego systemu REIKI, Angelologii, Astrologii, czy też Metody Silvy polegającej na stosowaniu technik samokontroli umysłu. Sama prowadzi specjalistyczne kursy z zakresu Filozofii i wróżenia z kart Tarota, Karmy i karmicznych znaczeń Tarota, Magii i mantyki Run. Ania prowadzi także warsztaty, gdzie początkujący adepci ezoterycznej sztuki mogą poznawać tajniki Tarota, Run, Kart Cygańskich, czy talii Lenormand stworzonej przez osiemnastowieczną wróżbitkę Marię Annę Lenormand, zwaną też Sybillą z Przedmieścia Saint Germain.

Tarocistka Ania Majchrowicz

Wróżka Ania Majchrowicz - Tarot i kartomancja
Wróżka Ania Majchrowicz - Tarot i kartomancja

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 028

z telefonu komórkowego: *740 98 28

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

AN.data ur.Twoje pytanie


Np: AN.12.05.1970.czy poprawi się stan mojego zdrowia?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 028 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 28 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Każdy kto chciałby rozwijać swoje zainteresowania związane z Tarotem, a być może w przyszłości zająć się nim profesjonalnie, ma szansę zapisać się na Kurs Wróżenia i filozofii Kart Tarota, prowadzony przez Annę Majchrowicz na wrocławskiej Akademii Terapii Naturalnych.

Arkana MagiiWróżka Ania wykorzystuje swoją aktywność także na polu mediów. Występuje w EZO TV oraz w programie Arkana Magii nadawanym na kanale TVN7. Ponadto współpracowała też z portalem internetowym eChorzów, gdzie co miesiąc przygotowywała wróżby i horoskopy.
Doświadczenia zawodowe Anny Majchrowicz nie ograniczają się wyłącznie do świata magii. Ma ona kilkunastoletnią praktykę jako menadżer skutecznie wykorzystujący w biznesie swoją wiedzę z dziedziny socjologii i psychologii. Niewątpliwie pomaga jej to w trafnym diagnozowaniu stanów ludzkiej emocjonalności i psychiki.

Dla Ani, podstawowym źródłem poznania wnętrza człowieka są karty, a przede wszystkim Tarot. Rozkładając karty Tarota potrafi dostrzec wśród archetypowych symboli, spójny i klarowny obraz nadchodzących wydarzeń. Jest w stanie wskazać osobie proszącej ją o radę, najbardziej niepokojące aspekty niedalekiej przyszłości, a tym samym uczulić ją na czyhające zagrożenia.

Wróżka Ania Majchrowicz jako biegła adeptka kartomancji, właściwie kojarząc znaczenia poszczególnych rozkładów kart, odpowie na wszelkie nurtujące Ciebie pytania.

*Video:wróżka ania majchrowicz – kartomancja, tarot

Wróżka Ania Majchrowicz jest doskonałą duchową terapeutką dzięki której odzyskasz wiarę we własne możliwości, a także wyzwolisz w sobie chęć samodoskonalenia. Przekonasz się o jej niezwykłych zdolnościach – zadzwoń na numer 700 788 028 (ze stacjonarnego) lub *740 98 28 (z komórki). Jeżeli wolisz czat smsowy wyślij AN.data ur.Twoje pytanie na numer 7235.

Wróżka Ania Majchrowicz