Wróżka Arwena

Arwena to  imię pięknej półelfki ze świata Tolkiena, która oddała swoją nieśmiertelność za miłość do ukochanego mężczyzny z którym była  bardzo szczęśliwa. Poświeciła życie wieczne dla ludzkich doznań.  Była uosobieniem piękna i dobroci. Takie imię nie może   należeć do przeciętenej osoby bo taka nie była Arwena.

I przeciętna też nie jest wróżka Arwena, która posiada wręcz nadprzyrodzone zdolności przenikania w  ludzką naturę. Zdolności takie miała już jako dziecko zawsze wiedziała co się wydarzy, kto ją lubi a kto nie. Ostrzegała swoją rodzinę przed złymi ludzmi.
Teraz podczas rozmowy potrafi  błyskawicznie odczytać  stan emocjonalny, fizyczny i psychiczny osób z którymi rozmawia. Wie jakie ważne wydarzenai wpłyneły na stan duchowy i emocjonalny.

Wróżka Arwena

Wróżka Arwena
Wróżka Arwena

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 846

z telefonu komórkowego: 708 770 846

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

ARWA.Twoje pytanie


Np: ARWA.Czy moja depresja wkońcu się skończy?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 846 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 846 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Dzięki swoim zdolnościom nauczyła się uwalniać innych  od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na stan psychosomatyczny.
Podczas rozmowy wykorzystuje także elementy jasnowidzenia, channelingu i uzdrawiania duchowego.
Swoje umiejętności wykorzystuje po to aby pomagać innym, aby dać im wiarę we własne możliwości.

Wróżka Arwena