Wróżka Beata Dymka

Wróżka Beata Dymka korzysta z wielu technik wróżenia, aby jak najlepiej pomagać ludziom. Udziela konkretnych porad, nie boi się trudnych, skomplikowanych sytuacji życiowych czy bolesnych historii. Jest osobą świadomą swojego daru i tego, że może pomóc wielu osobom wyjść z życiowego zakrętu – skrzętnie korzysta z tej możliwości, niosąc wsparcie oraz dobre słowo.

Wróżbiarstwo przepowiedziała jej w przeszłości krewna, która zajmowała się odczytywaniem przeszłości i leczeniem. Z czasem wróżka Beata zrozumiała, że ludzie często sami ściągają na siebie nieszczęście i odbierają szansę na powodzenie przez negatywne myślenie, zazdrość, agresję czy złość. Zła energia pozostaje przy człowieku i utrudnia mu życie, komplikuje relacje i odbiera marzenia – wróżka Beata dokłada starań, aby usunąć złogi negatywnej energii oraz przywrócić harmonię.

Beata Dymka

Wróżka Beata Dymka - Karty, Runy, Feng Shui
Wróżka Beata Dymka - Karty, Runy, Feng Shui

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 700 788 029

z telefonu komórkowego: *740 98 29

Wyślij SMS pod numer 7235 o treści:

KO.data ur.Twoje pytanie


Np: KO.12.05.1970.czy moj partner zdradza mnie?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 700 788 029 oraz z telefonu komórkowego z nr *740 98 29 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7235 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Wróżka przypomina o mocy pozytywnego myślenia – jeśli czegoś bardzo pragniemy i mamy czyste intencje, to należy głęboko wierzyć, że osiągniemy czas cel. Beata pomaga ludziom w odzyskaniu wiary w lepsze jutro, pokazuje pozytywy życia i siłę drzemiącą w każdym człowieku. Dzięki kartom Tarota, runom i Feng Shui porządkuje ludzie życie, relacje i otoczenie, dzięki czemu łatwiej jest uporać się z kłopotami i odbić od dna.

Wróżka wcześnie odkryła swój dar, dlatego obecnie do perfekcji opanowała techniki, którymi się posługuje. Pomaga w znalezieniu odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i wskazuje, którą ścieżką życiową można podążyć, aby odkryć swoje szczęście oraz spełnienie.

Wróżka Beata Dymka