Wróżka Bogumiła

Wróżka Bogumiła w okreslaniu sytuacji życiowej, dróg rozwoju posługuje się kartami tarota. Karty Tarota są dla niej żywymi obrazami, dzięki którym może opowiedzieć o wszystkich aspektach życia. Przemawiają do niej nie tylko swoimi archetypowymi znaczeniami, ale także ukrytą intymną stroną przynależną tylko osobie, której stawiane są karty. Potrafi być niezwykle dokładna i precyzyjnie określić daną sytuację oraz możliwe drogi jej dalszego rozwoju. Talia Tarota pomaga jej dostrzec najbardziej dogodny czas na realizację przedsięwzięć długo i krótkoterminowych, zarówno na polu zawodowym, w kwestiach finansowych jak i w życiu uczuciowym.

Wróżka Bogumiła

Wróżka Bogumila
bogumila

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem:

z telefonu stacjonarnego: 708 770 847

z telefonu komórkowego: 708 770 847

Wyślij SMS pod numer 7257 o treści:

BGNA.data ur.Twoje pytanie


Np: BGNA.12.05.1970.czy ostatnio zyczliwa mi osoba ma jakis ukryty cel?

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego z nr 708 770 847 oraz z telefonu komórkowego z nr 708 770 847 wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT).
Koszt wysłania SMS na nr 7257 wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Odczytuje także, zadania jakie wybraliśmy sobie na to wcielenie. Potafi wgłębić się w nasze indywidualne predyspozycje i wskazać najlepszą drogę rozwoju. W szczególnie trudnych przypadkach działa dwutorowo posiłkując się widzą kabalistyczną, przekazaną jej przed wieloma laty przez cioteczna babkę – słynną w latach 50-80-tych XX wieku kabalarkę.
W obserwacji ludzi i świata pomagają jej zainteresowania ponieważ Bogumiła od bardzo dawna interesuje się również psychologią. Cały czas z ogromna pieczołowitością pogłębia swoją wiedzę o Człowieku i jego naturze.
Mając wiedzę, empatię i umiejętności jest doskonałą powierniczką trosk i problemów. A dzięki współpracy z karatmi Tarota umie dawać wskazóki jak je rozwiązywać.

Wróżka Bogumiła